Artvin Milli Eğitim Müdürü Kahveci Mesaj Yayınladı

26/09/2015 10:17

Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci 2015-2016 Eğitim-öğretim Yılı Mesajı Yayınladı.


Artvin Milli Egitim Muduru Egitim Yili Oncesi Mesaj Yayinlad

Haber: Hayati AkbaşArtvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılının başlaması öncesi bir mesaj yayınladı. Kahveci mesajında şu ifadelere yer verdi: “Değerli öğretmenlerimiz, çağdaş ülkeler arasında yerimizi alabilmemiz için, araştırma, sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve değerlendirebilen, bilimsel gelişmeleri takip eden bireyler yetiştirmek için çalışmalıyız.

Çocuklarımıza pozitif bilimlerin yanı sıra, milli ve manevi değerlerini öğrenme ve içselleştirme yönünde yapacağınız her çalışma; gelecekte, ülkemizin sağlam bir toplum yapısına sahip olmasına vesile olacaktır. Bu kutsal görevi üstlenmenin bilinci içerisinde şartlar ne olursa olsun görevimizi lâyıkıyla yerine getireceğinize inancım tamdır.

Kıymetli velilerimiz; öğretmenlerimizin ve sizlerin ortak amacı öğrencilerimizi geleceğe en donanımlı şekilde hazırlayabilmektir. Bu ortak amacı gerçekleştirmede sizlerin görevi öğrencinize, okulunuza sahip çıkmak ve desteklemektir. Çocuklarınız için okullarımız ile sürekli iletişim ve iş birliği içinde olun. Öğrenci-öğretmen-okul yönetimi ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır. Bu nedenle okullarımızı ve öğretmenlerimizi sık sık ziyaret ediniz.

Sevgili öğrenciler; ne kadar büyük hedefleriniz olursa, o oranda başarılar elde edeceğinizi biliniz. Mutlaka kendinize hedef belirleyiniz ve o hedefe ulaşmak için planlı bir şekilde çalışın. Unutmayın hedefleri olmayan hiçbir yere varamaz.

Okulunuzun bütün imkânlarından yararlanınız, düzenli çalışınız. Çünkü başarılı olmanın yolu, düzenli ve disiplinli çalışmaktan geçer.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmelerini diliyorum”.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 26.09.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Öğretim Döneminin Başlamasi Nedeniy...
 » Artvin Ve Arhavi’de Engelliler Günü...
 » Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Dönem...
 » Artvin İl Milli Eğitim Müdürü'nden...
 » Artvin Valisi Doğanay’ın Yarıyıl Ta...
 » Artvin’de 2.056 Öğrenci Teog Sınavı...
 » Artvin’de Öğrenciler Bugün Karneler...
 » 23 Nisan Ulusal Eğemenlik Ve Çocuk...
 » Yarıyıl Tatili Başladı...
 » 2016 Lys’de Başarılı Olan Öğrencile...
 » 23 Nisan Çocuk Bayramı Artvin’de Tö...
 » Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Kahve...
 » Artvin’de Sosyal Bilimler Lisesi Aç...
 » Artvin’de Bayram Mesajları...
 » Türk Bayrağına El Basarak Yemin Ett...
 » Hopa Halk Eğitim Merkezi Yılsonu Se...
 » Artvin’in Yüz Akı Faruk Çelik İle M...
 » Şavşat Saperkule Festivalinde Coşku...
 » Artvin Valisi Kalkan Basın Bayramı...
 » Hopa’da Kur’an’ı Ve Ezan’ı En Güzel...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Artvin’de 26 Bin Öğrenci Karne Heye...
 » Harezmî Eğitim Modeli Artvin’de Uyg...
 » Hopa Atatürk Ortaokulu Yeni Binasın...
 » Tilki, Doğu Karadeniz Bölgesi Ünive...
 » Hopa Yeni Bir Eğitim Kurumuna Kavuş...