Hopa Tso Yönetiminden Vali Doğanay’a Hayırlı Olsun Ziyareti

29/09/2016 13:06

Hopa Tso Heyeti Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı Makamında Ziyaret Etti.


Haber: Hayati AkbaşSon valiler kararnamesiyle ilimize atanan Ömer Doğanay’ın göreve başlamasının ardından Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Vali beyi makamında ziyaret etti. Oda Yönetim Kurulu ve meclis üyelerinden oluşan 9 kişilik heyete ilçe kaymakamı Mehmet Ali Özkan’da eşlik etti. Hopa TSO heyetinde Osman Akyürek, Reşat Aydın, Metin Karaman, Hasan Durmuş, Okan Poyraz, Zeki Yalçın, Şükrü Aydemir, Bülent Bayrak ve İsmet Başar yer aldı. Ziyarette ilk olarak konuklar kendilerini tanıtarak yapmış oldukları meslekleriyle ilgili bilgi verdiler.

Daha sonra Hopa TSO yönetim kurulu başkanı Osman Akyürek’in kısa bir sunum yaparak Hopa ilçesinin ticaretteki potansiyeli ve Organize sanayideki gereklilik konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Akyürek “Hopa Orta Asya ya açılan önemli bir kapıyı bünyesinde barındırmakta olup, Limanıyla da stratejik bir konuma sahiptir. Lojistik sektöründeki TIR potansiyeli ile ilçe bazında ülkenin birinci sırasında yer almakta ve il olarak da Artvin’imizi dokuzunculuğa taşımıştır. Sarp kapısından yıllık yedi buçuk milyon kişi giriş çıkış yapmaktadır. Turizm potansiyeli de oldukça üst seviyededir. Balıklı şelalesi ülkemizdeki önemli ve en büyük şelalelerinden birisidir. Sayın kaymakamımızın gayretiyle buraya yol yapımı devam etmekte olup DOKA tarafından finanse edilmektedir” dedi.

Hopa TSO’nun ziyaretinde ilçe kaymakamı Özkan “Hopa önemli bir ilçemiz, Balıklı şelalesi için biz üzerimize düşen görevi yapıyoruz. Tabiat parkı olabilmesi için girişimlerde bulunduk ve beklemekteyiz” dedi.

Vali Doğanay ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Doğanay “Hepinize başarılar diliyorum, sizler esnaf olarak vatandaşla bire bir temas halindesiniz, iş adamı olarak bünyenizde ki çalışanlarınıza aş veriyorsunuz, ‘sizlerin başarılı olması demek, devletimizin kazancı demektir’ bu nedenle tekrar başarılar diliyorum” dedi.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret sonrası vali Doğanay Arhavi ilçesinde ki bir cenazeye katılması için makamdan ayrıldı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 29.09.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Engelliler Haftası Çeşitli Etkinlik...
 » Hopa Tso Kendi İşhanına Kavuşuyor...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Orman Ve Su İşleri Bakanı Veysel Er...
 » Doka Yönetim Kurulu Toplantısı...
 » Hopa - Kemalpaşa - Sarp Karayolu Çö...
 » Hopa’da Açılış Ve Temel Atma Törenl...
 » 15 Proje İçinden Birinci Seçildi...
 » Vali Doğanay, Polis Teşkilatının 17...
 » Vali Doğanay, Batum'da Bir Dizi Zi...
 » Artvin’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Me...
 » Artvin’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayram...
 » Artvin Valisi Ve Hopa Kaymakamı Pol...
 » Vali Ömer Doğanay, İşsizlere Umut...
 » “Artvin Ansiklopedisi” Okuyucuyla B...
 » Artvin’de Hopa Rüzgarı Esti...
 » Yusufeli İlçesi Yeniden Yerleşim Ye...
 » Artvin Valisi Ve Hopa Kaymakamı Yaş...
 » Artvin Valisi Doğanay’dan Şehit Ail...
 » Artvin’de Turizm Çalıştayı Düzenlen...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...