Emin Özgün İçin Başsağlığı Mesajları

03/08/2016 13:58

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Meclis Üyeleri; “Artvin’in Başı Sağ Olsun”


Haber: Hayati AkbaşCumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Meclis Üyeleri, Ankara’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden, Artvin’de 1999-2014 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi’nden 3 dönem belediye başkanlığı yapan Dr. Emin Özgün için taziye mesajı yayımladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Belediye Meclis Üyeleri tarafından yayımlanan mesajda; “ Artvin’i görmeden cennetin tarifini yapamazsınız” diyerek, Artvin’e verdiği değeri en veciz şekilde anlatırdı. Her il birbirine, Artvin ise kendi kendisine benzer. Her ilin bir ürünü meşhurdur. Artvin’in ise insanı. ” derdi. Bunları her ortamda söylediğinde Artvinli olmayıp rahatsız olanlarda olurdu. Bizim insanımız iyi değil mi diye sitem edenlere: “ Sizde insanınıza bunları söyleyin o zaman. Size kim itiraz edebilir ki; ben insanımı anlatıyorum. ” Derdi.

Efsane Başkan Dr. Emin Özgün’ü sonsuzluğa uğurlarken, ruhu şad olsun Allah Rahmet eylesin, Mekânı cennet olsun. Özgün ailesi ve Artvin’in başı sağ olsun” ifadelerine yer verildi.

YEŞİL ARTVİN DERNEĞİ’NDEN TAZİYE MESAJI

Yeşil Artvin Derneği, Artvin eski Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün’ün trafik kazasında vefatının ardından bir başsağlığı mesajı yayımladı.

Yayımlanan mesajda, Cerattepe Geçilmez mücadelesinde en önde yer alarak kendilerinden desteklerini esirgemeyen Emin Özgün’ü kaybetmenin üzüntüsü içerisinde olduklarına vurgu yapıldı. Yeşil Artvin Derneği tarafından yayımlanan taziye mesajında; “1999-2014 yılları arasında üç dönem Belediye Başkanlığı yaparak Artvin'e önemli hizmetlerde bulunan, özellikle de "Cerattepe Geçilmez" mücadelemizde en önde yer alarak bizden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, Artvin'in bir turizm ve eğitim kenti olması gerektiğini savunan Sayın Dr. Emin Özgün'ü elim bir trafik kazasında kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Başta ailesi olmak üzere tüm Artvinlilere başsağlığı ve sabır diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.08.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Emin Özgün’ün Vefatı İçin Yüzlerce...
 » Artvin Chp Tüm Örgütleri İle Üzüntü...
 » Dr. Emin Özgün Ölümünün 1. Yılında...
 » Metin Feyzioğlu: “Emin Özgün Dosdoğ...
 » Artvin’den Bir Emin Özgün Geçti...
 » Emin Özgün Artvin Chp’den Belediye...
 » Şair Hasan Akın’dan Başkan Özgün’e...
 » Ulu Önder Atatürk’ün Ölüm Yıldönümü...
 » Artvin’de Her Kesimden Teröre Kınam...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Hopa’da Kadınlar Günü Mesajları Yay...
 » Adana’daki Yangın Faciası İlimizde...
 » Artvin’e Acı Düştü...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na S...
 » Emin Özgün’den Çarpıcı Açıklamalar...
 » Soma’da Maden Ocağındaki Kaza Yürek...
 » “Benim İçin Aktif Siyaset Noktalanm...
 » Artvin’de Peşpeşe Yeni Yıl Mesajlar...
 » Artvin’de Öğretmenler Günü Mesajlar...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...