Sahada Oynayan Hopaspor, Puanı Kapan Iğdır Aras Oldu

05/12/2016 10:50

Hopa Spor Grup Lideri İle Kendi Evinde Oynadığı Karşlaşmayı 1-0 Kaybetti.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Hopaspor grup Lideri Iğdir Arasspor ile kendi evinde oynadığı karışlaşmada sahadan 1-0 yenik ayrılan taraf oldu. Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan ve Belediye Başkanı Nedim Cihan’ın da izlediği karşılaşmanın ilk yarısı karşılıklı ataklarla geçerken 29 dakikada Iğdır spor kazandığı serbest vuruşu paslaşarak kullandı ve Emrah Turan topu Hopa spor filelerine gönderdi. Karşılaşmanın ilk yarısında kalan dakikalarda Hopaspor gol için rakip kaleye yüklendi ise de başarılı olamadı.

İkinci yarıya hızlı başlayan Hopaspor devre boyunca Iğdır Aras kalesine yüklendi. Kazandığı onlarca pozisyona rağmen bir türlü istediği golü bulamayan Hopaspor sahadan 1-0 yenik ayrılan taraf oldu.

KARŞILAŞMADA GEREKSİZ İTİRAZ VE OYALAMALARLA 20 DAKİKA ÇALINDI

Karşılaşma boyunca Iğdır Arasspor oyuncularının her pozisyonda hakeme itiraz ederek oyunu durdurma çalışmaları ve Kaleci Ersin Köken’in kendine gelen her topu oyalayarak oyuna geç sokmasına tepki gösteren Hopaspor taraftarları karşılaşma sonrası rakip takıma ve hakemlere tepki göstermesi sırasında sahada güvenlik için bulunan çevik kuvvet polisinin taraftarlara gaz sıkması bir anda sinirleri gergin olan taraftarlar kızdırdı ve karşılaşma sonrası olayların çıkmasına neden oldu.

Hopaspor taraftarları karşılaşma sonrası Hakeme ve Iğdır Arasspor oyuncularına tepki göstererek 90 dakikalık bir karşılaşmanın 20 dakikası oyalamalar ve gereksiz yapılan itirazlarla oynanmaması futbol ahlakına yakışmaz. Hakemin her çaldığı düdükte itiraz ederek oyunu durduran Iğdır Arasspor oyuncuları hak etmedikleri bir galibiyetle Hopa’dan ayrıldılar.

HOPASPOR SAHADA OYNAYAN TARAFTI CANINIZ SAĞOLSUN

Hopaspor kendine yakışan futbolu sahada oynamıştır. Bu takım bu oyunla geleceğe ümit vaat eden bir kadroya sahiptir. Sıkıntı gol yollarında neden son vuruşu yapamıyoruz, buna çare bulmaktan geçiyor. Yönetim ve teknik kadro buna çare bulmalıdır” dediler.

POLİS GEREKSİZ YERE GAZ SIKARAK OLAYLARA MEYDAN VERDİ.

Taraftarlar sahada çıkartılan provokasyona da tepki göstererek, “Hopaspor taraftarı hakemin maçı sık sık düdük çalarak durdurması ve pozisyonlara yapılan itirazlara sessiz kalarak oyundan 20 dakikanın çalınmasına tepki göstermekte haklıdır. Maçı yöneteceksen buna meydan vermeyeceksin. Sahada oynayan Hopaspor oldu, Iğdır hak etmediği 3 puanı aldı.

Polisin tavrına da tepki gösteren taraftar, burada bir olay yok, taraftarın tepkisi var, olabilir. Sen Gaz sıkar neden bu olayların büyümesine meydan veriyorsun. Tedbirini al. Ama neden gaz sıkıyorsun. Sen gaz sıkarsan taraftarda elbet tepki gösterecek. Resmen şu an Hopaspor un ceza almasının alt yapısı oluşturuldu burada” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 05.12.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Bal Ligi Kuralari Çekildi...
 » Hopaspor’da Transfer Atağı Devam Ed...
 » Hopaspor’da Transferler Devam Ediyo...
 » Karadeniz Derbisinde Gülen Taraf Ol...
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » Hopaspor Namağlup Ünvanını Kars’ta...
 » Hopaspor Yeniden Bal Liğinde...
 » Artvin Sporda Kayıplarda....
 » Hopaspor'da Beraberlikler Kader Old...
 » Bal Liginde Artvin Hopaspor - Kalka...
 » Hopa’da Hakem Gerilimi Yine Yükselt...
 » Artvin Hopaspor Tokatsporu Elinden...
 » Milletimizin Başı Sağ Olsun...
 » Borçka’da Aday Futbol Hakemliği Yet...
 » Arhavi’de Bu Kezde “Hes’lere Evet”...
 » İstanbul Feshane Artvin Günleri Dev...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Artvin Hopaspor Yine Fırsat Tepti...
 » Nakliyeciler İsyan’da “İflas Ettir...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Ardahan Deplasmanından Mut...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Taraft...
 » Trabzonspor Futbol Okulu Borçka’da...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...