A. Hopaspor Yönetim Kurulu, Hoşçakal Mehmet Ali Özkan

02/12/2016 12:17

Bitlis’in Tatvan İlçesi Kaymakamlığı’na Tayini Çıkan Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’a A.hopaspor Kulübü Yönetim Kurulu Veda Mesaj


Haber: Hayati AkbaşResmi Gazete yayımlanan Kaymakam ve vali yardımcılarının görev yerlerinin değiştirilmesine ilişkin Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesinde Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ın Bitlis’in Tatvan ilçesi Kaymakamlığı’na tayini çıktı. Hopa Kaymakamlığı’na Afyonkarahisar’ın Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez atandı.

A. Hopaspor Yönetim Kurulu Kaymakam Özkan’a veda mesajında şu ifadelere yer verdi:

“5 Ocak 2014 tarihinde ilçemize Kaymakam olarak atanan Sayın Mehmet Ali Özkan'ın geldiği günden bugüne ilçemize ve A. Hopa spor’umuza sunduğu büyük hizmetler ve verdiği emekleri unutmayacağımızı camia olarak belirtmek isteriz. İlçemize harcadığı tüm vakit ve hizmetleri severek yapan, kulübümüze her zaman tam destek olunması gerektiğini vurgulayarak Hopa halkının bir bütün olarak A. Hopa spor’umuza sahip çıkmasının zorunluluk olduğunu her zaman dile getiren ve bizlerle beraber omuz omuza yürüyen, Hopa'da Deplasman ‘da bizleri asla yalnız bırakmayan Sayın Kaymakamımız Mehmet Ali Özkan, size veda etmek çok zor olsada yapılan görevin kutsallığı nedeniyle Tatvan'da ki yeni hayat mücadelenizde başarılar diler, Hopa Halkının ve A. Hopaspor Yönetiminin sizleri asla unutmayacağını bilmenizi isteriz. Bu hafta bizde yenilenerek yola devam kararı aldık. Hopa spor’un kaderinde iki ayrılığı ortak yaşamak varmış. Vedalar zor derlerdi ama bu kadar üzücü olduğu yaşanmadan bilinmezmiş. Boğazımız düğümleniyor, bağırmak istiyoruz ama sesimiz çıkmıyor. Şimdi güneş Tatvan'a doğacak, umarız kıymetinizi bilirler, biz geç bulduk erken kaybettik maalesef. Ve şunu net bir dille ifade edelim sizin gibisi gelmedi, gelmeyecekte…

Hatamız olduysa affola, biz her şey için size sonsuz teşekkür ederiz, yolunuz açık olsun Sayın Kaymakam’ımız… Unutulmayacaksınız…”

Giden Kaymakam Mehmet Ali Özkan Kimdir?

1973 Ankara Güdül doğumlu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü mezunu olan Mehmet Ali Özkan, 1999 yılında kaymakamlık sınavını kazanarak, Gümüşhane kaymakam adayı olarak göreve başlamış, Afyon- İhsaniye ve Denizli- Beyağaç'ta Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. İçişleri Bakanlığı yurtdışı eğitim stajı çerçevesinde bir yıl süreyle İngiltere’de kaldı Daha sonra sırasıyla Afyon-Başmakçı, Van-Gürpınar ve Konya-Hadim Kaymakamı olarak görev yapmıştır. Düzce- Gölyaka Kaymakamı olarak görev yaparken05. 01, 2014 tarihinde ilçemiz Hopa Kaymakamı olarak görevlendirilmişti. Daha sonra 02. 09. 2014 günü 2014/1032 Sayılı müşterek kararname ile atandı. Arzu Özkan ile evli olup, Asya adında kız çocuğu babasıdır. Özkan, son kararname ile Bitlis ilinin Tatvan ilçesi Kaymakamlığı’na atandı.

Gelen yeni Kaymakam Ferit Görükmez Kimdir?

1979’da Çorum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Lâçin’de, lise öğrenimini ise Çorum Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun oldu. 2003–2004 yılları arasında Vergi Denetmen Yardımcılığı yaptı. 2004 yılında Amasya Kaymakam Adayı olarak İçişleri Bakanlığı’nda çalışmaya başladı. Eskişehir’in Sarıcakaya, Amasya’nın Hamamözü ve Göynücek, Çankırı’nın Korgun ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. İngiltere’nin Sheffield Üniversitesi’nde Management English alanında eğitim gördü. Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 15. 03. 2007–25. 08. 2008 tarihleri arasında Nevşehir-Acıgöl Kaymakamı, 28. 08. 2008 –16. 08. 2010 tarihleri arasında Erzurum-Uzundere Kaymakamı, 16. 08. 2010 – 09. 08. 2013 tarihleri arasında Muş-Bulanık Kaymakamı olarak görev yapmıştır. İçişleri Bakanlığı’nın 2013 yılı Müşterek Kararnamesi ile İlçemiz Kaymakamlığına atanan Ferit Görükmez 20. 08. 2013 tarihinde Şuhut ilçemizdeki görevine başlamış olup halen buradaki görevine devam etmekte. Evli olup Ali Erkam ve Yusuf Eren adlarında iki oğlu var. Son kararname ile Hopa ilçesinin yeni Kaymakamı oldu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.12.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Kaymakamlar Ve Mülki İdare Amirleri...
 » Artvin’de 4 İlçe Kaymakamı Ve Bir V...
 » Hopa Kaymakamlığına Atanan Özkan Gö...
 » Kaymakamlar Kararnamesi Yayınlandı....
 » Hopa’ya Kaymakam Dayanmıyor...
 » Yeni Kaymakam Atamaları Yapıldı...
 » Hopa, Kaymakamına Veda Etti...
 » Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez’e Ziy...
 » Batumi Build 2016 Fuarı Sona Erdi...
 » Hopa Kaymakamlığına Atanan Ferit Gö...
 » Artvin Valisi 1 Gün İçinde 2 Defa D...
 » Kaymakam Özkan Veda Mesajı Yayınlad...
 » Artvin’e Doğalgaz Müjdesi...
 » Artvin'le İlgili Yapılan Araştırma...
 » Artvin Hopaspor'un Ziyaretçileri Va...
 » Hopa Nuri Vatan Anadolu Lisesi Z Kü...
 » Anzer Yaylasında Maden Arama Çıkarm...
 » Borçka Kaymakamı Şakir Öner Öztürk...
 » Milletvekili İsrafil Kışla Arhavi’d...
 » Arhavisporun Rakipleri Belli Oldu...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...