Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Akyürek’in Acı Günü

28/08/2016 18:09

Cenaze Törenine Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze’de Katıldı.


Haber: Hayati AkbaşHopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek’in trafik kazasında vefat eden anne ve babası Artvin’e bağlı Ormanlı köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi. 27 Ağustos 2016 Cumartesi günü Artvin Ormanlı Köyü yakınlarında geçirdikleri kazada vefat eden Hüseyin ve Hanife Akyürek için Artvin Ormanlı Köyü’nde cenaze merasimi düzenlendi.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Akyürek ve Sarp Sınır Kapısı’nda esnaf olan Cengiz Akyürek ile diğer kardeşler büyük bir acı yaşadılar. Artvin’de yaşanan trafik kazasında vefat eden Hüseyin ve Hanife Akyürek’i son yolculuğuna uğurlamak için Artvin’in iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının önemli simaları ile yüzlerce vatandaş hazır bulundular. Ormanlı Köyü Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına Artvin Vali Yardımcısı Önder Coşğun, Artvin Milletvekilleri İsrafil Kışla ve Uğur Bayraktutan, Belediye Başkan Vekili Erkan Yazan, Gürcistan Trabzon Başkonsolosu Avtandil Mikatsadze, AK Parti Artvin İl Başkanı Av. Erkan Balta, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Artvin Eski Milletvekili Yüksel Çorbacıoğlu, Ak Parti Hopa ilçe Başkanı İlyas Güven, Hopaport Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Arhavi TSO Başkanı Atif Kesim, Hopa TSO Meclis Başkanı Reşat Aydın, Artvin İşadamları Derneği Başkanı Seçim Altunkaya, Artvin Otobüsçüler Derneği Başkanı İrfan Topaloğlu, Arhavi Eski Belediye Başkan Musa Ulutaş’in yanı sıra Artvin’de iş, siyaset ve bürokrasi dünyasının birçok önemli simasının hazır bulunduğu cenaze namazı öncesinde Osman Akyürek ve ailenin diğer mensupları taziyeleri kabul ettiler. Osman Akyürek’in oldukça bitkin göründüğü cenaze namazının ardından Hüseyin ve Hanife Akyürek, Ormanlı Köyü mezarlığına defin edildiler.

Kaza Nasıl Olmuştu?

Artvin’in Borçka Karayolu Bölge Trafik İstasyonu’nun tam karşısında geniş bir alanda Hüseyin Akyürek’in kullandığı araç henüz tam nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı düz bir şekilde seyrederek uçurumdan aşağıya yuvarlandı. Yaklaşık 70 metre aşağıya yuvarlanan aracın içerisinde bulunan Hüseyin Akyürek ve eşi Hanife Akyürek, olay yerinde hayatlarını kaybettiler. Kaza yerine gelen trafik ekipleri ve acil müdahale ekiplerinin müdahalelerine rağmen kurtarılamayan Hüseyin ve Hanife Akyürek’in cansız bedenleri kurtarma ekiplerinin yardımlarıyla çıkarılarak Artvin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 28.08.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Borçka’daki Kazanın Acısı Hopa’ya D...
 » Hopa’da Gündem Kruvaziyer Turizmi...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...
 » Vali İnce’den Hopa Tso Başkanı Akyü...
 » Hopa Tso’nun Ağır Misafiri Vardı...
 » Hopa Tso’nun Misafirleri Vardı...
 » Hopa Tso’dan Gaziantep Ve Kilis’e İ...
 » Hopa, Tso Seçimine Kilitlendi...
 » Hopa Ticaret Ve Sanayi Odasında Yen...
 » Hopa Tso’dan Batum Ticaret Odasına...
 » Bakan Yazıcı, Sarp Sınır Kapısı’nda...
 » Hopa Tso Yönetiminden Vali Doğanay’...
 » Hopa Chp İlçe Başkanı Ve Yönetimind...
 » Yusufeli Barajına İtiraz Ediliyor...
 » Tim İhracat Rakamlarını Hopa’da Açı...
 » Hopa Tso Ağustos Ayı Meclis Toplant...
 » Hopa Sorunlarını Tartışmaya Başladı...
 » Artvin’e Acı Düştü...
 » Arseven Çeltikçioğlu Trafik Kazasın...
 » Hopa’dan Rüşvet İddialarına Büyük T...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...