Artvin Chp Tüm Örgütleri İle Üzüntülerini Açıkladılar

02/08/2016 16:17

Artvin Eski Belediye Başkanı Emin Özgün’ün Vefat Haberini Duyan Artvin Merkez Örgütleri Üzüntülerini Açıkladılar.


Haber: Hayati AkbaşCHP Artvin İl Örgütü, 3 dönem CHP’den Artvin Belediye Başkanlığı yapan ve elim bir trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Dr. Emin Özgün için bir taziye mesajı yayımladı.

CHP İl Örgütü mesajında ‘Artvin yürekli, gönüllerin başkanı, Özgün kişiliklerin ilk adamı Emin Özgün. Erken veda ettin hepimize’ ifadesini kullandı. İl Örgütü yayımladığı mesajda; “ BAŞIMIZ SAĞ OLSUN

EMİN BAŞKAN; Artvin yürekli, gönüllerin başkanı, Özgün kişilikli ilklerin adamı Emin ÖZGÜN. Erken veda ettin hepimize,

Hırçın akan Çoruh’un hırçın rüzgârıydın sen… Kale gibiydin tüm ülkeye… Volkan gibi parlar karanlığa ışık saçarcasına kıvılcımlar çakardın. Sonra bir baba şefkatinde ekmeğini böldüğün sıcacık muhabbetlerde yoldaş olurdun dostlarına. Adım adım nakşettiğin Artvin coğrafyasında damla damla akan su idin , adım adım bulvar taşıydın. . Cennet doğanın rengiydin, demokrasinin gülen yüzüydün. Erken veda ettin başkan… Erken… Başımız sağ olsun, mekânı cennet olsun, ruhu şad olsun” ifadelerine yer verdi.

Artvin ŞEHRİ EMİN’ ini Kaybetti

CHP Artvin Merkez İlçe Yönetim Kurulu, Artvin eski Belediye Başkanı Dr. Emin Özgün’ün elim bir trafik kazası sonrasında ölümünün ardından bir taziye mesajı yayımladı.

CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu mesajında; “CHP merkez ilçemize 1999-2014 yılları arasında 3 dönem CHP'li Belediye onurunu ve gururunu yaşatan, hepimizin Emin ağabeyini, Artvin ilimizin ŞEHRİ EMİN’ ini, babacan, koca yürekli efsane belediye başkanımız Dr. Emin ÖZGÜN'ü elim bir trafik kazası sonucu kaybetmiş olmanın çok derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Bu vesileyle değerli başkanımıza Allah'tan rahmet dilerken, başta Emin başkanımızın değerli eşine, sevgili çocuklarına, aile dostlarına, tüm CHP ailemize ve saygıdeğer Artvin halkına sabır ve baş sağlığı dileriz” ifadelerini kullandı.

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı’ndan Başsağlığı

CHP Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Anıl Öztürk, eski belediye başkanı Dr. Emin Özgün’ün ölümünün ardından taziye mesajı yayımladı.

CHP Artvin İl Gençlik Kolları Başkanı Anıl Öztürk açıklamasında; “Artvin'imizin 3 dönem belediye başkanlığı yapmış cumhuriyetçi demokratik laik ve Artvin sevdalısı olan Başkan'ımız Emin Özgün'ün vefatını derin üzüntüyle yaşamaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet önce ailesine sonra tüm sevenlere başsağlığı dilerim. Mekanı cennet ruhu şad olsun” ifadelerine yer verdi.

CHP İl Kadın Kolları’ndan Taziye Mesajı

CHP İl Kadın Kolları, 3 dönem Artvin Belediye Başkanlığı görevini yapan Dr. Emin Özgün’ün ani kaybı nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı.

CHP İl Kadın Kolları Yayımladığı mesajında; “ Üç dönem Artvin Belediye Başkanlığı yapmış olan ve her yönüyle gerçek bir Artvinli ve Artvin Sevdalısı Dr. Emin Özgün'ü kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz.

Merhuma Allahtan (c. c. ) Rahmet diler, tüm Artvin Halkına ve Ailesine başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verdi.

CHP Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yılmaz’dan taziye mesajı

CHP Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yılmaz, eski Belediye Başkanı Emin Özgün’ün ölümü nedeniyle bir taziye mesajı yayımladı.

Mesajında CHP Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yılmaz şu ifadelere yer verdi:

Artvin’in yürekli yiğit başkanını asla unutmayacağız. Emiz Özgün memleketimize 15 yıl boyunca hizmet etmiş ve sosyal demokrasinin bayrağını en tepede taşımıştır. Artvin’in taşına toprağına ağacına Cerattepe’ye sahip çıkmış ve bu uğurda en önde yürümüştür. Dik duruşundan ve onurundan asla ödün vermeyen Emin Başkanımızın izinden yürüyeceğimizi bir kez daha haykırıyoruz. Emin Özgünden devraldığımız bayrağı her daim en tepede tutacağız. Ailesine bize böyle bir başkan verdikleri için Teşekkür ediyor ailesine ve tüm halkımıza başsağlığı diliyorum. Kendinden Emin Artvin’e Özgün Başkan Selam Olsun Sana Selam. .

Hopa CHP Gençlik kolları Artvin cesur adamını kaybetti

3 dönem Belediye başkanlığı yapan eski Artvin belediye Başkan'ı Emin Özgün geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. Artvinin cesur adamı, Artvin sevdalısı Emin Özgün'ü Allahtan rahmet. Yakınlarına tüm sevenlerine ve Artvin halkının başı sağolsun.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.08.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Emin Özgün’ün Vefatı İçin Yüzlerce...
 » Emin Özgün İçin Başsağlığı Mesajlar...
 » Adana’daki Yangın Faciası İlimizde...
 » Metin Feyzioğlu: “Emin Özgün Dosdoğ...
 » 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Ku...
 » Soma’da Maden Ocağındaki Kaza Yürek...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na S...
 » Chp Tunceli Milletvekili Kamer Genç...
 » Artvin’de Bayram Mesajları...
 » Artvin’de Her Kesimden Teröre Kınam...
 » Tbmm Eski Başkanlarından Sabit Osma...
 » Milletimizin Başı Sağ Olsun...
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Kutlam...
 » Artvin’de Peşpeşe Yeni Yıl Mesajlar...
 » Artvin’de 19 Mayıs Mesajları Yayınl...
 » Artvin’de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Artvinde Ramazan Bayramı Mesajları...
 » Artvin’de 23 Nisan Kutlama Mesajlar...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Artvin’de Bayram Mesajları Yayınlan...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...