Hopa Kaymakamlığı Tso Binasına Taşınıyor

13/01/2017 09:36

Hopa Kaymakamı Görükmez’den Tso’ya İadeyi Ziyaret.


Haber: Hayati AkbaşHopa’ya yeni atanan İlçe Kaymakamı Ferit Görükmez Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulundu. Göreve atandığı günden itibaren kaymakamlık makamında gerçekleşen hoş geldiniz ziyaretlerine, ilçenin en büyük sivil toplum kuruluşlarının başında yer alan Hopa Ticaret ve Sanayi Odası yönetim ve meclis kurullarından oluşan bir heyette Kaymakam Görükmez’ i ziyaret etmişti.

Yoğun ziyaretlerin tamamlanmasıyla kenti daha iyi tanımak amacıyla iadeyi ziyaretlere başlayan Kaymakam Görükmez ilk olarak Hopa Ticaret ve Sanayi Odası’na geldi. Ziyarette Oda Başkanı Osman Akyürek, Meclis Başkanı Reşat Aydın, Yöneticiler Zekeriya Yalçın, Hasan Durmuş, meclis üyeleri Kemal Gazioğlu ve İsmet Başar yer aldılar. Hopa TSO’nun yeni hizmet binasında başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, ilçenin, Sarp Kapısı’nın ve Tır parklarının sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu. Kaymakam Görükmez “Ticaretin merkezi olan Hopa’da yapmış olduğunuz bir bina için sizlere teşekkür ediyorum. Bina gündüz ayrı, gece ayrı bir ahenk katıyor Hopa’ya. Bizimde kaymakamlık binamızın inşaatına başlanması için mevcut binamızı boşaltıyoruz. Yeni bina yapılana kadar sizin misafiriniz olacağız” dedi.

Oda Başkanı Osman Akyürek’ de konuşmasında “Sizin bu sözleriniz bizi memnun ediyor, burada Karadeniz’in en akıllı binalarından birini yaptık. Bazı eksiklerimiz olmasına rağmen oda olarak hizmet vermeye başladık, bazı kiracı şirketlerimiz de yerleşiyorlar, sizin de buraya gelmenizle birlikte ay sonuna kadar yüzde seksen oranında binamız sakinleri yerleşmiş olacak. Burada bölgenin ticaret merkezi olacağımıza olan inancımız tamdır” dedi.

Kaymakam Görükmez, Başkan Akyürek ve beraberindeki ekip daha sonra kaymakamlık makamı ve yazı işleriyle birlikte kaymakamlık sekretaryasının taşınacağı dördüncü katta incelemelerde bulundu. Birkaç küçük aksaklıkların giderilmesi için Oda Başkanı Akyürek bina şantiye şefi Özgüç Vayiç’ e talimat verdi. Kaymakam Görükmez’ de Yazı İşleri Müdürü Kemal Yıldız’dan işlerin takip edilmesi ve hafta sonu taşınma işlerinin gerçekleştirilmesini istedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 13.01.2017 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Kaymakamının Erzurum’dan Misaf...
 » Hopa Belediye Başkanı Cihan’dan Kay...
 » Hopa Kaymakamlığına Atanan Ferit Gö...
 » Hopa Tso Hizmet Binasında Sona Yakl...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez’e Ziyaretle...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez’e Ziyaretle...
 » Hopa Tso Yönetim Ve Meclis Üyeleri...
 » Hopa Tso Gaziantep İş Gezisi Devam...
 » A. Hopaspor Yönetim Kurulu, Hoşçaka...
 » Kaymakamlar Ve Mülki İdare Amirleri...
 » Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez’e Ziy...
 » Hopa Kaymakamı Görükmez Tır Ve Otob...
 » 15 Temmuz Vatan Şehitleri Satranç T...
 » T.c Batum Başkonsolosu Temizkan’dan...
 » Hopa Bedensel Engelliler Derneğinde...
 » Kaymakam Ferit Görükmez, İlçeye Bağ...
 » Hopa Polisi Kaçakçılara Göz Açtırmı...
 » L.c. Waikiki Mağazacılık A.ş Bu Yıl...
 » Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez Yeni...
 » Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi, Tören...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa Tso Genel Sekreterliğine Hamdi...
 » Hopa Yoldere Köyü Sakinlerinin Tale...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Cerattepe Heyeti Anıtkabir’i Ziyare...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopaport’tan Yeni Bir Hizmet Daha...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...