Arhavi’de Yayla Festivalleri Sezonu Açılıyor

01/07/2016 07:46

Aryader 3. Yayla Festivali 8 - 10 Temmuz Da Yurt Yaylasında Yapılacak.


Haber: Hayati Akbaş







Arhavi Doğayı Koruma ve Yayla Turizmini Geliştirme Derneği (ARYADER) Başkanı Fatma Kuru ve Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Öztürk Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu’nu 8-10 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek yayla Festivali için ziyaret ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette bu yıl 3. sü yapılacak olan yayla Festivalinin Yurt Yaylasında gerçekleşeceği ve organizasyonun amacına ulaşması adına koordinasyon toplantısı şeklinde gerçekleştirildi. Dernek Yönetimi Başkan Hekimoğlu’na Festival nedeni ile davetiyesini sundu ve ayrıca tüm Arhavi halkını da Yayla Festivalini yaşamak adına etkinliğe davet ettiğini dile getirdi.

Arhavi’nin tanıtımı adına ilçe turizminin önemine vurgu yapan ve bu yıl birçok etkinliklerde yer alacaklarından bahseden Dernek Başkanı Kuru, yapacakları yayla festivali ile ilgili gerekli bilgileri paylaştı. Yapılacak faaliyetler hakkında Başkana bilgi sundu. Başkan Hekimoğlu ise, turizm ile ilgili her türlü etkinlikte kurum olarak yer alacaklarını belirterek yaz döneminde yapılacak etkinliklerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Hoş sohbetin ardından ziyaret sonunda dernek yönetim kurulu üyeleri Başkan Hekimoğlu’nun göstermiş olduğu misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini ilettiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 01.07.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa Kaymakamı Özkan’dan Başkan Hek...
 » Kartalın Emektar Kaptanı Arhavi’de...
 » Arhavispor’da Coşkun Hekimoğlu Döne...
 » Hopa Ve Arhavi Belediyelerine Ziyar...
 » O Arhavi’nin Gururu...
 » Zirvede Yayla Festivali Muhteşemdi...
 » Arhavi’de 9 Yıllık Başarı Plaketle...
 » İstad Başkanı Altunbayrak Baba Ocağ...
 » Arbidad Tarafından Anlamlı Gece...
 » Milletvekili Kışla’dan Arhavi’ye Te...
 » Uefa Yetkileri Arhavi'de...
 » 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Ar...
 » Akçansa Çimento Y.k. Üyleri Arhavi’...
 » Arhavi Belediyesi Voleybolcuları Gr...
 » Kadir Topbaş’tan Arhavi’ye Bir Jest...
 » Başkan Hekimoğlu Gazetecilerle Bir...
 » Arhavi Kaymakamından Belediyeye Ziy...
 » Mahsun Kırmızıgül İle Cengiz Kurtoğ...
 » Arhavi Festivali Hazırlıkları Devam...
 » İstad Başkanı Hüseyin Altunbayrak’t...



En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » Artvin’de Diktatör İsimli Oyuna İzi...