Chp Milletvekili Adayları Kemalpaşa’ya Çıkartma Yaptı

09/05/2015 11:05

Bayraktutan Ve Ulutaş Kemalpaşa Seçim Bürosu Açılışına Katıldılar.


Haber: Hayati AkbaşArtvin siyasetinin önemli ve ağırlıklı taraflarından biri olan CHP İl genelinde seçim çalışmalarını tüm il ve ilçe örgütleri ile birlikte hızlandırdı. Bu arada Milletvekili adayları da seçim çalışmalarına Hopa’dan sonra Kemalpaşa beldesinde esnaf ziyaretleri ve seçim bürosu açılışı ile devam ediyorlar.

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Musa Ulutaş’ın Kemalpaşa ziyaretine eski Milletvekili Uğur Bayraktutan, İl Başkanı Yücel Kurt, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender ve partililerde katıldı.

Kemalpaşa Belde merkezindeki seçim bürosu açılışına da birer konuşma yapan Milletvekili adayları Bayraktutan ve Ulutaş 12 yıldır ülkenin iyi yönetilmediğini, ülke kaynaklarının yandaşlara peşkeş çekildiğini, Kemalpaşa’nın kaynaklardan hak ettiği oranda yararlandırılmadığını, CHP’li belediyenin kendi sınırlı kaynakları ile belde de hizmetlerine ara vermeden devam ettiğini, 7 Haziran sonrası CHP iktidarında halkın omzuna binmiş sıkıntıların büyük oranda kaldırılacağını, asgari ücretin artırılacağını, emeklilere her yıl bayramlarda 1 er maaş ikramiye verileceğini, faiz yükünün azaltılacağını söylediler.

Hopa ve Kemalpaşa’nın CHP açısından önemli iki merkez olduğunu söyleyen Milletvekili adayları partilerinin bu iki merkezde de birinci parti olacağını, Milletvekili seçildiklerinde sorunların çözümü ve hizmetlerin süreklilik kazandırılması için kaynak aktarılması konusunda azami çaba sarf edileceğini sözlerine eklediler.

Konuşmaların ardından Kemalpaşa CHP Belde seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Adaylar daha sonra Kemalpaşa belde merkezinde esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra İstanbul Bazaar’a geçerek burada da esnaf ziyaretinde bulundular. ,

Adaylar daha sonra Kemalpaşa Çay fabrikasını ziyaret ederek kampanya dönemine hazırlanan fabrika çalışanları ile yeni çay sezonu üzerine sohbet ederek Kemalpaşa ziyaretini sonlandırdılar.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.05.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Kocatepe’den Kemalpaşa’ya Ziyaret...
 » Artvin Chp İl Örgütünden Birlik Ve...
 » Artvin Chp Milletvekili Adayları Ho...
 » Artvin’de Chp Seçimler İçin Seferbe...
 » Artvin Chp Belediye Başkan Aday Ada...
 » Artvin’de Chp İl Kadın Kolları Seçi...
 » Arhavi’de Chp Ve Musa Ulutaş Sesler...
 » Artvin Chp;” Darbelerin Karşısınday...
 » Artvin’de Chp’nin Bayraktutan’ı Var...
 » Kemalpaşa Belediye Başkanı Akçiçek’...
 » Artvin Organize Sanayi Bölgesi Kuru...
 » Kemalpaşa Belediye Başkanından Konu...
 » Hopaport Genel Müdürünün Ziyaretler...
 » Bayraktutan Hopa Ve Arhavi’de...
 » Chp Artvin Milletvekili Bayraktutan...
 » Akparti Kemalpaşa'da Temayül Yoklam...
 » İsmet Acar’dan Bir Makam Aracı Da K...
 » Bayraktutan’ın Temposuna Yetişmek Z...
 » Kemalpaşa Festivali Sona Erdi...
 » Artvin’de Akparti Kongreleri Başlad...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...
 » Artvin Chp Merkez İlçe Gençlik Koll...