Kemalpaşa Halkıyla Elele Vererek Hizmet Edeceğim

12/09/2014 07:46

Kemalpaşa Belediyesi Olarak Halkımıza Hep Birlikte El Ele Vererek Hizmet Etmeye Devam Edeceğim.


Haber: Hayati AkbaşKemalpaşa Belde Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağababa’ya sanatçı Onur Akın’ın Kemalpaşalılarla buluşmasında, sunmuş oldukları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, daha önce eski Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu zamanında ilki, kendi başkanlığında 2. yapılan Kemalpaşa Çay- Deniz-Kültür ve Sanat Festivali’nin onur konuğu sanatçı Onur Akın’ın Kemalpaşa’ya gelmesinde büyük destek ve katkıları olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağababa ve CHP Artvin Milletvekili Bayraktutan’a teşekkür etti.

Akçiçek teşekkür mesajında şunları kaydetti:

GENELBAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN AĞABABA VE

MİLLETVEKİLİMİZ BAYRAKTUT’AN’A ÇOK TEŞEKKÜRLER

“6-7 Eylül tarihlerinde bu yıl 2’ncisini, benim başkanlığımda ise ilkini gerçekleştirdiğimiz Kemalpaşa 2. Çay-Deniz-Kültür-Sanat Festivalinin onur konuğu Türkiye’nin sevdiği sanatçılarımızdan Onur Akın’ı Festivalimize gelmesi noktasında bize destek veren CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Veli Ağababa ve CHP Artvin Milletvekilimiz Sayın Uğur Bayraktutan’a çok çok teşekkür ediyorum.

Yine, Festivalimizi onurlandıran çok değerli sanatçımız Onur Akın’a teşekkür ediyorum. Artvin’i fahri ili sayan, konserini yürekten veren sazın telini gönülden titreten, gönüllere taht kurmuş Onur Akın’a Artvin’e ve Artvin insanına gösterdiği yakın ilgi ve güzel sözlerinden dolayı, bunun yanında Artvin’e yapmış olduğu güzel bestesinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bu yıl yapılan Festivalimiz gerçekten dolu dolu geçti. İki gün boyunca sanatçılarımız sahne aldı. Ben burada özellikle Onur Akın’ın festivalimize gelmesinde önemli katkıları olan değerli büyüklerimize teşekkür ediyorum. Festivalimiz sanatçı Onur Akın’la final yaparak Kemalpaşalıları mest etti. Gerçekten çok değerli katkılarla gerçekleşen konser hafızalarda çok güzel bir anı bıraktı. Şunu söylemeden geçemeyeceğim.

Sayın vekilimizin Artvin konusunda ne kadar hassas olduğunu ve Artvin’in sorunlarını meclise taşırken gösterdiği yoğun çabasını yediden yetmişe partili, partisiz herkes yakından takip ettiği gibi takdir de etmektedir. Bunca yoğun çalışması arasında kendisi gelemedi. Ben bunu festival konuşmamda söyledim. Kemalpaşa Festivali’nin gerçekleşmesinde gösterdiği yakın ilgi ve desteklerinden dolayı bir kere daha teşekkür ediyorum.

GENEL TEŞEKKÜR MESAJIM OLACAK

Ayrıca şunu belirteyim. Festival sonrası bize destek veren “A” dan “Z”’ye tüm değerli şahsiyetlere yönelik uzun bir teşekkür mesajım olacak. Çünkü bu tür organizasyonlar ekip işidir. Yerelden genele birçok kişi, kurum, STK, esnaf bu etkinliği dolaylı-dolaysız destekledi. Burada herkesin emeği var. Kısa bir metnin ardından teşekkür mesajımız yerel basınımızda yayınlanacak. ”dedi.

KEMALPAŞA HALKIYLA ELELE VEREREK HİZMET EDECEĞİM

Kemalpaşa Belediyesi olarak halkımıza hep birlikte el ele vererek hizmet etmeye devam edeceğim. Gelecek yıl yapacağımız Festivalimiz için ise şimdiden fikir jimnastiğine başlayacağız. Daha farklı neler yapabiliriz? Festivalimizi uluslararası boyuta taşıyabilir miyiz? Taşıdığımız takdirde bize neler gerekli? Bu tür şenliklerin Kemalpaşa’ya genel olarak yansıması nasıl olur? Festivalimizin içerisine daha çok kültürel faaliyetlerimizi nasıl yerleştirebiliriz?” gibi soruların cevaplarını arayacağız. Bu önemli sosyal etkinlik için yine Vekilimiz Sayın Uğur Bayraktutan’ın, CHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Veli Ağababa’nın kapısını çalıp desteklerini rica edeceğiz. ”dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 12.09.2014 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Add Arhavi Şubesi Öğrencilerle Anka...
 » Artvin Ucuz Enerjiden Faydalanmalıd...
 » Chp Artvin Milletvekili Bayraktutan...
 » Artvin’de 36 Yıl Sonra Mezun Oldukl...
 » Başkan Özgün Üniversite Öğrencileri...
 » Artvin Tso’dan Birleştirici Yemek...
 » Tarih 12.12.12 Ve Deriner Barajı Aç...
 » Chp’nin Karadeniz Vitrini...
 » Kazım Koyuncu Kültür Merkezi Kapatı...
 » Chp Artvin İl Başkanından Çarpıcı A...
 » Artvin’e Bir Destekte Ankara’dan Ge...
 » Başkent’te Artvinliler Cerattepe İç...
 » Saadet Partisinden İftar...
 » Artvin Belediyesi Artvin Günlerine...
 » Ak Parti İl Danışma Meclis Toplantı...
 » Kılıçdaroğlu, Artvin’in Chp’li Kadı...
 » Artvin Tehlikenin Farkına Varmaya B...
 » 7 İklim 7 Bölge Şiir Şöleni...
 » Artvin’de Akparti Topbaş İle Gövde...
 » 35. Kafkasör Kültür Ve Sanat Festiv...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...