Artvin’de Peşpeşe Yeni Yıl Mesajları Yayınlanıyor

31/12/2013 16:39

Artvin’de Mülki İdare, Kaymakamlar Ve Belediye Başkanları İle Siyasiler Yeni Yıl Mesajları Yayınladılar.


Haber: Hayati AkbaşArtvin’de Mülki İdare, Kaymakamlar ve Belediye Başkanları ile siyasiler yeni yıl mesajları yayınladılar. İlk mesaj Artvin Valisi Kemal Cirit’ten geldi. Vali Cirit yayınladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi. “Her yeni yıl; yeni bir umut… Yeni bir başlangıç… Yaşamın yeni bir dönemi… Ve yeni bir Türkiye…

2014 yılının Ülkemize, milletimize ve insanlığa yenilikler getirmesi temennisiyle Artvinlilerin ve Artvin’de görev yapan kamu ve özel sektörün tüm kesimindeki çalışanlarımızın Yeni yıllarını kutluyor, esenlikler diliyorum. ”

Borçka Kaymakamı Şakir Öner Öztürk’ün Yeni Yıl Mesajı

Borçka Kaymakamı Şakir Öner Öztürk Yeni Yıl Mesajı yayınladı. Kaymakam Öztürk yayınladığı yeni yıl mesajında; “Borçka İlçesi olarak toplumsal barışın, huzur ve güvenin hâkim olduğu bir ortamda Yılbaşını karşılamakta olmanın mutluluğunu taşıyoruz.

İlçemizde şu günlerde yaşamakta olduğumuz huzur ve güven ortamının bundan sonra da devamı dileğiyle, tüm Borçkalı vatandaşlarımız ile Kamu Kurum ve kuruluşlarında görev yapan tüm personelin 2014 yılını kutluyor, kendilerine ve ailelerine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle, sevgi ve saygılar sunuyorum” dedi.

Artvin İl Emniyet Müdürü Hüsrev Salmaner’den yeni yıl mesajı

Artvin İl Emniyet Müdürü Hüsrev Salmaner yeni yıl kutlama mesajı yayınladı. Salmaner mesajında şu ifadelere yer verdi. ; “Huzur, güvenlik ve esenlik içinde geçirdiğimiz 2013 yılını tamamlayıp yeni bir yıla girmenin heyecanı içerisindeyiz.

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü personeli olarak siz değerli vatandaşlarımızın yeni yılı huzur ve güven içinde karşılamaları için personelimiz 24 saat görevi başındadır. Halkımızın karşılaştığı her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikayet ve yardım talepleri için 155 Polis İmdat telefonu her an hizmetinizdedir. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini temenni eder, esenlikler dilerim. ”

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Hekimoğlu yayımladığı mesajda; “Tüm insanlığın büyük ümitler bağladığı yeni bir yıla giriyoruz. Geride bırakacağımız yıl, yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Gelecek yıllar ise yeni planlamaların, yeni temennilerin ve yeni başarıların adresi olacaktır. 2014 yılına bu duygularla bakıyor yeni yılın ilçemize, ülkemize, Türk milletine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu duygularla tüm Arhavi halkının yeni yılını kutlar, saygı ve muhabbetlerimi sunarım. ” İfadelerine yer veridi.

Murgul Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım’dan yeni yıl mesajı

Murgul Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım yeni yıl mesajı yayınlarken, “Yeni yıl ile ülkemizin üzerine çöreklenen kara bulutların dağılacağı umudunu bir an olsun kaybetmememiz gerekmektedir” dedi.

Murgul’un Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım mesajında yeni yılın yeni umut olduğunu ifade ederek sağlık, mutluluk ve umut dolu bir yıl geçmesini dilediklerini iletti. Yıldırım yeni yıl için yayımladığı mesajda, ”Her yıl yeni bir umuttur. 2013 yılını geride bıraktık. 2014 yılıyla birlikte temiz bir yönetim özlemimiz artmıştır. Yeni yıl yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanı seçimi ile yoğun geçecektir. Yeni yıl ile ülkemizin üzerine çöreklenen kara bulutların dağılacağı umudunu bir an olsun kaybetmememiz gerekmektedir. Umut onu yaratanlarındır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Murgul halkının hemşehrilerimin ve tüm yurttaşlarımızın yeni yılını kutlar sağlık, başarı, mutluluk ve umut dolu bir yıl geçmesini dilerim” ifadelerini kaydetti.

Özel “2014 Siftahı ve kazancı bol bir yıl olsun”.

Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2014 yılının ülkemize ve tüm dünya insanlarına sevgi, barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.

ATSO Basın Halkla İlişkiler kanalıyla yayımlanan mesajda Başkan Özel, şu ifadelere yer verdi; " Bizler Artvin’de Ülkemiz İş dünyasının bir parçası olarak, İlimizin ve Türkiye’mizin refah ve zenginlik seviyesini artırmak, herkese iş ve aş imkânı yaratabilmek için çaba harcıyoruz. Temennimiz yeni yılda İlimizdeki ticari faaliyetlerin artması, daha çok yeni girişimcinin iş dünyasına adım atması ve çalışmasıdır.

Üzüntüleri, acıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Elim olaylardan üzüntü duyduk, güzel gelişmelerden ise mutluluk. Bütün üzüntüler ve sevinçler bir tek şeyi değiştirmedi. Tüm halkımız kederde, sevinçte, tasada ve kıvançta hep bir ve beraber oldu. Bütün toplumsal olaylarda kalbimiz birlikte attı. İşte bizi güçlü kılan, bu meziyetin yeni yılda da artarak devam edeceğine inanıyorum. Diliyorum ki, yeni yıl hepimize daha çok 'sevgi, barış ve refah' getirsin. Siftahı ve kazancı bol bir yıl olsun. Hastalar şifa, dertliler deva bulsun.

Bu duygu ve düşüncelerle, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve üyelerimiz adına; tüm halkımızın, yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Gül, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.

Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Gül, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Gül, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu adına yayımladığı mesajda, 2014 yılında insanlık adına yaşanan dram ve acıların son bulması, savaşların olmaması, insanlık suçlarının işlenmemesi, güzelliklerle dolu güzel bir yıl geçirilmesini diledi.

Acısıyla tatlısıyla bir yılın geride bırakıldığını, yeni bir umut, yeni bir sevgi ve hoşgörüyle dolu bir yıl dileğiyle yeni yıla girileceğini ifade eden Gül, şunları kaydetti:

"Yeni yılda birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenerek devam edecek, halkımız daha mutlu, daha huzurlu ve güvenli günler yaşayacaktır. Türkiye'nin daha kalkınmış, güçlenmiş, itibarı yükselmiş ve Ulu Önder Atatürk'ün emrettiği muasır medeniyetler seviyesine çıkması için birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde çok çalışılması gerekmektedir. Yeni yılda, sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hakim olmasını, 2014 yılının tüm basın camiasına, Artvin halkına, milletimize, insanlığımıza ve dünyaya huzur ve mutluluklar getirmesini diliyoruz. 2014 yılında insanlık adına yaşanan dram ve acıların son bulması, savaşların olmaması, insanlık suçlarının işlenmemesi temennisinde bulunurken, güzelliklerle dolu güzel bir yıl umudunu taşıdığımızın bilinmesini istiyoruz. 2014 yılının 2013 yılında yaşanan acıların son bulduğu, mutlulukların yaşandığı bir yıl olması umuduyla, mutlu, sağlıklı ve huzur dolu bir yıl dileğimizle yeni yılınızı kutluyoruz. "

Ak Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Nizamettin Alkan’dan Yeni Yıl Mesajı

AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Nizamettin Alkan, Yeni yıl Mesajı Yayınladı. AK Parti Artvin Merkez İlçe Başkanı Nizamettin Alkan, acı ve tatlı olayları, mutluluk veren anlar ile bir yılın daha geride bırakıldığını, umutların korunarak, huzur içinde yeni bir yıla girmenin coşkusu içerisinde olduğunu söyledi.

Merkez İlçe Başkanı Alkan, “Yeni umutlarla karşıladığımız 2014 yılının, milletimiz için başarılı ve beklentilerin karşılandığı bir yıl olması hepimizin dileğidir. Türk milleti, birlik ve dayanışma içinde güçlükleri aşmış, çağdaşlaşma yolunda yılmadan çaba göstermiş, Türkiye Cumhuriyeti'ni bugünkü düzeyine ulaştırmıştır.

Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe ilişkin kaygılarını en aza indirebilmek, onlara daha güzel yarınlar bırakabilmek, yeniliklere açık, gurur duyacağımız aydınlık bir ülke durumuna gelebilmek için hepimize büyük sorumluluk düşmektedir. Umudumuzu, kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, devlet ve millet işbirliğiyle ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışmalı ve çaba göstermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2014'nin herkese başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 31.12.2013 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin'de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...
 » Artvin’de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...
 » Artvin’de Ramazan Bayramı Mesajları...
 » Artvin’de Bayram Mesajları Yayınlan...
 » Artvin’de Kurban Bayramı Mesajları...
 » Artvin’de Peşpeşe Bayram Mesajları...
 » Artvin’de Yeni Yıl Mesajları Yayınl...
 » 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Ku...
 » Artvin’de Bayram Mesajları...
 » Artvin’de Öğretmenler Günü Mesajlar...
 » Artvinde Peşpeşe Bayram Mesajları Y...
 » Artvin’de 19 Mayıs Mesajları Yayınl...
 » Artvin’de Cumhuriyet Bayramı Kutlam...
 » Artvinde Ramazan Bayramı Mesajları...
 » Artvin’de Her Kesimden Teröre Kınam...
 » Artvin- Ankara Ve İstanbul’dan 23 N...
 » Öğretim Döneminin Başlamasi Nedeniy...
 » 23 Nisan Ulusal Eğemenlik Ve Çocuk...
 » Artvin’in 92 Kurtuluş Yıldönümü İçi...
 » Emin Özgün’ün Vefatı İçin Yüzlerce...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...