Hopa’da Hızlı Okuma Teknikleri Kursu Başladı

13/01/2015 07:38

Artvin Başarıyı Artırma Projesi Kapsamında Hopa’da Görev Yapmakta Olan Personele “Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri” Kursu Başladı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Başarıyı Artırma Projesi kapsamında Hopa’da görev yapmakta olan personele “Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri” kursu başladı. Kursta Özel Eğitim Uzmanı Sina Cem Gören eğitim görevlisi olarak bulunuyor. Kurs programı toplam 25 saat olarak Karadeniz Ortaokulunun gösteri salonunda gerçekleştiriliyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Al seminer öncesi yaptığı açıklamada, “İlçemizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak açılan Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Semineri bizler için bir fırsattır. Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün de çok önemsediği bir eğitim faaliyetidir. Burada aldığınız bilgi ve becerileri öğrencilerimizle paylaşalım. Böylece öğrencilerimizin okuduklarını daha iyi anlama ve hızlı muhakeme edebilme becerisi kazanmalarını sağlayacaktır. Hızlı okuyarak anlama bizleri ve öğrencilerimi daha çok kitap okumaya yönlendirecektir. Uzun metinli soruları daha kısa sürede okuyarak cevap verebilmeliri açısından da önem taşımaktadır. Seminerin düzenlenmesinde ve Eğitimci hocamızın ilçemize getirilmesinde emeği geçen İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” diye konuştu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 13.01.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Murgul’da " Hızlı Okuma Teknikleri...
 » Hopa’da Hızlı Ve Anlayarak Okuma Ku...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Artvin’de 53’ncu Kütüphane Haftası...
 » Şavşat Saperkule Festivalinde Coşku...
 » Artvin “Vı. Mantık Çalıştayı’na” Ev...
 » Hopa’da Eğitimcilerin Semineri Büyü...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Artvin Kızılayından Anlamlı Bir Etk...
 » Hopa’da Sokak Resim Sergisi İlgi Gö...
 » Batum Başkonsolosu Temizkan’dan Hop...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Hopa Tso’dan Van Tso’ya Ziyaret...
 » İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı D...
 » Hopa’da Öğreten Lider Öğretmen Semi...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Hopa’da Çözüm Odaklı İletişim Semin...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Artvin’de Dünya Gıda Günü Kutlandı...
 » Artvin İşkur 2015 Faaliyetlerini Aç...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Arhavili Öğrencilerden Sarp Gümrüğü...