Hopaspor’da Behçet Lokumcu Dönemi Başladı

08/06/2016 10:40

Hopaspor Yönetimi İle Anlaşan Efsane Futbolcu Behçet Lokumcu Hopaspor Teknik Direktörlüğüne Getirildi.


Hopasporda Behcet Lokumcu Teknik Direktorluge Getirildi

Haber: Hayati AkbaşGösterdiği üstün performans sonucu amatör ligde Artvin şampiyonu olan Hopaspor, BAL ligine yükselme karşılaşmasında da Arhavi sporu 3-1’lik skorla yenerek 2016-2017 futbol döneminde Artvin’i BAL liginde temsil etmeye hak kazanmıştı.

Hopaspor yönetimi üst üste alınan bu başarıların ardından şimdi yeni dönem hazırlıklarına başladı. İlk olarak da geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan teknik direktör Koray Balcıoğlu’nun yerine, yine Hopaspor tarihinde önemli başarılara imza atan isimlerden biri olan Behçet Lokumcu ile sözleşme imzaladı.

Sözleşme imzası sırasında bir değerlendirme yapan Başkan Nedim Koyuncu “Biz iyi bir yönetime sahibiz. Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarımız her türlü özveriyi göstererek alınan başarılı sonuçlarda hep söz sahibi olmuşlardır. Şimdi önümüzde zorlu bir sezon var. Artvn’imizi BAL liginde Hopaspor temsil edecektir. Önümüzdeki her karşılaşma bizim için final havasında geçecektir. Biz şimdi yeni sezon hazırlıklarımıza başladık. Koray Balcıoğlu kardeşimiz başka bir görev üstlenmek üzere görevinden istifa etmiştir. Verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönem Behçet Lokumcu kardeşimiz, bizim evladımız, Hopa’nın unutulmaz ismi takımın başına getirilmiştir. Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Behçet Lokumcu da sözleşme imzaladıktan sonra Hopaspor yönetimine ve Başkan Nedim Koyuncuya teşekkür ederek takımın başarısı için arkadaşları ile birlikte tüm eforlarını sarf edeceklerini ifade ederek “Hopa sporumuz ikinci ve üçüncü lig tecrübesi ile donanımlıdır. Biz bunun bilinci içinde olacağız ve takımı başarıya götürecek bir kadro kurmak için çalışacağız. Biz bir camiayız ve camia yeni sezonda da başarıya kenetlenirse neden sezon sonunda başarı da gelmesin” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 08.06.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaspor Transfer Atağında...
 » Nedim Koyuncu “Akparti İçin Her Zam...
 » Hopa Sosyal Güvenlik Merkezi, Tören...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Hopaspor Yaz Futbol Okulu Çalışmala...
 » Hopa Akparti’den Bir Aday Daha...
 » Artvin Turizmine Bir Destek Daha...
 » Hopa’da Siyasi Partilerin Seçim Çal...
 » Hopa’da Turizm Adına Önemli Bir Adı...
 » Hopa Limanı Tahıl Terminaline İlk D...
 » Hopa - Arhavi Arasında Osb Gerginli...
 » Hopa Başkanına Sahip Çıktı...
 » Hopaport Genel Müdürünün Ziyaretler...
 » Tema Vakfından Cerattepe Ve Yeşil A...
 » Garanti Bankası Anadolu Sohbetleri...
 » Hopaport Futbol Takımı Yarı Finalde...
 » Artvin Amatör Lig Karşılaşmalarında...
 » Hopa Akparti Aday Tanıtım Toplantıs...
 » Şavşat Kaymakamlığında Engelliler İ...
 » Hopaspor'un Ziyaretçileri Vardı...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » U-14 Liginde Şampiyon Artvin Hopasp...