Kışla Hopa’da Alkışlarla Karşılandı

09/11/2015 11:01

Milletvekili İsrafil Kışla’dan Hopa Ve Kemalpaşa'ya Teşekkür Ziyareti.


Haber: Hayati Akbaş1 Kasım 2015 seçimlerinden %49, 5 oy ile 317 milletvekili çıkararak zaferle ayrılan Ak parti Artvin de de % 45, 5 oyla birinci parti olmayı başarmıştı. Bu kapsamda Milletvekili Dr İsrafil Kışla İl Başkanı Av. Erkan Balta ve Milletvekili Adayı Yrd. . Doç. Hayrettin Gülbin ile beraber Kemalpaşa ve Hopa da parti teşkilatlarına teşekkür ziyaretinde bulundular.

Kemalpaşa Beldesinde kendilerini Ak parti Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven ve Kemalpaşa Belde Başkanı Ömür Rıfat Poshoroğlu ile beraber çok sayıda partili karşıladı. Burada yapılan konuşmalardan sonra üzerinde Ak parti logosu olan üzerindeki mumları Milletvekili İsrafil Kışla’nın söndürdüğü yanan ampullü büyük bir pasta kesildi.

Kemalpaşa ziyaretini tamamladıktan sonra Hopa İlçesine geçen Milletvekili ve beraberindeki heyeti Hopa parti binasında İlçe Başkanı İlyas Güven ve Belediye Başkanı Nedim Cihan ile beraber teşkilat mensupları ve çok sayıda partili alkışlarla ve çiçeklerle karşılandı. İlçe Başkanı İlyas Güven yaptığı konuşmasında “Değerli dava arkadaşlarım desteklerinizle Ak parti yeni bir zafer daha kazandı, Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Bize desteğini veren dualarıyla bizleri ayakta tutan sizlere minnettarız. Geçtiğimiz 5 ay içerisinde 7 Hazirandaki genel seçimde bizlere oy vermeyen Artvin de 6500, Türkiye de ise 4, 5 milyon seçmen ilaveten partimize oy verdi. Sandığa giden 47 milyon seçmenin yaklaşık 23, 5 milyonu partimize destek oldu. 81 ilin 63. ünde ve 972 ilçenin 740 ın da Ak parti birinci parti oldu. Artvin dâhil olmak üzere oyları arttırarak Türkiye de tek başına iş başına dediniz. Bu gurur hepimizin, bu başarı hepimizin başarısı. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları gördünüz ve kıyamete kadar bu davanın gönülleri olarak devam edeceğiz dediniz. Allah hepinizden razı olsun. Bütün bu başarılara rağmen, şımarmak yok, kibirlenmek yok, nefret yok, kin yok, şiddet yok. Yarın seçim varmış gibi çalışacak ve yolumuza devam edeceğiz.

Ve İsrafil Kışla, kendisiyle çalışma imkanı bulduğumuz dört yıl içinde Artvin e ve Hopa ya kazandırdıklarını burada tek tek anlatacak değilim ama Hopa adına son on gün içinde yaşadığımız gelişmeleri de anlatmadan geçemeyeceğim. Geçtiğimiz hafta Çay kur Genel Müdürünün Hopa ya gelişi ile beraber milletvekilimizin bir yıldan beri üzerinde çalıştığı Ortahopa mahallesindeki Çay kur ‘a ait 12 dönüm arazi üzerine kurulu kuru çay depoları, Ardeşen de bulunan Milli Emlak’a ait arazi karşılığında Çoruh Üniversitesi ne devredilmiştir. Trabzon Havaalanından Ardeşen’e kadar olan Havaş yolcu servisi kısa bir süre den sonra Hopa’ya kadar servise başlayacaktır. Yaşadığımız sel felaketinden dolayı ilçemizin hasar gören altyapısı için 7, 5 milyon TL Hopa Belediyesinin, köylerimizde yapılması gereken yapı işlerinde kullanmak için de 5 milyon TL Hopa kaymakamlığına ödenek aktartmıştır. Ayrıca esnaf ve tarım arazisi mağdurlarına ödenmek üzere Ziraat Bankası hesaplarına şimdiye kadar 4 milyon tl aktarılmıştır. Bütün bu konular vekilimizin takip ettiği ve özel gayreti ile sonuçlandırdığı konulardır. Kendisine Hopa ve Artvin ‘e şimdiye kadar kazandırdığı yatırımlar için teşekkürlerimi sunarım. 26. dönem Milletvekilliği sürecinde de başarılarının devamını diler, Milletvekilliğinin hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederim. ” dedi.

Daha sonra konuşma yapan İl Başkanı Av. Erkan Balta“1 Kasım seçimlerinde bizlere verdikleri oylarla destek olan başta teşkilat mensuplarımız olmak üzere tüm Hopa halkına teşekkür ederim. Bu başarı hepimizin başarısıdır. AK Parti sizlerin sayesinde yeniden ve tek başına iktidar olmuştur. Bu sonucun İlçemize, İlimize ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederim” dedi.

Milletvekili adayı Hayrettin Gülbin’in teşekkür konuşmasından sonra, AK Parti Artvin Milletvekili Dr. İsrafil Kışla bir teşekkür konuşması yaptı. Kışla Konuşmasında şunları söyledi: “Seçimin galibi Artvin olmuştur. Türkiye olmuştur. Sizler verdiğiniz destek ve çalışmalar sonucunda Akpartiyi tek başına iktidara taşıdınız. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Seçmenlerimiz 1 Kasım’da doğru kararı vererek samimi gördüğü ve inandığı AK Parti’den yana tercihini kullanmıştır. Bizler bundan sonra yatırım ve hizmetlerimize ara vermeden kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bana verdiğiniz bu göreve layık olmaya çalışacağım. Sizlere mahcup olmamak için elimden geleni yapacağım. Bizlere olan desteğinizden ve çalışmalarınızdan dolayı başta İlçe Başkanımız İlyas Güven olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarına, sandık başkanlarına köy ve mahalle temsilcileri ile destek olan tüm halkımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Daha sonra partililerle sohbet eden Kışla akşam saatlerinde ilçeden ayrıldı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.11.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Akparti Yusufeli Mitinginde Gövde G...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » Artvin’de Partiler Meydanlara İndi...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin’de Akparti Topbaş İle Gövde...
 » Muhammed Altunal Bu Defa Kendini An...
 » Akparti Aday Tanıtım Toplantısı Göv...
 » Hopa Akparti 6. Olağan Kongresi Yap...
 » Akparti Hopa İlçe Başkanı Müjdeyi V...
 » Artvin Şoförler Ve Otomobilciler Od...
 » Chp Artvin İl Başkanı Kurt 2016 Yıl...
 » Artvin Belediyesi Basketbol Takımı...
 » Hopa Tso Seçimlerine Hazırlanıyor...
 » Engin Koyuncu Seçim Startı Verdi...
 » Türk Sağlık Sen Artvin Şubesi Yeni...
 » Tarih 12.12.12 Ve Deriner Barajı Aç...
 » Hopa Chp Yeni İlçe Başkanlığı Tören...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...