Nana Hotel Hopa’da Açıldı

23/04/2017 12:46

Orta Hopamahallesi, Turgay Ciner Caddesinde Yer Alan Nana Hotel Açılış Töreniyle Hizmete Başladı.


Haber: Hayati AkbaşHopa’da Turizm sektöründeki haraketlilik beraberinde yeni yeni yatırımların da yapılmasına neden olmaya devam ediyor. Artvin’de Turizm yatak kapasitesinin en yüksek olduğu ilçeye sezon boyunca her ay ülkemizin değişik illerinden ve yurt dışından da yüzlerce Tur otobüsü binlerce turistin geldiği Hopa’da sektöre hizmet verecek olan müstesna bir Otel daha hizmete girdi.

36 Standart odası ve 1 süit odası bulunan Hopa’li İşadamı Nail Çiçek tarafından hizmete açılan NANA HOTEL’de Turgay Ciner Caddesi üzerinde acildi. Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanı Nedim Cihan, kamu kurum müdürleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşların da katıldığı açılışta görkemli oldu.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez İlçeye bir çivi çakarak yatırım yapan herkesin başlarının üzerinde yeri olduğunu, bu işletmeyi Hopa’ya kazandıran İşadamı Nail Çiçek’ide bu kapsamda tebrik ettiğini ifade ederek “NANA HOTEL ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve TSO Başkanı Osman Akyürek’te yaptıkları konuşmada “NANA OTEL İlçemize hayırlı olsun” dediler.

Nana Otel İşletme sahibi Nail Çiçek’te Hopa için her zaman bir şeyler yapmak için çalıştıklarını, İlçeye gelen konuklarına hizmet verecek özel bir otel yapma arzusunda hep olduğunu, bu hayalini gerçekleştirmede hiçbir masraftan kaçmayarak NANA Hotel’i açtıklarını söyleyerek “Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez, Belediye Başkanımız Sayın Nedim Cihan, Ticaret Odamız Başkanı Sayın Osman Akyürek ve açılışımıza katılan siz değerli konuklarımıza candan teşekküre diyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam, Belediye Başkanı, TSO Başkanı ve İşletme sahibi tarafından açılış kurdelesi alkışlar eşliğinde kesildi.

Açılışa katılanlara resepsiyonda verilen kokteyl ardından Otelin odaları ve restorantı gezildikten sonra çekilen fotoğraflar ardından açılış töreni de sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 23.04.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa’da Kadınlar Günü Mesajları Yay...
 » Hopa Sorunlarını Tartışmaya Başladı...
 » 14 Mart Hopa’nın Kurtuluş Günü Töre...
 » Hopa Kaymakamlığı Tso Binasına Taşı...
 » Hopa Kaymakamlığına Atanan Ferit Gö...
 » Hopa’da, Girişimcilik Sertifika Tör...
 » Lila Kültür Merkezi Açılışı Da Görk...
 » Hopa Kaymakamının Erzurum’dan Misaf...
 » Uzunlar'dan Bir Atılım Daha...
 » Atapark Depur Hopa’ya Yakıştı...
 » 23 Nisan Çocuk Bayramı Artvin’de Tö...
 » Mhp Hopa Belediye Başkan Adayını Da...
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Artvin Hopaspor'un Ziyaretçileri Va...
 » Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Teme...
 » Hopa’da Bir Mağaza Daha Açıldı...
 » Ali Vatan’dan Hopa Belediyesine Ziy...
 » Hopa Akparti’den Bir Aday Daha...
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...