Murgul’da " Hızlı Okuma Teknikleri Semineri" Başladı

08/01/2015 07:25

"Hızlı Okuma Teknikleri Semineri" Yunus Emre İlkokulunda Başladı.


Haber: Hayati AkbaşMurgul ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce İdareci ve Öğretmenlere yönelik olarak "Hızlı Okuma Teknikleri Semineri" Yunus Emre İlkokulunda başladı. Semire altmış kişi katıldı. Eğitim Görevlisi olarak Özel Eğitim Uzmanı Sina Cem Gören tarafından eğitim verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü seminer öncesi yaptığı açıklamada, “İlçemizde görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak açılan Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri Semineri bizler için bir fırsattır. Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün de çok önemsediği bir eğitim faaliyetidir. Burada aldığınız bilgi ve becerileri öğrencilerimizle paylaşalım. Böylece öğrencilerimizin okuduklarını daha iyi anlama ve hızlı muhakeme edebilme becerisi kazanmalarını sağlayacaktır. Hızlı okuyarak anlama bizleri ve öğrencilerimi daha çok kitap okumaya yönlendirecektir. Uzun metinli soruları daha kısa sürede okuyarak cevap verebilmeliri açısından da önem taşımaktadır. Seminerimiz 9 Ocak 2015 tarihine kadar devam edecektir. Katılımın yüksek olması bizleri memnun etmiştir. Seminerin düzenlenmesinde ve Eğitimci hocamızın ilçemize getirilmesinde emeği geçen İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” diye konuştu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 08.01.2015 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopa’da Hızlı Okuma Teknikleri Kurs...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Artvin’de 53’ncu Kütüphane Haftası...
 » Şavşat Saperkule Festivalinde Coşku...
 » Hopa’da Eğitimcilerin Semineri Büyü...
 » Artvin “Vı. Mantık Çalıştayı’na” Ev...
 » Arhavi Myo Öğrencileri Hopaport’ta...
 » Artvin Kızılayından Anlamlı Bir Etk...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Batum Başkonsolosu Temizkan’dan Hop...
 » Hopa Tso’dan Van Tso’ya Ziyaret...
 » İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı D...
 » İstanbul Feshane’de Artvin Rüzgârı...
 » Murgul Teknik Lisesi Letonya'da Eği...
 » Artvin’de Dünya Gıda Günü Kutlandı...
 » Artvin İş-kur Müdürlüğü 2015 Faaliy...
 » Hopa' Da Velilere Çocuk Eğitimi Hak...
 » Artvin İşkur 2015 Faaliyetlerini Aç...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Hopa’da Çözüm Odaklı İletişim Semin...En Çok Okunan Eğitim Haberleri
 » Arhavili Öğrencilerden Sarp Gümrüğü...