Artvin’de Chp Seçimler İçin Seferberlik İlan Etti

08/05/2015 12:23

Arhavi Ve Hopa Seçim Büroları Milletvekili Adayları Bayraktutan Ve Ulutaş’ın Katılımı İle Açıldı.


Haber: Hayati Akbaş7 Haziran seçimlerine hazırlanan siyasi partilerin yurt genelindeki yoğun çalışma tempoları aralıksız devam ediyor.

Artvin’de 7 Haziran seçimleri için adeta seferberlik ilan eden CHP’de Milletvekili adaylarında dur durak yok. Artvin’in tüm ilçelerini tek ziyaret eden adaylar gittikleri her yerde coşkulu kalabalıklar tarafından karşılanmaya devam ediyor.

Artvin CHP Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Musa Ulutaş’ın yolları bu defa sahile düştü. Arhavi’de coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan adaylar esnaf ve kurum ziyaretleri yaptıktan sonra seçim bürosu açılışını gerçekleştirdiler.

Açılışta konuşan adaylar Türkiye’nin sıkıntılar ve gerilimden kurtulmasının yolunun CHP iktidarı olduğunu söyleyerek, huzurun, barışın, kardeşliğin adresinin CHP olduğunu söyleyerek 7 Haziran’da tüm seçmenlerin geçmiş 12 yılı-sıkıntıları-gerilimleri ve ekonomik durumlarını düşünerek sandık başına giderek oylarını kullanmalarını istediler.

HOPA’DA SEÇİM BÜROSUNU AÇTILAR.

Artvin CHP Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Musa Ulutaş beraberlerinde eski Milletvekili Metin Arifağaoğlu, İl Başkanı Yücel Kurt ve İl yönetim kurulu üyeleri olduğu halde Hopa’ya gelerek esnafları ziyaret ederek destek istediler.

Öğle saatlerinde de Cumhuriyet Meydanında bulunan seçim bürosu açılışına katılan adaylara vatandaşlardan sevgi gösterileri vardı.

Açılışta Metin Arifağaoğlu bir konuşma yaparak Hopa’nın CHP için ayrı bir önemi olduğunu, 7 Haziranda da CHP’nin Hopa’da yine birinci parti olarak çıkacağından şüphelerinin olmadığını, Artvin’den Bayraktutan’ın peşinden Ulutaş’ı da Ankara’ya göndereceklerini söyledi.

İl Başkanı Yücel Kurt’ta Artvin’in her köşesinde CHP’ye olan ilginin her zamankinden daha farklı ve anlamlı olduğunu söyleyerek Hopa’da bu ilginin ayrı bir önemi ve anlamı olduğunu söyleyerek adaylarına Hopa’nın sahip çıkacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.

Milletvekili Bayraktutan’da açılışta yaptığı konuşmada 7 Haziran’da Türkiye’de yeni bir başlangıç yapmak için tüm seçmenlerin sandığa giderek aydınlıktan, barıştan, huzurdan refahtan yana oy kullanmasını istedi. Kaynakların yandaşlara akıtıldığı, israfın sınırsız olduğu AKP iktidarı dönemince ülkenin sürekli gerilim ve istikrarsızlık yaşadığını, borçlu olmayan vatandaş neredeyse kalmadığı, insanların kazançlarının bankalara peşkeş çekildiği, AVM’ler sayesinde esnafın bitirildiğini kimsenin unutmaması gerektiğini söyleyen Bayraktutan Hopa’dan destek istedi. CHP’nin Hopa’da her zaman en çok oy alan parti olduğunu, bunu bilen AKP’nin çeşitli oyunlarla sol oyları bölerek kendisine zemin hazırladığını söyleyerek 7 Haziran’da kendisine yurtseverim, demokratım, aydınım, haksızlıklara, yolsuzluklara, yandaş kayırmalara karşıyım diyen herkesin haramilerin iktidarına son vermek için CHP’ye oy vermesinin zamanının geldiğini söyledi.

Konuşmalardan sonra İlçe seçim bürosu açılışı alkışlarla açıldı. Adaylar açılış sonrası da ilçede esnaf ziyaretlerine devam ettiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 08.05.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Chp Milletvekili Adayları Ho...
 » Halkevleri’nden Hopa Raporu...
 » Artvin Chp Belediye Başkan Aday Ada...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...
 » Hopa Chp’de Yeni Yönetim Sandıklara...
 » Mhp 1 Kasım Seçimlerine Hazırlanıyo...
 » Hopa Atatürkçü Düşünce Derneği Açıl...
 » Chp Grup Başkanvekili Levent Gök Ar...
 » Demirci, " Hdp Türkiye’nin Sigortas...
 » Hopa Hdp’den Başkan Kasımoğlu’na Ağ...
 » Artvin’de Siyaset Arenası Isınmaya...
 » Hdp Artvin İl Eşbaşkanı Yılmaz Topa...
 » Gazeteci İsmet Başar Chp’den Aday A...
 » Altunal’ın Artvin’de Ayak Basmadığı...
 » Artvin’den Bir Emin Özgün Geçti...
 » Emin Özgün Artvin Chp’den Belediye...
 » Artvin’de Mhp Aday Adaylarını Tanıt...
 » Murgul’da Chp’ye Şok...
 » Milletvekili Kışla Teşekkür Ziyaret...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Sercan Dede Ödp Artvin İl Başkanlığ...
 » İyi Parti Teşkilatı Basın Mensuplar...
 » Sp Artvin İl Başkanlığı Ekonomik Du...
 » Artvin’de İyi Parti Merkez İlçe Baş...
 » Milletvekili Kışla Artvin’de...
 » Artvin Chp Merkez İlçe Gençlik Koll...