Hopa’da Plaj Voleybolu Şöleni Devam Ediyor

01/08/2015 11:04


Haber: Hayati AkbaşHopa Uluslar arası spor arenasında ve Türk Spor Camiasına yine önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaparak adını yazdırmaya devam ediyor.

16 yıl önce yine Voleybol camiasının Hopa’daki gönüllü elçisi İbrahim Dağıstanlının girişimleri ile oynanmaya başlanan Plaj Voleybolu turnuvası her yıl mekansal ve organizedeki başarılı yükseliş grafiği ile Sporcusundan hakemine kadar herkesin gelmek istediği bir merkez oldu.

Hopa Belediyesi ve HOPAPORT’un birlikte organize ettiği TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam Plaj Voleybolu turnuvası bu yılda Uluslar arası bir boyut kazanarak değişik ülkelerden bay ve Bayan Voleybolcuları Hopa’da buluşturdu.

Hopalılarında her karşılaşmada Tribünde yerlerini alarak güzel oyun sergileyen oyuncuları alkışlaması turnuvaya ve oyuna ayrı bir ahenk katıyor. Organizasyon komitesinin başarılı girişimleri ile her yıl yeni-yeni firmaların turnuvaya destek vermesi turnuvanın da başarılı geçmesinde önemli bir etken.

Turnuvaya Karadeniz Bölgesinin en önemli kurumsal limanları arasında yerini alan HOPAPORT’un verdiği destek de Hopalılar tarafından takdirle karşılanmaya devam ediyor.

TVF Pro Beach Tour Hopa Grand Slam Plaj Voleybolu turnuvasının 3’üncü gününde tribünlerdeki seyirci sayısının artması gözlerden kaçmazken arenada da birbirinden güzel oynanan maçlarda seyircilerden alkış aldı.

Üçüncü gün karşılaşmalarında toplam 14 maç oynandı. Bugün oynanan karşılaşmalar sonunda grup aşaması tamamlanırken, erkeklerde çeyrek finalistler, bayanlarda ise yarı finalistler gün sonunda belli oldu.

Hopa Grand Slam 2 Ağustos tarihinde sona erecek. 2 Ağustos Pazar günü Bayanlar finali 14. 00’de, Erkekler finali ise 15. 00’de başlayacak ve final maçları NTV Spor’dan canlı yayınlanacak.

TVF Pro Beach Tour'un bir sonraki etabı Nestea Kalamış Open olacak ve 7 - 9 Ağustos tarihlerinde Kadıköy, Kalamış Plaj Voleybolu Kortları'nda gerçekleştirilecek.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 01.08.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Heyecanı Büt...
 » Hopa'da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Hopa’da Nefes Kesen Plaj Voleybolu...
 » Hopa'da Düzenlenen Turnuvada Finali...
 » Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan...
 » Plaj Voleybolu Şehri Hopa’da Şölen...
 » Tvf Plaj Voleybolu Heyecanı...
 » 15. Hopa Kültür Sanat Ve Deniz Fest...
 » Hopa Festivali Ertelendi...
 » Hopaport Logitrans Fuarında İlgi Od...
 » Hopa’da Plaj Voleybolu Heyecanı Baş...
 » Hopaport Proje Kargo Sezonunu Açtı...
 » Hopa Pro Beach Volley Plaj Turnuvas...
 » Hopa Limanının Yıldızı Parlamaya De...
 » Hopa'ya Plaj Voleybolunun Yıldızlar...
 » Artvin'de Halı Saha Turnuvası Devam...
 » Hopaport Başarı Çıtasını Hep Yüksek...
 » Hopa’da Yapılacak Turnuva Sinop’da...
 » Hopa’da Voleybol Turnuvası Sona Erd...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...