Hopaspor’dan Şehrin Aziz Taraftarlarına Teşekkür

01/03/2016 15:47

Şehrin Aziz Taraftarlarına, “Biliyoruz Ki Sizler Olmadan Bizler Olamayız.”


Haber: Hayati Akbaş28 Şubat 2016 tarihinde oynanan A. Hopaspor-Borçkaspor müsabakasında Artvin Hopaspor’un 3-0 galibiyetin ardından Hopa Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamada taraftarlara teşekkür edildi. .

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Artvin 1. Amatör Futbol Ligi’nin 14. Hafta müsabakasında liderlik için karşılaşan Artvin Hopaspor-Borçkaspor müsabakası nefesleri kesmişti.

Hopa Spor Kulübü sosyal paylaşım sitesinden taraftarlarına şu ifadelerle teşekkür etti: “28 Şubat 2016 tarihinde oynanan A. Hopaspor-Borçkaspor müsabakasında bizleri yalnız bırakmayan 7’den 70’e aziz A. Hopaspor taraftarlarına teşekkürlerimizi borç biliriz. Türlü sıkıntı ve olaylar nedeniyle bu sezon sahamızda taraftarlarımız önünde oynadığımız, ligin kaderini belirleyecek müsabakada bizleri yalnız bırakmayarak 95 dakika boyunca takımımızı destekleyen kadın, erkek, yaşlı, çocuk tüm taraftarlarımız bizleri gururlandırmıştır. Yaklaşık 10 bin arma sevdalısının izlediği müsabakamız, TFF liglerinde bir ilki gerçekleştirmiş, amatör liglerdeki seyirci rekoru kırılmıştır. Bu başarının mimari sadece ve sadece A. Hopaspor’un muhteşem taraftarıdır. Yıllardır A. Hopaspor sevdasıyla yanıp tutuşan kıymetli seyircimiz, beklenen patlamayı bu maçta yapmış, tribünleri hınca hınç doldurarak dosta düşmana korku salmıştır. Amatör takımların yanında profesyonel liglerde mücadele eden takımların bile gıpta ettiği arma sevdalısına sahip olmanın nasıl bir duygu olduğunu hep birlikte yaşadık. Değil koltukların, boşlukların hatta saha çevresinin bile mahşeri kalabalığa çeviren taraftarımız ebedi ve ezeli dostumuz Borçkaspor’a tabir-i caizse cehennemi yaşatmıştır. Maçtan günler öncesinde gecesini gündüzüne katarak hazırlıklarını yapan takımımızın ateşli taraftar grubu “Şehrin Azizleri”ne, bu vesile ile ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. Yeri geldi evini işini bıraktı, yeri geldi uykusundan feragat etti ve aklındaki tek düşüncesi A. Hopaspor için tüm fedakârlıklarını ortaya koyan kardeşlerimizin büyük bir alkışı hak ettiğini düşünüyoruz. Maç esnasında yaşan en ufak sıkıntıda bile devreye girerek ortamı yatıştıran bu muhteşem gençler adeta nasıl bir taraftar olunması gerekir sorusunun cevabını herkese vermiştir. Başarıdan başarıya koşacağımız bu yolda “şehrin aziz” taraftarlarını arkamızda bilmek bizlere ayrı bir güç vermektedir. ”

Artvin Hopaspor’un 3-0 üstünlüğü ile tamamlanan müsabakayı yaklaşık 10 bin taraftar izlemişti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 01.03.2016 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » İşte Hopa’da Futbol Sevdasının Örne...
 » Artvin Hopa Spor’a Şok Ceza!...
 » Hopaspor Transfer Atağında...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor Yoluna Devam Ediyor...
 » Artvinspor Ve Hopaspor İlk Maçların...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Hopaspor Osman Kastan’a Teslim...
 » Serender Restaurant’tan Hopaspor’a...
 » Hopaspor Liğ’e Fırtına Gibi Başladı...
 » 33 Artvin Kafkasör Kültür Ve Turizm...
 » Hopaspor’un Türkiye Kupasındaki Rak...
 » Artvin Hopaspor Galibiyetle Başladı...
 » Rizespor 5 Yıl Aradan Sonra Süper L...
 » Hopa Kaymakamı Özkan Yoldere Köyünd...
 » Artvin’de Hopaspor Rüzgârı Esmeye D...
 » Vali Cirit Hopa’da Bir Dizi Ziyaret...
 » Artvin Hopaspor’un Düzenlediği Yaz...
 » Hopaspor Yaz Futbol Okulu Çalışmala...
 » Hopa Kaymakamı Özkan’dan Hopaspor’a...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Hopaspor'un Şampiyonluk Yürüyüşü De...
 » Hopaspor Taraftar Grubundan Nano’ya...
 » İstanbul'da Artvin Hopaspor Rüzgârı...
 » Hopaspor’da Bilal Çebi Tribünleri C...
 » Hopaspor’da Iğdır Galibiyeti Büyük...
 » Hayde Artvin, Kar Voleyboluna...
 » Artvin’de Kar Voleybolu Türkiye Şam...
 » Hopaspor Masterler Bu Yıl Da Şampiy...
 » 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Karat...
 » Artvin Spor- Artvin Çoruh Spor Derb...