Azerbaycan’da Artvin Rüzgarı Esti

25/06/2016 16:15

Artvin Belediyesi Güreş İhtisas Spor Kulübü Azerbaycanda Düzenlenen Güreş Turnuvasına Damga Vurarak 3 Altın Bir Gümüş Madalya Aldı


Haber: Hayati AkbaşArtvin Belediyesi Güreş İhtisas Spor Kulübü Azerbaycan’da düzenlenen güreş turnuvasına damga vurarak 3 Altın Bir Gümüş madalya aldı.

Azerbaycan’ın Milli Kurtuluş Gününde düzenlenen Serbest açık turnuvasında 3 Altın Bir Gümüş madalyayla döndü. Artvin Belediye Güreş İhtisas Spor Kulübü Güreşçileri 29 Kiloda Tahsin Öztürk, 54 Kiloda Kürşat Toromanoğlu, 58 Kiloda Can Gülçay Altın madalya Alırken, 46 Kiloda Muammer Günay ise Gümüş Madalya kazandı.

Kulüp Başkanı Aydemir Akköy, takım hocası Zaza Vardidze ve Sporcular Artvin Belediyesi Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret ettiler.

Artvin Belediyesi Başkanı Mehmet Kocatepe Azerbaycan da başarılı olan Belediye Güreş İhtisas Spor Kulübü Güreşçilerinin başarılarından dolayı tek tek tebrik etti. Kocatepe, “Bu daha başlangıç inşallah bu başarılar daha çok olacak ve Artvin’den milli takıma Sporcu yollarız. Amacımız Artvin’de milli takıma sporcu yollamak. Bizim için vazgeçilmez şeylerden biri okumak bu yüzden sporcularımızın tek tek karnelerini kontrol ettim ve şükürler olsun ki hiç birinin zayıfı yok bu yüzden hem Azerbaycan’da ki başarılarından dolayı hem de Karnelerinin güzel olmasından dolayı kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

Ziyaret başarılı sporculara Başkan Kocatepe tarafından Madalya ve çeyrek altınla ödüllendirilmesinin ardından sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 25.06.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Türkiye - Azerbaycan İlişkileri Sem...
 » Festival İçin 975 Km Pedal Çevirdi...
 » Gazeteci İsmet Başar Chp’den Aday A...
 » Borçka’lı Güreşçiler Gürcistan’da A...
 » Borçka 123 Judocuyu Ağırlıyor...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Güreşçilerimiz Artvin'in Gururu Old...
 » Mehmet Kocatepe’den Teşekkür...
 » Trabzon’da Ekonominin Yıldızları Öd...
 » Trabzonda Vergi Rekortmenleri Plake...
 » Artvin’den Bir Genel Müdür Geçti...
 » Yusufeli Barajı Ve Hes’in Temeli At...
 » Karkon Artvin’de Gönülleri Fethetti...
 » Akparti Aday Tanıtım Toplantısı Göv...
 » Artvin Belediye Başkanı Kocatepe Ma...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Artvin’de Mhp Seçim Startını Verdi...
 » Batum Önemli Bir Kongreye Ev Sahipl...
 » Kadir Topbaş, Artvin Valisi Kemal C...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Artvin Hopaspor Iğdır Araspor'a Acı...
 » Hopaspor Hedeflerine Emin Adımlarla...
 » Artvin’de Amatör Lig Heyecanı Başlı...
 » Hopaspor Galibiyet Serisine Devam E...
 » Artvin Türkiye Kar Voleybolu Şampiy...
 » Artvin’de Futbol Aday Hakem Kursu A...
 » Hopa Tek Ses, Tek Yürek Olarak Hopa...
 » Atılan Parke Taşı, Emniyet Amirinin...