Cumhuriyet Resepsiyonu

30/10/2016 08:40

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Kapsamında Cumhuriyet Resepsiyonu Verildi.


Haber: Hayati Akbaş29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Artvin`de resepsiyon verildi. Artvin Valisi Ömer Doğanay, Ali Nihat Gökyiğit Kongre ve Kültür Merkezi’nde verilen resepsiyonda davetlileri karşılayarak, Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.

Artvin Valiliği’nce hazırlanan “Eski Fotoğraflarla Artvin” konulu sinevizyon gösterisi, katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle ve beğeniyle izlendi.

Vali Doğanay, resepsiyona katılan konuklarının masalarını tek tek dolaşarak bayramlarını kutladı.

Vali Doğanay, Cumhuriyetimizin 93. yılını kutlamanın coşkusunu, gururunu ve sevgisini hep birlikte yaşadıklarını söyledi.

15 Temmuz darbe girişiminde ülkenin uçurumun eşiğinden döndüğünü belirten Vali Doğanay, “15 Temmuz darbe girişiminde olduğu gibi bundan sonrada hep birlikte birlik ve beraberlik içerisinde sağlık ve afiyetle nice Cumhuriyet Bayramı kutlamalarını arzuluyoruz. Bizden sonraki nesillerinde bu birlikteliğimizi ve beraberliğimizi devam ettirmelerini Yüce rabbimden diliyorum. Bu vesile ile bir kez daha resepsiyona katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor ve bayramınızı kutluyorum. ” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Vali Doğanay ile Yusufelili Kore Gazisi 87 yaşındaki Ali Bulut daha önceden hazırlanan ay yıldızlı Türkiye haritalı Cumhuriyet Pastasının üzerine Türk Bayrağı dikti.

Resepsiyon, davetlilerin ilgiyle izlediği havai fişek gösterisi ile sona erdi.

Resepsiyona, Artvin Milletvekilleri Dr. İsrafil Kışla ve Uğur Bayraktutan, Garnizon Komutanı Piyade Albay Adnan Dinçsoy, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Artvin Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Duman, Vali Yardımcısı Önder Coşğun, Mehmet Ali Öztürk, Artvin İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Osman Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Selvi, Hopa Gaziler Derneği Başkanı Şükrü Akbıyık, gaziler ve şehit yakınları, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları, askeri erkân ile kurum müdürleri katıldı.

Vali Doğanay daha sonra beraberindeki Milletvekili Kışla ve Belediye Başkanı Kocatepe ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisince Doğa Restoranda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katıldı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 30.10.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Reseps...
 » Artvin’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayram...
 » Arıcılıktan Söz Ediyorsak Doğamıza...
 » Artvin Birlikte Şehrini Renklendird...
 » Artvin’de 15 Temmuz Şehitleri İçin...
 » Yoğun Katılımla Coşkuyla Kutlandı...
 » Artvin Çoruh Üniversitesi 11’inci M...
 » Artvin’de Bayramlaşma Heyecanı Yaşa...
 » Artvin’de Coşkulu Fener Alayı Düzen...
 » Hopa’da, Girişimcilik Sertifika Tör...
 » Çanakkale Zaferi'nin 102. Yıldönümü...
 » Artvin’de 24 Kasım Öğretmenler Günü...
 » Boğaların Süper Ligi’nin Şampiyonu...
 » Artvin Ve Hopa’da Şehit Aileleri Ve...
 » Artvin Ve İlçelerinde 29 Ekim Cumhu...
 » Artvin'de 365. Kısa Dönem Erler Yem...
 » Artvin İl Koordinasyon Kurulu Topla...
 » Artvin Valisi Doğanay, Cittaslow Şa...
 » Artvin Gazeteciler Cemiyetine Ziyar...
 » İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Art...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...