Yeni Açü Rektörüne Ziyaretçi Akını

01/02/2017 09:42

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye, Ziraat Bankası Artvin Şubesi Ve Artvin Çağdaş Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği’nden Ziyaret


Haber: Hayati AkbaşCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye yoğun bir şekilde ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri gerçekleştiriliyor. AÇÜ’nün yeni Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye “hayırlı olsun” temennilerinde bulunmak üzere Ziraat Bankası Artvin Şubesi ve Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nden ziyaretler gerçekleştirildi.

Ziyaretlerde Ziraat Bankası Artvin Şubesinden Şube Müdürü Hasan Kalyoncu ve Kredi Yetkilisi Sefer Yavuz ile Artvin Çağdaş Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nden dernek yöneticileri Fehmi Mutlu, Özgür Gümüş ve Ebru Mutlu yer aldı.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki, Türk Eğitim Sen Artvin Şubesi Heyetini Kabul Etti

Türk Eğitim Sen Artvin Şube Başkanı İsrafil Bayrak, Üniversite Temsilcileri Yrd. Doç. Dr. Çağlayan Yılmaz ve Fahrettin Aydemir, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular.

Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü ve Orman Mühendisleri Odası’ndan Rektör Tilki’ye Ziyaret

Erzurum Orman Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı ve Orman Mühendisleri Odası Erzurum Şubesi yönetimi, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular. Ziyarette Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki, Artvin Çoruh Üniversitesi'nin Orman Fakültesinde gerçekleştirilen bilimsel proje ve etkinlikler yoluyla il, bölge ve ülke bazında ormancılığın desteklenmesi noktasında birçok çalışmaya imza attığını belirterek, Üniversitemiz bünyesinde ormancılık alanındaki bilimsel çalışmaların sürdürüleceğine dikkat çekti.

Ziyaret karşılıklı temennilerin ardından sona erdi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Artvin Ziraat Odası’ndan Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye Ziyaret

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dursun Okur ve Artvin Ziraat Odası Başkanı Köksal Portakal Rektörümüz Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundular. Rektörümüz Prof. Dr. Fahrettin Tilki, konuklara Artvin Çoruh Üniversitesi’nin yeni dönemde gerçekleştireceği projeler hakkında kısa bilgiler aktardı.

Yurt-Kur İl Müdürlüğü Heyeti Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’yi Ziyaret Etti

Artvin Yurt-Kur İl Müdürü Tamer Yıldırım, KYK Erkek Yurdu Müdürü Salih Cömert, KYK Kız Yurdu Müdürü Aysun Anlaş ve Çoruh Kız Yurdu Müdürü Semra Öğcem, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki'yi ziyaret etti.

Ziyarette AÇÜ’nün gerçekleştireceği yeni çalışmalar ve bundan böyle izlenecek politikalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

İl Müdürlerinden Yeni Rektöre Ziyaret

Artvin’de bazı kamu kurumlarında görev alan il müdürleri, Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Murat Cavunt, Sağlık İl Müdürü Dr. Abdullah Güleç, Meteoroloji İl Müdürü Ahmet İnci ve Orman Bölge Müdürü Selim Gurbetoğlu yer aldı.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki, kurumlar arası iletişimi pekiştirmenin, ilin kalkınması noktasında pozitif etkiler oluşturacağına inandığını söyledi. Prof. Dr. Fahrettin Tilki konuklara, Üniversitemizde yeni dönemde eğitim ve akademi alanlarında gerçekleştirilmesi planlanan projelerle ilgili özet bilgiler de aktardı.

Ziyaret, karşılıklı temennilerin ardından sona erdi.

Rektör Prof. Dr. Fahrettin Tilki, Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilciliği Heyetini Kabul Etti

AÇÜ’nün yeni Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilciliği Heyetini kabul etti.

Ziyarette Eğitim Bir-Sen Üniversite Temsilciliği Yönetim Kurulu üyeleri Ufuk Demirci, Recep Erdem, Ersin Genç, Yener Güner, Murat Yıldız, Muhammet Erdem ve Okan Altun yer aldı.

Artvin Çoruh Üniversitesi’nin yeni Rektörü Tilki’ye yoğun ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri sürüyor.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 01.02.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Açü Rektörlüğüne Atanan Yeni Rektör...
 » Rektör Tilki; “Var Olan Projelerde...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Hızla Büy...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü B...
 » Artvin’de Uluslararası Sempozyum...
 » Çoruh Üniversitesi’nde Mezuniyet Tö...
 » Açü, Rektör Duman’dan Açıklamalar...
 » Açü'de Akademik Giysi Ve Bilimsel T...
 » Artvin'de Neden Lisansüstü Eğitimde...
 » Rektörlük Aday Adaylığı Başvuruları...
 » Açu Rektör Adayları Mülakata Girdil...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi’nin Rektö...
 » Açü Rektör Adayı Türker, Agc’ni Ziy...
 » Artvin'de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Açü Dokuzuncu Mezunlarını Verdi...
 » 13 Milyon 500 Bin Tl’lik Müjde...
 » Artvin’de Sarıkamış Şehitlerini Anm...
 » Artvin Çoruh Üniversite’nde Öğrenci...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyetinden Ziy...
 » Kocatepe’den Kemalpaşa’ya Ziyaret...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Kemalpaşa’ya 150 Yataklı Bölge Hast...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Lüks Artvin Seyahat Mercedes'i Terc...
 » Borçkaspor’dan Hopaspor'a Destek...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Tamamlandı...
 » Kaymakam Görükmez’den Hopaspor Futb...
 » 7,7 Milyar Liralık 375 Eser Hizmete...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Koop 2017 Fuarı...