Şoför Esnafından Vali Doğanay’a Ziyaret

11/03/2017 09:40


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valisi Ömer Doğanay, Artvin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Alparslan ile Öğrenci Kooperatifi Başkanı Erdinç Yüzbaşıoğlu ile yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

Ziyarette, Başkanlar Alparslan ile Yüzbaşıoğlu’ndan çalışmalar ve ulaşım sektöründe yaşanan sorunlar hakkında bilgi alan Vali Doğanay, Artvin halkına verilen kaliteli hizmet için şoför esnaflarına teşekkür etti.

Artvin şoför esnafı olarak Vali Doğanay’a nezaket ziyaretinde bulunduklarını ifade eden Başkan Alparslan, ” Özellikle Hopa-Borçka karayolu üzerinde yapımı devam eden Cankurtaran Tüneli’nin bir an evvel hizmete açılmasını istiyoruz. Tünel özellikle kış mevsiminde şoför esnafı ve sürücüler için hem güvenli bir ulaşım yolu sağlayacak hem de zaman kaybını önleyecek. Aynı zamanda Hopa-Borçka karayolu yaklaşık 12 kilometre kısalacak. Böylece sürücüler yakıttan da büyük tasarruf etmiş olacak. Yeni şehir girişi yolunun tamamlanmasıyla trafik bir nebze olsun rahatlayacaktır. Şehir içi trafiğinde ve özel halk otobüsü duraklarındaki hatalı parklanmalar konusunda zaman zaman sorun yaşıyoruz. Sayın Valimiz, şoför esnafına gösterdiğiniz bu yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz ve görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Vali Doğanay ise ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, şoför esnafının karşılaştığı sorunların giderilmesi noktasında ellerinden gelen desteğin sağlanacağını söyledi.

- Cankurtaran Tüneli’nde çalışmalar devam ediyor

Vali Doğanay, Hopa-Artvin karayolundaki 690 rakımlı Cankurtaran Geçidi'ne alternatif olarak yapılan 5 bin 200 metre uzunluğundaki çift tüplü Cankurtaran Tüneli'nde yapım çalışmalarının aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü de kaydetti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.03.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Hopaspor Yönetim Kurulundan...
 » 15 Proje İçinden Birinci Seçildi...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu Topla...
 » Vali Doğanay, Hopa Bedensel Engelli...
 » Artvin Kent Konseyinden Vali Doğana...
 » Vali Doğanay, Artvin Gazeteciler De...
 » Cankurtaran Tünelinde Yine Sıkıntı...
 » Maddi Durumu İyi Olmayan Aileye Ev...
 » Temizkan'dan, Artvin Valisi Doğanay...
 » Vali Doğanay, “Yaban Hayatını Korum...
 » Vali Doğanay, Trabzon Artvinliler D...
 » Vali Doğanay’dan “Yedi İklim Şiir Ş...
 » Anlamlı Günde Anlamlı Açılış...
 » Artvin’de Ptt 176 Yaşını Kutluyor...
 » Thk’dan Vali Doğanay’a Ziyaret...
 » Mikatsadze’den Vali Doğanay’a Ziyar...
 » Artvin’de, Yeni Kimlik Kartları Dağ...
 » Uluslararası Göçmenler Günü...
 » Artvin Engelsiz Yaşam Merkezi’nden...
 » Vali Doğanay, Engelli Öğrencilerle...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...