Basın Müdürü Remzi Yavuz’dan Agc’ye Ziyaret

11/11/2016 08:21


Haber: Hayati AkbaşArtvin Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinden ayrılarak, Iğdır Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürlüğüne tayin olan Remzi Yavuz, Artvin Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Alkan’a veda ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında Artvin Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne asaleten atanan Remzi Yavuz, eşinin Iğdır iline sınıf öğretmeni olarak atanması ve 6 yıl zorunlu hizmetin bulunması nedeniyle Iğdır’a tayinini istedi. Uzun yıllardır Artvin Basınıyla çalışan ve bir dönem yine ilimizde farklı birimlerde görev alan Remzi Yavuz son olarak, Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü olarak görev yapmaktaydı. Basın mensuplarını sorunlarını yakından takip eden ve Artvin basının gelişmesi için büyükçaba harcayan Yavuz’un gidişi Artvinli basın mensuplarını derinen üzdü.

Iğdır Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürlüğüne tayini isteyen Remzi Yavuz, ilişkisinin kesmeden önce basın mensuplarını tek tek ziyaret ederek vedalaştı. Son olarak Artvin Gazeteciler Cemiyeti Zeki Alkan’ı da ziyaret eden Yavuz, Artvinli basın mensuplarıyla çalışmaktan büyük onur duyduğunu dile getirdi.

Yavuz burada yaptığı konuşmasında, “Artvin’de görev yaptığım bütün birimlerde en alt kademeden en üst kademeye kadar üzerimde emeği geçen bütün mesai arkadaşlarıma ve yöneticilerimize, uyum içinde çalıştığımız çok kıymetli basın mensuplarımıza, kurum müdürlerimize, sivil toplum kuruluş temsilcilerimize çok teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini diliyorum. Çalıştığım bütün birimlerde hizmet anlamında her zaman imkânları zorlayarak en iyisini yapmaya çalıştım. Benim devletime ve milletimize olan vefa borcum hiçbir zaman bitmedi ve bitmeyecektir. Çünkü devletimiz beni milletimizin vermiş olduğu vergilerle ilkokuldan itibaren okutarak bugünlere getirdi. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Bu güzel Vatanımızı bölmek isteyen vatan hainlerine, terör örgütlerine ve dış mihraklara fırsat vermesin. Yapmış olduğumuz bu kutsal görevin sorumluluğu en iyi şekilde taşıyarak şehit kanlarıyla sulanmış bu güzel Vatanımızın her karış toprağında görev yapmaya hazırız” dedi.

Yavuz Başkan Zeki Alkan aracılığıyla bütün basın mensuplarına Iğdır’a yolunuz düştüğünde her zaman beklerim. Orada da bir kardeşinizin olduğunu asla unutmayın diyerek sözlerini tamamladı.

Zeki Alkan ise bu ani gidişinin beni ve derneğimiz üyelerini oldukça üzmüştür. İlimizde görev yaptığınız sürece basın mensubu arkadaşlarımıza büyük katkılarda bulundunuz, emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum dedi. Alkan, “Ailevi sebepten dolayı Iğdır’a gittinizfakat, bir ailenizde Artvin’de olduğunu unutmayın, Artvin’e geldiğiniz her daim kapımız size her zaman acık olacaktır” diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.11.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Basın Müdürü Yahya Kambur Gö...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyetinden Ziy...
 » Açü Rektörü Prof. Dr. Mehmet Duman...
 » Ts Clup Mağaza Tır’ı Artvin’de...
 » Emniyet Kemeri Tokası Uygulaması Tü...
 » Darbelere Bir Sert Tepkide Eczacıla...
 » Başkan Kocatepe Basın Mensuplarıyla...
 » Artvin’de Söylentilerden Rahatsız O...
 » Dp Artvin İl Başkanı Ertan Küçükay...
 » Artvin’de, Bandırmalı Gazetecileri...
 » "Göğe Komşu Topraklar Artvin'in" Va...
 » Artvin Chp’de Tarihi Toplantı...
 » Artvin Valisi Muhterem İnce, Kentte...
 » Emin Özgün’den Çarpıcı Açıklamalar...
 » Kışla’dan Çarpıcı Açıklamalar...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Hızla Büy...
 » Artvin Valisi Aydoğdu İle Giderayak...
 » Artvin’de Bizim Artvin Derneği Kuru...
 » Artvin’in İstanbul’da Tanıtılması İ...
 » Artvin Medyası İnternet Haberciliği...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...