Türk İşadamlarının Gürcistan’daki Başarıları Devam Ediyor

02/12/2012 08:55

Gazioğlu’nun Gürcistan’daki 15.yılı Görkemli Bir Şekilde Kutlandı.


Haber: Hayati AkbaşBeko’nun Gürcistan distribütörü olan Hopalı iş adamı Muzaffer ve Kemal Gazioğlu’nun önderliğinde 15 yıl önce kurulan ‘Gürcistan Beko’ on beşinci yıl nedeniyle düzenlenen etkinliklerde üç açılış ve birde balo organize edildi. Gazioğlu’nun Gürcistan’da ki 15. yılı görkemli bir şekilde kutlandı

Beko’nun Gürcistan distribütörü olan Hopalı iş adamı Muzaffer ve Kemal Gazioğlu’nun önderliğinde 15 yıl önce kurulan ‘Gürcistan Beko’ on beşinci yıl nedeniyle düzenlenen etkinliklerde üç açılış ve birde balo organize edildi. Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis’te ki etkinliklere Hopa’dan da davetliler katıldı.

Hopa Kaymakamı Abdullah Akdaş, İlçe emniyet müdürü Ergin Duru, AK Parti ilçe başkanı İlyas Güven, Gazioğlu şirketinin Hopa’da ki yöneticileri ve Hopalı bazı iş adamlarının da katıldığı program 16 Kasım Cuma günü gerçekleşti.

Ltd Technohouse’nin” (Beko, Blomberg, ve Grunding’in distribütörlüğü Gürcistan’da) yönetim iki yeni mağazanın, yeni ofisinin ve servis merkezinin resmi açılışları yapıldı. İlk mağaza AVM megaline’de, ikincisi “marshal glovanin” caddesinde bulunan yeni AVM “isnis savachro centri’de” yapıldı. Üçüncü açılış ise 5000 m2 lik bir alana kurulan yönetim, müşteri temsilciliği, 3800 m2 depo ve teknik servisini de içinde barındıran BEKO CENTER’ da yapıldı.

Son açılışa Gürcistan Din ataşesi Ahmet ERDEM, Ticaret Ataşesi Ramazan Yıldırım Gürcistan büyükelçisi Levent Murat BURHAN’da katıldı. Açılışların tamamında yer alan Gazioğlu kardeşlerin en büyüğü olan Mehmet Gazioğlu, Arçelik Türki Cumhuriyetlerden sorumlu satış Müdürü Ferruh Girgin, Arçelik Gürcistan’dan sorumlu satış Müdürü Erman Korkmaz, Arçelik Gürcistan’dan sorumlu Pazarlama Müdürü Neslim Hancılar, Gazioğlu CEO’su Murat Yalçın, Gazioğlu İhracat Müdürü Yusuf Başar, Beko Gürcistan Genel Müdürü Mehmet Melek, Gazioğlu Finans Müdürü Görkem Gazioğlu, Beko Kırgızistan Genel Müdürü Turgut Akyüz, Gazioğlu Lojistik Müdürü Turan Koyuncu, Müdür Yardımcısı Savaş Gazioğlu, Gazioğlu Türkiye Direktörü Muharrem Gazioğlu, Gazioğlu Petrol Müdürü Kemal Özen, Rizeli İş adamı Cihangir Özdemir, Hopalı iş adamları Murteza Başar, Nedim Koyuncu, Yücel Akbıyık ve İsmet Başar Gazioğlu’nun bu anlamlı etkinliğinde yer aldılar.

Gazioğlu şirketler gurubunda Hopa’da 30 kişi, Gürcistan’da 130 kişi, Kırgızistan’da 100 kişi istihdam ediliyor.

Gece düzenlenen balo “Tbilisi event hall’da” yapıldı. İlk olarak Kemal Gazioğlu açılış konuşmasını yaparak davetlilere ve bayilerine hoş geldiniz dedi. Gazioğlu’nun Gürcistan’daki geçmişini kısaca özetleyen Gazioğlu “Gürcistan’da ilk beyaz eşya mağazasını ve ilk vitrinli mağazayı tam 15 yıl önce Batum’da açmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca yine ilk kez bizim uyguladığımız mağazalarda banka kredisiyle alış veriş bugün Gürcistan’a yayılmış durumda” dedi.

Beko Gürcistan Genel Müdürü Mehmet Melek ise yaptığı konuşmasında bayilerine Gürcüce hitap etti. Gürcistan’da bulunan 50 bayiye sertifikalarını Gazioğlu CEO’su Murat Yalçın ve Gazioğlu İhracat Müdürü Yusuf Başar tarafından taktim edildi. Tiflis Büyük Elçisi Levent Murat BURHAN yapmış olduğu konuşmasında “15 yılda Gürcistan’da üç hükümet değişikliği oldu. Eğer Türk firmaları bu değişikliklerden olumsuz etkilenseydi, şimdi burada 15. Yıl kutlaması yapmıyor olurduk. Gürcistan’da yatırım yapan Türkler her ortamda başarılı olmasını bilirler. Gazioğlu Beko’da bu başarısını bugün yapmış olduğu üç açılışla birlikte, bu gecenin güzelliğiyle taçlandırmıştır” dedi. Elçinin konuşmasının ardından minik çocukların halk dansları gösterisi büyük beğeni aldı. Gürcistan’da ki satışlarda ilk on sırada yer alan bayilere plaketleri verildi. Gürcü sanatçıların seslendirdiği müzik eşliğinde yenilen yemekten sonra gece havai fişek gösterisi ile renklendirildi. Gecenin finalinde 15. Yıl pastasını Beko Gürcistan çalışanları kesti.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.12.2012 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Hopalı İşadamı Kardeşler Batum’da B...
 » Galip Öztürk’ten Yeni Gürcistan Baş...
 » Gürcistan’a Gidecekler Dikkat!...
 » Kırgızistandaki Kazanın Acısı Hopa’...
 » Helimişi Hasan Şarkılarla Anıldı...
 » Hopa Sorunlarını Tartışmaya Başladı...
 » Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı K...
 » Dünya Gümrük Günü Hopa’da Kutlandı...
 » Türk İşadamlarının Batum’da Yatırım...
 » Gürcistan’da “Polis Günü” Kutlamala...
 » İpekyoluna Çin'den 500 Milyon Dolar...
 » Vali Cirit, Batum’da Bazı Ziyaret V...
 » Trabzon’lu İşadamları Batum’da...
 » Türk Yetkililer Batum’da Tır Parkla...
 » Başkonsolos Temizkan Trabzon’da...
 » Hopa Tso’dan T.c. Batum Başkonsolo...
 » Hopa Tso Yılın Son Meclis Toplantıs...
 » Tso Seçimleri Yaklaşırken Adaylarda...
 » Hopaport’un Önemli Bir Misafiri Var...
 » 7 Mart, Artvin’in Düşman İşgalinden...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Acil Kan Aranıyor!...
 » Hopa Yoldere Köyü Sakinlerinin Tale...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...
 » Hopa Engereği Ve 20 Tür Koruma Altı...
 » Hopa Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Kon...
 » Cerattepe Heyeti Anıtkabir’i Ziyare...
 » Hopa Belediyesi Makine Parkı Güçlen...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...