Hopa Chp’de Yeni Yönetim Sandıklara Sahip Çıkacak

24/04/2015 09:33

Hopa Chp’de Sandık Görevlilerine Eğitim Verildi.


Haber: Hayati AkbaşHopa CHP’de Adnan İskender ve yeni yönetime göreve hızlı başladı. Göreve başlamaları ardından parti üyelerini, partilerine her zamankinden daha fazla sahip çıkmaya davet ederken, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde görev alacak Sandık görevlilerinin sandıklara sahip çıkmaları ve sandık başlarında nelere dikkat etmeleri konusunda eğitimden geçirdi.

Hopa CHP İlçe lokalinde gerçekleştirilen Sandık görevlileri eğitim kursuna Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin ve İl Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim sekreteri Hakan Yavuz’da katıldı

Hopa CHP İlçe Başkanı Adnan İskender eğitim öncesi yaptığı açıklamada, Ülke genelinde CHP’nin tüm unsurları ile sandıklara sahip çıkma kararında olduğunu söyleyerek “Bu defa istedikleri hileleri ve entrikaları çevirmelerine engel olacağız. Bizde bu kapsamda tüm sandık görevlilerimizle sandıklara sahip çıkacak ve sandıkları en son terk edenler olacağız.

Yaptıkları yolsuzluklar ve hırsızlıkları artık sandıklarda da yaptırmayacağız. Hepimiz uyanık olacağız. Sahte oy kullanımından başlayarak, sahte ve taşıma oy kullanımına karşı da hepimiz uyanık olacağız.

Biz Hopa’da her zaman birinci partiyiz. Belediye Başkanlığı seçiminde bir yol kazası yaşadık. Buradan hepinize çağrıda bulunuyorum. Bir şekilde-bir nedenden dolayı partimizle bağını kopartmış olan tüm dostlarımızı yeniden partimiz saflarında görmek istiyoruz. Zaman küskünlükleri öne çıkartma zamanı değil, Cumhuriyete-Demokrasiye-Ulu Önder Atatürk’e ve düşüncelerine sahip çıkma zamandır. Biz bu seçimde tüm yurttaşlardan bir defa da olsa CHP’ye destek olmalarını istiyoruz. Çünkü bu seçimi karanlık kazanırsa bir daha bu ülkede demokrasinin simgesi sandıkların kurulmasını da boş hayallerle bekler oluruz” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 24.04.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Chp Grup Başkanvekili Levent Gök Ar...
 » Mhp 1 Kasım Seçimlerine Hazırlanıyo...
 » Borçka Chp İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Altunal’ın Artvin’de Ayak Basmadığı...
 » Artvin’de Seçim Güvenliği Toplantıs...
 » Artvin'de Akparti Seçimin Galibi Ol...
 » Artvin Chp Milletvekili Adayları Ho...
 » Artvin’de Chp Seçimler İçin Seferbe...
 » Artvin Chp Belediye Başkan Aday Ada...
 » Hopa Atatürkçü Düşünce Derneği Açıl...
 » Artvin 1 Kasım Seçimlerine Hazırlan...
 » Ak Parti Sandık Kurulu Üyeleriyle Y...
 » 2008 Yılı I. Dönem 8. Ak Parti Merk...
 » Artvin Chp İhsanoğlu’na Destek İçin...
 » Akparti Milletvekili Adaylarını Tan...
 » Artvin Chp’de Yücel Kurt Güven Taze...
 » Doğu Karadeniz Bölgesi Seçim Güvenl...
 » Tohum Toplama Kampanyası Başlatıldı...
 » Chp’nin Karadeniz Vitrini...
 » Chp Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Artv...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Av. Erkan Balta Yeniden İl Başkanı...
 » Ak Parti Arhavi Gençlik Kollarından...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...