Hopa’da Und Temsilciliği Açılması İsteniyor

05/01/2013 17:26

Und Genel Kurulu Yaklaşırken Hopa’lı Nakliyeciler “Bizde Varız” Dediler.


Haber: Hayati AkbaşUND Genel Kuruluna az bir süre kala başkanlık yarışı devam ederken, nakliyecilerin sıkıntıları da aynı hızla sürüyor. Başkan adayları başkanlık koltuğuna oturmak için yarışırken, nakliyeciler ise sorunlarını en iyi şekilde çözecek başkanı bulma umudunda.

Türkiye Nakliye sektörü içinde önemli bir ağırlığı bulunan Hopa’lı Nakliyecilerde yaklaşan genel kurul öncesi bir araya gelerek gelişmeleri değerlendirdiler.

Hopa Titanik Restaurant salonunda gerçekleşen toplantıya Hopa TSO Başkanı Engin Koyuncu, Artvin İşadamları Derneği Başkanı Seçim Altunkaya, Hopa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsrafil Kotil, Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali ve Nakliye firmaları sahipleri ve temsilcileri katıldılar.

Toplantıda konuşan Hopa TSO Başkanı yaklaşan UND genel kurulunda mevcut başkan UND Başkanı R. Engin Özmen ve eski UND başkanı Çetin Nuhoğlu’nun aday olduklarını ifade ederek “Bizler bugün burada ortak hareket noktası yakalayarak UND genel kurulunda bizi temsil edecek adaya oy kullanılması ve her iki adaydan da kim seçimi kazanırsa kazansın Hopa’da UND temsilciliğinin açılmasının sözünü almak istiyoruz. Hopa Nakliye sektörü UND içinde her zaman dik duruşu ile adından hep söz ettirmiştir. Biz şimdi bunu filliyata dökülmesini, yönetim bazında temsil edilmesini istiyoruz. Bu konuda fikir alış verişinde bulunmak için burada toplandık” dedi.

Artvin İşadamları Derneği Başkanı Seçim Altunkaya’da bugüne kadar Hopa Nakliye sektörünün hep üvey evlat gibi görüldüğünü ifade ederek “bundan sonra Hopa Nakliye sektörünün UND içerisinde ağırlıkla temsil edilmesini istiyoruz ve bu konuda Hopa Nakliye sektörü temsilcilerinin genel kurul öncesi girişimlerde bulunarak UND yönetimi veya meclislerinde temsilci sokmasını ısrarla talep edelim” düşüncesini ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından UND genel kurulu öncesi çeşitli görüşmeler yapılması, yönetime Hopa nakliye sektörünü temsilen bir kişinin sokulması ve Hopa’ya resmi UND Temsilciliğinin açılmasının talep edilmesi noktasında ortak görüşe varılarak toplantı sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 05.01.2013 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Und Hopa’ya Çıkarma Yaptı...
 » Borçka'da Bisiklet Yarışı Yapıldı...
 » Hopaport’un Çevreye Duyarlı Girişim...
 » Artvin'de Madene Hayır Mitingi Yapı...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Seç...
 » Hopa İş Dünyası İran’a Çıkartma Yap...
 » Hopa’da Gümüşkaya Kuyumculuk Açıldı...
 » " Artvin İçin Stk’ların Yanındayız...
 » Bu İşte Bir Gariplik Var...
 » İsrafil Kışla Ve Vedat Kibar’dan Ho...
 » Hopa Heyeti Ankara’da Temaslarda Bu...
 » Artvin’de Chp Kongreleri Devam Ediy...
 » Hopa Tso’dan Siyasilere Bilgilendir...
 » Arhavi Tso'da Atıf Kesim Güven Taze...
 » Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Teme...
 » Hopa'da Eski Başkan Fehmi Ustabaş C...
 » Mhp Hopa Belediye Başkan Adayını Da...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Oda Yöneticileri Artvin’de Toplandı...
 » Hopa Tso’nun Bu Defaki Ziyaretçisi...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...