Chp Milletvekilleri Artso’yu Ziyaret Etti

13/06/2016 10:41

Chp Kocaeli Milletvekili Haydar Akar Ve Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Artvin Ticaret Ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti.


Haber: Hayati AkbaşCumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Sinop Milletvekili Barış Karadeniz Artvin Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Bir dizi incelemeler ve parti çalışmaları nedeniyle Artvin’e gelen milletvekilleri, ziyaretleri kapsamında Ali Yücel Kurt ve beraberindeki parti yöneticilerinin de katıldığı heyetle Artvin Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret ederek, İlin ticari hayatı hakkında bilgiler aldılar.

ARTSO Meclis Başkanı Naci Akın ve Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel ile Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan heyet, ATSO Meclis salonunda kabul edildi. Oda adına kısa bir konuşma yapan Kurtul Özel, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; İlin sorunları ve ekonomisiyle ilgili bilgiler verdi.

Başkan Özel konuşmasında, her yerde olduğu gibi İlimizde de gün geçtikçe ticaretin zorlaştığını belirterek, piyasada yüksek seviyede nakit sıkıntısının yaşandığını ifade etti. Özellikle son aylarda bunun daha da hissedildiğini ifade eden Özel, ulusal marketlerin ve İnteraktif alışverişin artması bunu daha çok tetikliyor dedi. Bunun için çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Özel, konuyla ilgili rapor hazırlayarak ilgili yerlere ilettiklerini kaydetti. Ziyarete gelen Milletvekillerinin Artvin kökenli olması nedeniyle kendilerini aynı zamanda Artvin’in de Milletvekili olarak gördüklerini söyleyen Başkan Kurtul Özel, İlimize gelerek bizlerin sorunlarıyla ilgilenmenizden dolayı, Artvin iş dünyası temsilcilerinden biri olarak Odamız ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, çalışmalar bünyesinde yakın zamanda Artvin’i ekonomik yönden daha taze bilgilerle, yaşayarak ve dinleyerek gözlemlediğini ifade etti. Bu süreç içerisinde birçok vatandaşla Artvin’i ve ilin sorunlarını konuştuğunu belirten Akar, gerekli notları aldıklarını ve bir bu yörenin Milletvekili gibi her zaman yakından Artvin’i takip edeceklerini söyledi.

Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ise Artvin kökenli bir Milletvekili olarak İlimizi ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Cerattepe Davasını yakından izlediklerini belirtti. Artvin’in doğasının bulunmaz niteliklere sahip olduğunu söyleyen Karadeniz, konuyu yakından takip ederek ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi. Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirten Karadeniz, umarım Türk Milletinin yaşadığı acılar en yakın zamanda biter dedi. Bu iktidarla daha fazla gidilemeyeceğini de sözlerine ekleyen Karadeniz, CHP olarak halkı refaha erdirme noktasında her konuda detaylı çalıştıklarını ve iktidara geldiklerinde toplumun her kesimini kucaklayan politikalarla Türkiye’yi yöneteceklerini ifade etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaret, çeşitli konularda karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 13.06.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’in Yüz Akı Faruk Çelik İle M...
 » Artvin’de Çevre Ve Orman Konulu Pan...
 » Artvin Chp’de Tarihi Toplantı...
 » Sadettin Tantan’dan Tarihi Uyarılar...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin’de Mhp Aday Adaylarını Tanıt...
 » Artvin Akparti 5. Olağan Kongresi Y...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...
 » Hdp Milletvekili Adayı Neden Hdp’de...
 » Bayraktutan, " Gül'de Karşı "...
 » Cumhurbaşkanı Erdoğan Yusufeli’ndey...
 » Artvin’li Gençler Atalarını Unutmad...
 » Artvinli Gençler Cerattepe İçin Hor...
 » Başbakan Erdoğan Artvin’deydi...
 » Kadir Topbaş, Artvin Valisi Kemal C...
 » Artvin’de Bizim Artvin Derneği Kuru...
 » Başbakan Binali Yıldırım Artvin’de...
 » Özbey “Atatürk’te Birleştik, İşçi P...
 » Artvin Cerattepe’de Ağaç Nöbeti Dev...
 » Agc’den Artvin Valisi Kemal Cirit’e...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Kemalpaşa’ya 150 Yataklı Bölge Hast...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Lüks Artvin Seyahat Mercedes'i Terc...
 » Borçkaspor’dan Hopaspor'a Destek...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Tamamlandı...
 » Kaymakam Görükmez’den Hopaspor Futb...
 » 7,7 Milyar Liralık 375 Eser Hizmete...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Koop 2017 Fuarı...