Sp Yusufeli İlçe Başkanı İstifa Etti

21/04/2017 17:13

Saadet Partisi Yusufeli İlçe Başkanı Sücü Ve Yönetim Kurulu Üyeleri İstifa Etti.


Sp Yusufeli İlce Baskani Talip Sucu Partisinden İstifa Etti.

Haber: Hayati AkbaşSaadet Partisi’nin Yusufeli ilçe başkanı Talip Sücü ile yönetim kurulunun üyelerinin çoğunluğuistifa etti.

İlçe Başkanı Talip Sücü, yazılı olarak yaptığı açıklamada, Saadet Partisi’nin milli görüşün temel esaslarından saptığını gördüğünü ve üzülerek 11 yıldır ilçe başkanlığını yapmakta olduğu Saadet Partisi’nden yönetim olarak istifa etiklerini bildirdi.

Üyesi oldukları süre içerisinde onur duydukları Genel Başkanları Necmettin Erbakanhocanın kurduğu SaadetPartisi’nden, aidiyet ve ünsiyet duygularını yitirdiklerini belirten Sücü, şu ifadelere yer verdi:

“Erbakan hocamızın vefatından sonra yaşadığımız genel merkezimizin en tepe noktasındaki bir dizi yanlışlıklar partimize ve milli görüş hareketine çok zarar verdiğini müşahade ettik. Özellikle bu dönemde Dr. Fatih Erbakan Bey’in duruma müdahil olarak ortaya koymuş olduğu duruş, basiret ve ferasetle Erbakan Vakfı’nın kurmuş ve merhum babası Erbakan hocamız gibi herkesi kucaklayarak bir araya getirmeyi başarmıştır. Bu durum bizleri son derece memnun etmiş ve heyecanlandırmıştır. Bizler Dr. Fatih ErbakanBey’in Erbakan Vakfı çatısı altında yaptığı ve yapacağı çalışmalarla milli görüş hareketini hak ettiği yere getirecek, yeniden aziz milletimizin hizmetine sokacak ve bu aziz millet Dr. Fatih Erbakan Bey’in liderliğindeki milli görüş hareketiyle lider bir Türkiye, İslam birliği ve yeni bir dünyayı mutlaka kuracaktır. " ifadelerine yer verdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 21.04.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Erbakan Ölümünün 5 Yılında Artvin’d...
 » Celal Öztürk Gündemi Değerlendirdi...
 » “ Hizmet İçin Kolları Sıvadık ”...
 » Chp Genel Başkan Yardımcısı Akkaya...
 » Saadep Partisi Lideri Kamalak Artvi...
 » Gazeteci İsmet Başar Chp’den Aday A...
 » Artvin’in 2 Eski Vekili, Yeni Mille...
 » Artvin’de Seçim Sakin Geçti...
 » Artvinli Bürokrat İsimler Vekillik...
 » Galip Öztürk “10 Yılda Yolcu Sayısı...
 » Artvin Sp İl Başkanı Soydan Erken S...
 » Artvin’de Mhp Aday Adaylarını Tanıt...
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Kutlam...
 » Sadettin Tantan’dan Tarihi Uyarılar...
 » Artvin’de Saadet Partisinden İl Dan...
 » Artvin’de İşçi Partisi’de Belediye...
 » Artvin Eğitimine Taze Kan Geldi...
 » Artvin Chp’de Tarihi Toplantı...
 » Demokrat Parti “Artvin’e Talibiz” D...
 » Mahsun Kırmızıgül İle Cengiz Kurtoğ...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...