Hopaport’un Kars’tan Öğrenci Konukları Vardı

02/05/2016 12:00

Kafkas Üniversitesi İibf Uluslar Arası Ticaret Ve Lojistik Bölümü Öğretim Görevlilileri Ve Öğrencilerinden Hopaport’a Teknik Gezi.


Haber: Hayati AkbaşSon günlerde hareketliliği ile gözlerin üzerine çevrildiği HOPAPORT’a ziyaretlerinde ardı arkası kesilmiyor. HOPAPORT’un bu defaki ziyaretçileri de Kars’tan geldi. Kafkas Üniversitesi İİBF Uluslar arası Ticaret ve Lojistik Bölümü Öğretim Görevlilileri ve Öğrencileri tarafından HOPAPORT’a bir teknik gezi düzenlendi.

Kafkas Üniversitesi İİBF Uluslar arası Ticaret ve Lojistik Bölümü Öğretim Görevlilileri Yard. . Doç. Dr. N. Savaş Demirci ve Yard. Doç. Dr. Adem Karakaş ve bölüm Öğrencilerini HOPAPORT’ta Genel Müdür Meriç Burçin Özer, Lojistik Müdürü Hakan Pak, İSG Uzmanı Emine Gümüşkkaya ve Terminal şefi Mustafa Ahmetoğlu tarafından karşılandılar.

HOPAPORT toplantı salonunda konuk edilen Öğretim Görevlileri ve Öğrencilere burada HOPAPORT Lojistik Danışmanı Atilla Yıldıztekin ve HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer tarafından liman hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Konuk öğrencilere daha sonra gerek Lojistik Danışmanı Yıldıztekin ve gerekse Genel Müdür Özer tarafından öğrencilerin okul dönemi ve okul sonrası iş dünyası içinde nasıl yerlerini alabilecekleri, işe başlama, işte yükselme, kariyer yapma, meslek seçme gibi konularda ayrıntılı bilgiler verdiler. Kendi iş kollarındaki yükselişlerinin başarı öykülerini de anlatan Yıldıztekin ve Özer, e öğrencilerde çeşitli konularda sorular sorarak bilgi sahibi oldular.

Toplantı sonrası öğrencilere HOPAPOR Terminal şefi Mustafa Ahmetoğlu tarafından Liman sahası gezdirildi. Tahıl-Çimento ve Tank terminali gezileri ardından gemi yükleme ve boşaltma işlemlerinin yapıldığı ana rıhtımda yapılan işlemler hakkında da Ahmetoğlu öğrencilere ayrıntılı bilgiler verdi.

Kafkas Üniversitesi İİBF Uluslar arası Ticaret ve Lojistik Bölümü Öğretim Görevlilileri ve Öğrencilerinin HOPAPORT’a düzenledikleri teknik gezi Yalı Restaurantta birlikte yenen yemek sonrası sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.05.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopaport Ülkemiz Limancılık Sektörü...
 » Hopa Heyeti Ankara’ya Çıkarma Yaptı...
 » Hopa Tso Yönetimi Hopaport’u Ziyare...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Lojistiğin Zirvesi Logitrans 2015’d...
 » Hopa Limanına 2 Heavy Lıft Gemisi B...
 » Hopaport Personeli Yeni Yıl Davetin...
 » Hopaport’un Bu Defaki Misafirleri Ö...
 » Hopaport Geleceğe Ümitle Bakıyor...
 » Hopaport’un Önemli Bir Misafiri Var...
 » Hopa - Batum Demiryolu Projesi Bölg...
 » Hopa Limanı Transit Taşımacılıkta Ö...
 » Hopaport’a Bir Günde 8 Gemi Yanaştı...
 » Hopa Tso Bu Defa Lojistik Sektörünü...
 » Kars Kongre Merkezi Olmaya Doğru Gi...
 » Hopa Meslek Yüksek Okulu Seminerler...
 » Hopaport Hedeflerine Emin Adımlarla...
 » Hopaport’a Bir Teşekkür’de Maliye B...
 » Hopa Limanı Tahıl Terminaline 3 Bin...
 » Hopa Limanı Tahıl Terminaline 3 Bin...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Kemalpaşa’ya 150 Yataklı Bölge Hast...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Lüks Artvin Seyahat Mercedes'i Terc...
 » Borçkaspor’dan Hopaspor'a Destek...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Tamamlandı...
 » Kaymakam Görükmez’den Hopaspor Futb...
 » 7,7 Milyar Liralık 375 Eser Hizmete...
 » Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güv...
 » Koop 2017 Fuarı...