Boğalar Seride 1-0 Önde Başladı

11/03/2017 09:40


Haber: Hayati AkbaşTürkiye Erkekler 2. Liginde mücadele eden Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Yarı Final İlk Maçında Antalya temsilcisi Kepez Belediyesi Basketbol Takımını 71-68 yenerek seride 1-0 öne geçti.

Artvin Spor Salonun da oynan maçı Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Eşi Hacer Kocatepe, Belediye Başkan Yardımcıları Aydemir Akköy, Erkan Yazan, Zafer İnce, İl Meclis Başkanı Hasan Dilberoğlu, AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Maksut Koçak, bazı kurum amirleri ve çok sayıda Basketbol sever istedi.

1. Periyota etkili başlayan Artvin Belediyesi basketbol takımı pota altında Buğra, Çağatay’la hücumda ise Fatih ve Fırat’la etkili olunca Potanın Boğaları ilk çeyreğin sonuna kadar önde girse de son saniyelerde yediği bir sayıyla 17-16 geride kapadı.

2. Periyotata etkili oyunun sürdürmesine rağmen Potanın Boğaları hücumda ve savunmada bir türlü istediklerini yapamayınca ilk yarıyı 34-33 yenik kapatan taraf oldu.

Maçın ikinci yarısına yine tutuk başlayan Artvin Belediye Basketbol takımı saha bir türlü istediklerini yapamayınca maçın son 10 dakikasına 4 sayı farkla 45-49 yenik kapatan taraf oldu.

Maçın son 10 dakikasında adeta nefesler kesildi. Seyirci desteğini arkasına alan Artvin Belediyesi Basketbol takımı adeta sahada şov yaptı. Dışarıdan ve içeriden üst üste Fırat, Fatih’le sayılar bulunca maçtan 71-68 galip ayrılarak seride 1-0 öne geçti.

Maçın ardından açıklamada bulunan Artvin Belediyesi Antrenörü Şahin Ateşdağlı;”Yarı Final Çapraz Maçların olduğunu vurgusunu yaparak ilk maçın kazanmanın mutluklarını yaşadıkları belirterek Antalya’da oynayacakları ikinci maçı da kazanmayı hedeflediklerini söyledi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.03.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » 12 Dev Adamdan Seriye Devam...
 » Artvin’in Boğaları Bolu’da Bolu Bey...
 » Artvin Boğaları Yeniden İkinci Sıra...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Namağlup Antalya Sporu Artvin Boğal...
 » Boğalar Söke Söke Finalde...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Artvin Belediye Basketbol Takımı Fi...
 » Artvin Belediyespor Basketbol Takım...
 » Artvin Belediyespor Adanaspor’u 82-...
 » Artvin Belediye Spor Basketbol Takı...
 » Kızlarda Esra-neslişah İkilisi Bir...
 » Hopa' Da Muhteşem Final...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Artvin Belediye Basketbol Takımı Se...
 » Erkeklerde Can - İsmail İkilisi Bir...
 » Artvin Belediyespor Basketbol Takım...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Hopaspor 3 Puana Hasret Kaldı...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...