Hopaspor Yeniden Bal Liğinde

22/04/2017 16:29

Artvin’i Bal Liginde Temsil Edecek Final Karşılaşmasında Hopaspor Borçkaspor’u 5-0 Yenerek Adını Yeniden Bal Ligine Yazdırdı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin’i BALLiginde temsil edecek final karşılaşmasında Hopaspor Borçkaspor’u 5-0 yenerek adını yeniden BAL ligine yazdırdı.

Artvin şehir stadında oynanan karşılaşmayı Hopa’dan gelen1. 500 taraftar seyrederken, Borçka spor taraftar tribünün yarısı boş kaldı,

Karşılaşmayı Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkan Ergül Ayçiçek’te Hopaspor Başkanı OğuzÇapkinoğlu ve Borçka spor Kulübü Başkanı Şükrü Melek ile birlikte şeref tribününde izleyenler arasındaydı.

Karşılaşmaya mutlak kazanmak hırsıyla başlayan Hopaspor 4 dakikada istediği golü Ufuk Ayaydın’ınayağından buldu. Borçka sporu kendisahasına hapseden Hopaspor 14 dakikada 2’nci golüYılmaz Dora ile buldu.

Karşılaşmanınilkyarısı bu skorla biter derken 41 dakikada kazandığıpenaltıyı Ekrem Dil’in ayağından bularak ilkdevreyi3-0 öndetamamladı.

İkinci devreye taraftar desteğini arkasına alarak başlayan Hopaspor yine rakiptakımıkendi sahasına hapsetti. Paslaşmalarda yaşanan güzel enstantaneler taraftarlar tarafından alkışlanırken 61 dakikada Ufuk Ayaydın birkezdaha rakipkaleönünde bulduğu topu Borçka spor filelerine gönderince skorda 4-0 oldu.

Karşılaşmabuskorla biter derken bu defa SelmanYıldız 85 dakikada Borçka sporfilelerini birkez dahameşinyuvarlığı gönderince karşılaşmada 5-0 Hopa sporun üstünlüğüilesona erdi.

ÇAPKİNOĞLU “HAK ETTİK KAZANDİK. HEDEFİMİZ 3LİĞDİR”

Karşılaşmasonrası bir açıklama yapan Hopaspor KulüpBaşkanı OğuzÇapkinoğlu teknikheyeti, futbolcuları ve taraftarları döktükleri alinterleri ve verdikleri desteklerden dolayıkutlayarak teşekküretti.

Çapkinoğlu “Hopaspor artık kurumsallaşmış yapısı, her türlü fedakârlığa göğüs geren Yönetim Kurulu üyeleri, tecrübeli teknik heyeti vebaşarmaazmi ilesahada alinteri döken futbolcuları ile bu başarıyızaten hak etmişti. Tekrar tebrik ediyorum.

Bizimönümüzde şimdi tekhedef var. Bu sezon edindiğimiz tecrübe ile önümüzdeki sezon grup şampiyonluğudur. Hopa sporun hak ettiği yerde profoosyenel liglerdir ve hedefimiz 3 ligdir.

Taraftarımız kendine yakışanıyeniden yapmış ve geçenyılyaşandığı gibi Artvin’i bir kezdaha fetih etmiştir. Bu taraftar her şeyin en iyisine layıktır. Küçüğünden büyüğüne tümkardeşlerimize yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” dedi.

BORÇKASPOR TARAFTARLARİDA KARŞİLAŞMAÖNCESİ DOSTLUK MESAJİ YAYİNLADİLAR.

“Artvin’de oynanacak olan Hopaspor - Borçka spor maçı öncesi taraftar gurupları olarak toplandık. Mesajımız şu ki kazanan kardeşlik olacaktır. Bizler maç öncesi HopasporBorçka sporTaraftarları olarak omuz omuza kardeş kardeşe stada yürüyeceğiz. Şu bilinsin ki iki taraftar grupları olarak hiçbir tatsızlığa ve kardeşliğimizin bozulmasına izin vermeyeceğiz. Tüm halkımıza zevkli bir maç olması dileğiyle DOSTÇA KALIN”.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 22.04.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Evinde Coştu: 4-1...
 » Hopaspor Kendi Evinde Çoştu 7-0...
 » Artvin Hopaspor Kendi Evinde Sarıka...
 » Hopa’da Futbol Aşkı Zirve Yaptı...
 » Hopa’da, İşte Futbol Aşkı Bu Dedirt...
 » Hopaport’un Çevreye Duyarlı Girişim...
 » Serender Restaurant’tan Hopaspor’a...
 » Hopa, Sivas'ı Da Devirdi...
 » Artvin Valisi Muhterem İnce, Kentte...
 » Sahada Oynayan Hopaspor, Puanı Kapa...
 » İşte Gerçek Hopaspor...
 » Artvin’de Bizim Artvin Derneği Kuru...
 » Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Başa...
 » Hopaspor Yoluna Devam Ediyor...
 » Bayraktutan'dan Başbakanı Aldatan B...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Rizespor 5 Yıl Aradan Sonra Süper L...
 » A. Hopaspor Bal Ligi Yükselme Grubu...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin'de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor Çatıksu’ya Gol Oldu Yağdı....
 » Arhavi'ye Efeler Ligi'nden Takviye...
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...