Chp İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven Arhavi’de

16/07/2013 08:02

Chp İzmir Milletvekili Prof.dr. Hülya Güven Arhavi Bedensel Engelliler Derneğini Ziyaret Etti.


Haber: Necmettin NumanoğluCHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven, CHP Genel Merkezinin görevlendirmesi ile Karadeniz gezisi düzenledi. İzmir Milletvekili Güven; Trabzon, Artvin ve Rize illerindeki CHP örgütlerini ziyaret ederek bölgedeki Engelliler hakkında bilgi aldı.

CHP Artvin İl Başkanlığının programları dahilinde Artvin İlinde bir takım çalışmalar yaptıktan sonra, Hopa ve Arhavi ilçelerine giden CHP İzmir Milletvekili ve beraberindeki CHP heyeti CHP Genel Merkezine rapor sunmak üzere Bölge ki engellilerin sorunlarını yerinde tespit etti ve sıkıntılarını tek tek dinledi.

CHP İZMİR MİLLETVEKİLİ GÜVEN ARHAVİ BEDENSEL ENGELLİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ.

CHP Arhavi İlçe Başkanlığını ziyaret eden CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven ve ekibini CHP İlçe Başkanı Musa Ulutaş, Artvin Milletvekili Bayraktutan’ın danışmanı Tolga Özçakmak, CHP Arhavi İlçe Başkan Yardımcısı Engin Erkan ve birçok partili karşıladı. CHP Arhavi İlçe Başkanı Musa Ulutaş; “CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven ve ekibini İlçemiz Arhavi’de karşılamaktan ve beraber çalışma yapmaktan ötürü memnuniyetini” dile getirdi.

CHP heyeti daha sonra Arhavi Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Yaşanur Ustael ve yönetiminden Arhavi’deki engellilerin sorunları hakkında bilgi aldı. Arhavi Bedensel Engelliler Dernek Başkanı Ustael ziyaretlerinden ötürü CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven ve CHP heyetine teşekkür ederek, engellilerin yaşadığı sorunları dile getirdi ve TBMM’de bu sorunların mutlaka çözüme kavuşmasını talep etti.

ARHAVİ BELEDİYESİNİ GERİ ALACAĞIMIZ İNANCIM TAMDIR.

CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven “Artvin’de çok sıcak karşılandığını, zaten Artvin’in çok başarılı bir Milletvekili olduğunu ifade etti. İzmir Milletvekili Güven Arhavi İlçesini bildiğim kadarıyla büyük bir talihsizlik ile AKP’ye kaptırmışız. İnanıyorum ki 2014 yerel seçimlerinde Artvin Milletvekilimizin Uğur Bayraktutan’ın gücü ve CHP Arhavi İlçe örgütünün performansı ile Belediyeyi geri alacağımız inancımız tamdır. Artvin Ülkemizin iftihar tablosudur. 12 Belediyenin 8 tanesinin Cumhuriyet Halk Partisi olması bu durumu özetlemektedir. Ayrıca Artvin ve ilçeleri gerçekten görülmesi gereken cennetten bir köşe. İnsanlarının sıcaklığı, doğasının güzellikleri sözle ifade edilebilecek gibi değil. Bu bölgede yaşayan insanlar gerçekten çok şanslı. Bu duygularla Artvin halkına, CHP İl ve İlçe yöneticilerine misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hülya Güven ve Rize İlinde çalışmalarına devam etmek için Arhavi İlçesinden ayrıldı.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 16.07.2013 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin’de Siyaset Arenası Isınmaya...
 » Artvin Milletvekili Bayraktutan’dan...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelini So...
 » Artvin’de Cerattepe İçin Gergin Top...
 » Akparti Hopa İlçe Kongresi Yapıldı...
 » Arhavi’de Son Sözü Gençlik Söylecek...
 » Chp’li Bayraktutan; “Enerjimi Halk...
 » Artvin’de Siyaset Arenası Isınmaya...
 » Artvin Milletvekili Bayraktutan Sel...
 » İnönü'nün Torunu Artvin'de...
 » Chp’li Vekil Artvin’de Ayak Basmadı...
 » Bayraktutan’ın Boş Geçen Günü Yok...
 » Bayraktutan’ın Temposuna Yetişmek Z...
 » Chp’li Vekil Bayraktutan Kendi Reko...
 » Kamilet Vadisi Hes’leri Meclis Günd...
 » İstanbul Bostancı Gösteri Merkezind...
 » Arhavi Siyasetini Buluşturan Düğün...
 » Bayraktutan’ın Ekim Ayında Da Boş G...
 » Artvin Chp İl Örgütü Olağanüstü Kur...
 » Bayraktutan Tbmm'de Yılın İlk Konuş...En Çok Okunan Politika Haberleri
 » Hopa Akparti Kadın Kolları Kongresi...
 » Av. Erkan Balta Yeniden İl Başkanı...
 » Ak Parti Artvin 6. Olağan İl Kongre...
 » Bakan Arslan, Ak Parti Artvin 6. Ol...
 » Ak Parti Arhavi Gençlik Kollarından...
 » Artvin Chp Gençlik Kolları Kongresi...
 » Chp Kemalpaşa İlçe Kadın Kolları Ge...
 » Artvin Chp İl Yönetiminden Ardanuç’...
 » Chp'den Ohal'e Eşzamanlı 'hayır!'...