Artvin Chp Milletvekili Adayları Hopa’da

02/06/2015 15:33

Hopa’da Seçim Çalışmalarına Devam Eden Chp Milletvekili Adayları Yaşanacak Bir Türkiye İçin Chp’ye Destek İstediler.


Haber: Hayati Akbaş7 Haziran Milletvekili Genel seçimleri yaklaşırken siyasi partilerin Milletvekili adayları da seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.

Artvin siyasetinin önemli taraflarından olan ve 2 Milletvekili kazanmak için çalışmalarını yoğunlaştıran CHP’de il ve ilçe başkanlıkları da seçim büroları kanalı ile vatandaşlara CHP’yi ve projelerini anlatmaya devam ediyorlar.

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Musa Ulutaş’ta seçim çalışmalarını bir kez daha Hopa’ya kaydırdılar. Beraberlerinde İl Başkanı Yücel Kurt, Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender ve parti yöneticileri olduğu halde Kars Caddesi, İnönü ve Dumlupınar Caddesi esnaflarını tek tek ziyaret eden adaylar 7 Haziran’da CHP için destek istediler.

Seçim çalışmaları sonrası bir değerlendirme yapan Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Hopa’dan her zaman gurur duyduğunu, Hopa’nın yiğit ve yürekli halkının her zaman aydınlıktan yana tavır koymasının sevincini yaşadığını ifade etti. Bayraktutan “7 Haziran sonrası ülkemizde çok şeyin değişecektir. Soygun ve talana dur denecek, kaçak saraylarda dar bir kadro ile ülkeyi yönetme sevdasında olan şahsı bugünlerde hesap verme korkusu saldığı için meydanlarda tarafsızlık yeminini unutarak kendinden olmayan herkese saldırmasına bırakın Türkiye’yi, Dünyanın şahit olduğunu ve şaşırdığını görüyoruz. Ülkemiz bu manzarayı hak etmiyor. İşte bundan dolayı İnsanca bir yaşam için, gaz’sız, copsuz, demokrasinin tüm kurum ve kurallarıyla işlediği, Cumhuriyetin tüm değerlerine sahip çıkan CHP’nin iktidarı kaçınılmazdır. Halkımızı ekonomik olarak rahatlatacak, insanlarımızın birbirlerine kardeşçe bakacağı, kırgınlıkların yaşanmayacağı bir Türkiye için zaman CHP’ye sahip çıkma zamanıdır” dedi.

Bayraktutan “Biz yurtsever halkımızdan, devrimci-demokrat yüreği Atatürk sevdası ile dolu olan aydınlık yüzlü insanlarımızdan karanlığa gidişin, zorbalığa gidişin yolunu kesmek için siyasi görüş ayrımı gözetmeksizin 7 Haziran’da “Yaşanacak bir Türkiye” için CHP’ye oy vermelerini istiyoruz. Atanamayan öğretmenlerimize atama, emeklilerimize insanca yaşama, gençlerimize barış ve huzurlu bir ülkede yaşamaları için CHP’ye destek istiyoruz. “Benden değilsen işte yok, aşta yok” zalimane düşüncesinden nasibini alan işadamlarımıza, esnafımıza, işsiz vatandaşlarımıza gelecek huzurlu günler için CHP’ye destek istiyoruz. Adaletin herkese eşit olarak adilce dağıtıldığı, keyfi uygulamaların ve atamaların olmayacağı, liyakata ve hakkaniyete uygun bir sistemin tekrar rayına oturtulması için CHP’ye destek istiyoruz. Yaşanacak bir Türkiye için CHP’ye destek istiyoruz” dedi.

CHP’Lİ BAYANLARDAN BERAT KANDİL NEDENİYLE VATANDAŞLARA LOKMA

Hopa’da Cumhuriyet meydanında seçim bürosu önünde CHP’li bayanlar tarafından kurulan kazanlarda pişirilen Lokmalar Kandil nedeniyle akşama kadar vatandaşlara dağıtıldı. Vatandaşlarda bayanlara “Ellerinize sağlık” diyerek teşekkür ettiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.06.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Chp Seçimler İçin Seferbe...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...
 » Chp Grup Başkanvekili Levent Gök Ar...
 » Artvin Chp Belediye Başkan Aday Ada...
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » Hopa Atatürkçü Düşünce Derneği Açıl...
 » Hopa Chp’de Yeni Yönetim Sandıklara...
 » Chp’nin Karadeniz Vitrini...
 » Artvin’de Chp İl Kadın Kolları Seçi...
 » Başbakan Binali Yıldırım Artvin’de...
 » Chp Artvin’de Adaylarını Tanıttı...
 » Artvin Chp İl Örgütünden Birlik Ve...
 » Hopa’da Siyasi Partilerin Seçim Çal...
 » Arhavi’de Chp Seçim Bürosu Açtı...
 » Bayraktutan Borçka’da...
 » Murgul’da Chp’ye Şok...
 » Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğl...
 » “ Hizmet İçin Kolları Sıvadık ”...
 » Artvin Chp’de Yücel Kurt Güven Taze...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...