Artvin’de Mustafa Arslan Son Yolculuğuna Uğurlandı

16/12/2014 16:17

Artvin’de Mustafa Arslan Son Yolculuğuna Uğurlandı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Merkez Yenimahalle (İskebe) mevkiinde bilinmeyen nedenle uçurumdan düşen 22 yaşındaki Mustafa Arslan uzun uğraşlar sonucu bulunduğu yerden ölü olarak çıkartılmıştı.

Otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından gencin cenazesi Merkez Camii öğlen namazına müteakiben kılındı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazında Merkez Camii’nin avlusu dolup taştı.

İlk başlarda intihar ettiği şüphesi bulunan, daha sonra gelen bilgiler ile ihtiyaç giderirken sis nedeniyle uçuruma yuvarlandığı ileri sürülen bu nedenden dolayı da uçurumdan düşme sebebi henüz belirlenemeyen Mustafa Arslan için gözyaşları sel oldu aktı.

Genç yaşında vefat eden Mustafa Arslan’ı yolcu etme yüzlerce kişi gelmişti. Artvin Valisi Kemal Cirit, Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, Gümüşhane AK Parti Milletvekili Feramuz Üstün, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Artvin İl Garnizon Komutanı Piyade Alb. Mehmet Kip, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, Gümüşhane Ak Parti İl Başkanı Hakkı Gündüz, Artvin AK Parti İl Başkanı Erkan Balta, MHP İl Başkanı Nedim Özer, CHP Merkez İlçe Başkanı İlyas Şahin, Gümüşhane Ak Parti Kelkit ilçe başkanı Yusuf Aydın, Gümüşhane Şiran Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Kara, Arslan’ın ailesi, sevenleri ve çok sayıda Artvinli katıldı.

Artvin İl Müftüsü Kemal Uçkun’un kıldırdığı cenaze namazının ardından merhumun doğduğu yer olan Yusufeli İlçesi Yamaçüstü köyünde dualarla defin edildi. Cenaze’de Mustafa Arslan’ın abiyi Gümüşhane Milletvekili Feramüz Üstün’ün de danışmanı olan Ramazan Arslan’ın güçlükle ayakta durabildiği görüldü. Arslan’ın ailesi ve yakınları cenaze sonrasında taziyeleri kabul ettiler.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 16.12.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de İki İntihar Vakası; Bir Ö...
 » Hopa’da Sağlık Çalışanları Dr. Ersi...
 » Ekrem Yüce'nin Acı Günü...
 » Hopa'da Kaya Ailesinin Acı Günü...
 » Artvin’de Genç Furkan Son Yolculuğu...
 » Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan...
 » Artvin'de Halısaha'da Top Oynarken...
 » Artvin’de Ali Saraç Son Yolculuğuna...
 » Artvinde Eğitim Camiası Yas'da...
 » Kaymakamlar Kararnamesi Yayınlandı....
 » Yusufeli Şehitini Son Yolculuğuna U...
 » Dost Artvin Gazetesi Yas’ta...
 » Artvin’e Acı Düştü...
 » Borçka’daki Kazanın Acısı Hopa’ya D...
 » Borçka’da Gözyaşı Sel Oldu...
 » Hopa Asker Ferdi'ye Ağlıyor...
 » Mehmet Ersöz Son Yolculuğuna Uğurla...
 » Hopa Bu Kez Kral Terzi’ye Ağladı...
 » Tahsin Ersoy Sevenlerini Üzdü...
 » Artvin Bir Büyüğünü Ve Değerini Dah...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Belediyesi Duyarsız Kalmadı...
 » Hopa’da Empati Butik Şimdi Bir Başk...
 » Hopa Esenkıyı Köyü İlkokulu Tadilat...
 » Arhavi Bir Çınarını Daha Kaybetti...
 » Hopa’da 10 Kasım Atatürk’ü Anma Gün...
 » Hopa İlçe Emniyet Müdürünü Allah Ko...
 » Cankurtaran Tüneli Açılışı Yine Bir...
 » Artvin Tanıtım Günleri İstanbul’da...
 » Hopa’da Büyük Temizlik Seferberliği...
 » Hopalı Başkanların Farkı...