Borçka'da 2.eğitim Çalıştayı Yapıldı

02/12/2005 23:35

Haber:İlçe merkezindeki tüm okulların katılımı ile  Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Borçka İlçesi II. Eğitim Çalıştayı, Kaymakam Ogün Bahadır, Borçka Belediye Başkan Vekili Hüseyin Cesur, İl Milli Eğitim Müdür  Yardımcısı Faruk Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Kızılkaya, Daire Amirleri, Okul Aile birlikleri ve velilerin katılımlarıyla gerçekleşti.

Programın açılışında  saygı duruşu ve  istiklal marşı okunduktan sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Kızılkaya ve İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Faruk Aydın'ın konuşmalarının ardından sinevizyon gösterileriyle Çalıştay raporlarının sunumu yapıldı. Raporlarda Cumhuriyet İlköğretim, Atatürk İlköğretim, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim ve Yeni yol İlköğretim Okullarının Sinevizyon gösterileriyle okulların genel bilgi ve sorunları ele alınarak çözümlerle birlikte verilmesi ardından Halk Eğitim Merkezi ve ASO'nun genel bilgi ve  tanıtımı yapıldıktan sonra Ticaret Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Lisesi, Şehit Savaş Gedik Lisesi, İmam Hatip Lisesi ve Anadolu Lisesi'nin genel bilgi ve sorunları çözümleriyle birlikte sinevizyon gösterileri sona erdi. Program sonunda Çalıştay Divan kurulu tarafından Okul Aile birlikleri ve velilerle birlikte dilek ve temennilerin ardından program sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.12.2005 tarihinde tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Trac Artvin Şubesi Genel Kurulu Yap...
 » Yardım Sever Borçka Vatandaşlarında...
 » Borçka'da Başarılı Öğrencilere Plak...
 » Artvin'de Kardeş Okul Uygulaması De...
 » Baraj Firmasından Eğitime Destek...
 » Borçka'lı Genç Kızlar Emeklerini Se...
 » Ulusal Kiraz Çalıştayının 13'üncüsü...
 » Şavşat Sahara Festivali Buruk Şekil...
 » Doka Toplantısı, Atabarı Kayak Merk...
 » Hopa Kaymakamı Özkan Aile Birliği T...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Artvin İlçe Müftüleri Hopa'da Topla...
 » Hopa’nın Ve Hopaport’un Gündemi Kru...
 » Borçka'da Öğretmenler, Sigarayı Bı...
 » Sınırda Dostluk Tatbikatı...
 » Kaymakam Özkan Engellilerin Yanında...
 » Borçka, Spor Tesisine Kavuşuyor...
 » Hamamlı Köyünde Veli Toplantısı...
 » Artvin’de Eğitimciler Başarı İçin T...
 » Hopa Çok Proğramlı Lisesi Psikoloji...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Harezmî Eğitim Modeli Artvin’de Uyg...
 » Hopa Atatürk Ortaokulu Yeni Binasın...
 » Tilki, Doğu Karadeniz Bölgesi Ünive...
 » Hopa Yeni Bir Eğitim Kurumuna Kavuş...