Artvin Valisi Ve Hopa Kaymakamı Polis Haftası Mesajı

09/04/2017 10:00

Her Yıl Kutlanmakta Olan Polis Haftası Nedeniyle Artvin Valisi Ve Hopa Kaymakamı Kutlama Mesajı Yayınladılar.


Haber: Hayati AkbaşHer yıl kutlanmakta olan Polis Haftası nedeniyle Artvin Valisi Ve Hopa Kaymakamı kutlama mesajı yayınladılar

Vali Ömer Doğanay 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.Doğanay mesajında, “Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hâkimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi gibi birçok hayati görevi mesai mefhumu gözetmeksizin üstlenmiş olan Emniyet Teşkilatımızın 172. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Haftasını kutlamaktayız.

Sahip olduğu 172 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapıyı da ekleyen Emniyet Teşkilatımız, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla sadece ülkemizde değil, dünya kamuoyunda da adından söz ettirmekte ve dün olduğu gibi bugün de halkımızın nezdinde saygın bir yerde durmaktadır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Polis asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır. Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır. ” dediği gibi Polis Teşkilatı’mız ülkemizin bölünmez bütünlüğüne sonsuza dek sahip çıkacak ve üstlendiği tüm görevleri yasalar çerçevesinde yerine getirmeyi her zaman sürdürecektir.

İnsan haklarına saygılı, demokratik, laik ve sosyal hukuk devletimizin önemli bir kurumu olmanın bilinci içerisinde görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan tüm emniyet camiasının 10 Nisan Polis Bayramını kutluyor, bu vesile ile Artvin'imizin bir huzur şehri olması amacıyla büyük bir sorumluluk ve fedakârlık içinde görevlerini ifa eden Artvin İl Emniyet Müdürlüğü çalışanlarına aileleri ile birlikte sağlıklı, başarılı ve huzurlu ömürler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez’de mesaj yayınladı.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez’de mesaj yayınladı. Görükmez mesajında şu ifadelere yer verdi: “Asayişi temin yolundaki her türlü yeniliğe ayak uydurarak, ülke ve milletin bölünmez bütünlüğünün sembolü olan bayrağımızı daima gönderde tutarak, feragat ve fedakârlıkla vatanımızın huzur ve güvenini korumak yolunda üstüne düşen her görevi kararlılıkla yerine getiren, hedefi toplumsal barışı sağlamış, kalkınmasını gerçekleştirmiş huzurlu ve güvenli bir Türkiye olan Emniyet Teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutluyor, devlet ve milletin huzuru ve güvenliği için hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi bu vesileyle rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, tüm polis teşkilatı mensuplarına aileleriyle birlikte sağlık, huzur, barış ve başarılar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.04.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Kaymakamı Özkan’dan Polis Günü...
 » Şavşat'ta Polis Teşkilatının 168.ku...
 » Artvin Valisi Ve Hopa Kaymakamı Yaş...
 » Artvin- Ankara Ve İstanbul’dan 23 N...
 » Artvin’de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Artvin’in Düşman İşgalinden Kurtulu...
 » Artvin’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Me...
 » Artvin’de Kurban Bayramı Mesajları...
 » 23 Nisan Ulusal Eğemenlik Ve Çocuk...
 » Çanakkale Zaferinin 102. Yıl Dönümü...
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Kutlam...
 » Artvin’in Düşman İşgalinden Kurtulu...
 » Artvin’de Gazeteciler Günü Mesajlar...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Hopa’da Kadınlar Günü Mesajları Yay...
 » Artvin’de Peşpeşe Yeni Yıl Mesajlar...
 » Artvin Valisi Doğanay’ın Yarıyıl Ta...
 » Artvin'de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Artvin’de 30 Ağustos Zafer Bayramı...
 » Hopa Kaymakamı Özkan Polis Haftası...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...