Hopa Garanti Bankasında Nöbet Değişimi

06/05/2016 10:41

Garanti Bankası Hopa Şubesine Atanan Müdür Köksal Alşan Tso’yu Ziyaret Etti.


Haber: Hayati AkbaşGaranti Bankası Hopa Şubesinde nöbet değişimi yaşandı. Şube müdürü olarak atanan Köksal Alşan’a Hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken, Alşan’da ilçedeki kurum ve kuruluşlara tanışma ziyaretlerinde bulunuyor.

Köksal Alşan Hopa TSO’yu ziyaret etti. Başkan Akyürek tarafından karşılanan Köksal’a “Hoş geldiniz” diyerek yeni görevinde başarılar diledi. Hopa’nın deniz ve doğayı kucaklayan özelliklerini çok sevdiğini söyleyen Köksal, Ticari açıdan ilçede yaşanan hareketlilik ilçeye ayrı bir önem kattığını söyleyerek “Hopa’yı sevdim, insanları ile de kısa sürede kaynaştık. Garanti Bankası Hopa Şubesi olarak da İlçedeki ticari hareketliliğe şimdiye kadar katkı sunulmuş zaten, bundan sonra da katkıda bulunma adına bankamız imkânları ile bu gelişmeye katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Hopa TSO Y. K. Başkanı Osman Akyürek’de mücadelelerinin Hopa’nın bilinçli bir şekilde ticari hareketliliğinin daha gelişmesi noktasında olduğunu söyleyerek İlçe ekonomisinde Nakliye sektörü ve Turizm hareketliliğinin önemli bir paya sahip olduğunun altını çizerek “Garanti Bankası ilçemiz ekonomisi içinde ciddi bir potansiyele sahip. İlçemizin gelişimine ve ticari hareketliliğine katkı sunmada verdiği ve vereceği destekleri önemsiyoruz. Ziyaretiniz için teşekkür ediyor, yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Akyürek konuşmasının sonunda Hopa’da Kamu ve Özel sektörde çalışanların ikamet konusunda öncelikle Hopa’yı tercih etmeleri öncelikli beklentimizdir. Ümit ediyorum ki sizde bu doğrultuda karar verirsiniz. İlçemiz nüfusunda ciddi bir artış yaşanmakta, buna paralel sosyal yaşantıda da güzellikler yine Hopa’da yaşanmalıdır. Hopa insanı misafirlerine her zaman en güzel ev sahipliğini de yapmasını bilir” dedi.

Ziyaret karşılıklı başarı temennileri ardından sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 06.05.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaport’tan Hopa Tso’ya Ziyaret...
 » Chp Milletvekilleri Rize Ve Artvin’...
 » Hopa’da Kruvazör Turizmi Masaya Yat...
 » Dünya Gazetesi Artvin Ve Hopa’da...
 » Hopa Tso’nun Misafirleri Vardı...
 » Hopaport Genel Müdürü Özer’den Başk...
 » İsrafil Kışla Ve Vedat Kibar’dan Ho...
 » Hopa Kaymakamlığına Atanan Özkan Gö...
 » Hopa Tso’nun Doğubayazıt’tan Misafi...
 » Lojistik Danışmanı Hopa Myo Öğrenci...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...
 » Hopa’da Yeni Bir İşadamları Derneği...
 » Hopa Ticaret Ve Sanayi Odasına Ziya...
 » Başkan Kasımoğlu'nun Açıklamalarına...
 » Hopa Geleceğe Hazırlanıyor...
 » Hopa’da Akparti Yönetimi Yerel Bası...
 » Hopa Tso İftarı İş Dünyası İle Büro...
 » Hopa Tso Ziyaretlerine Devam Ediyor...
 » Başkonsolos Nohasi’den Hopa’ya Ziya...
 » Hopa’nın Iğdır’dan Misafirleri Vard...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...