Şavşat’ta Yazıcı Ailesine Bir Acı Haber Daha

11/08/2012 22:43

7 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kazada Yaralı Olarak Tedavi Gören Eren Yazıcı Da Hayatını Kaybetti


Haber: Tolga Gül22 Temmuz 2012 tarihinde tatilden dönerken Samsun Terme’de yaşanan trafik kazasında büyük acı yaşayan Artvin Şavşat’ın Yavuzköy’de oturan Yazıcı ailesine bir acılı daha haber daha geldi. Kazadan beri Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören 15 yaşındaki Eren Yazıcı’da hayatını kaybetti. Böylelikle kazada ölenlerin sayısı 8’e yükselmiş oldu. Eren Yazıcı, yine memleketi olan Şavşat’ın Yavuzköy Köyü’nde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şavşat’da tatillerini geçirdikten sonra ikamet ettikleri İstanbul’a dönerken Samsun’da meydana gelen kazada 7 kişi hayatını kaybetmişti. Bir kişi ise kazadan yaralı olarak kurtulmuştu. Yoğun bakımda tedavisi süren Eren Yazıcı’da hayatını kaybetti.

İlçede tatillerini geçirdikten sonra ikamet ettikleri İstanbul’a dönerken Samsun’da meydana gelen kazada hayatlarını kaybeden 7 kişiden geriye olayda yaralı olarak kurtulan Eren Yazıcı’da daha fazla hayata tutunamayarak yaşam savaşını kaybetti.

Şavşat ilçesi Yavuzköy Köyü nüfusuna kayıtlı Emin Yazıcı, eşi Şaziye (48), çocukları Erdem (14), Damla (17), annesi Müfide (76) ve babası Rahim Yazıcı (75) ile kayınvalidesi Hatice Turanlı (89) geçirmiş oldukları trafik kazasında hayatlarını kaybetmişti.

Aynı kazada yaralı olarak kurtulan 14 yaşındaki Eren Yazıcı tedavi görmekte olduğu Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşam mücadelesini kaybetti.

Eren Yazıcı’nın cenazesi ilçemize bağlı Yavuzköy köyünde aile mezarlığında diğer 7 kişinin yanına yakınlarının gözyaşları arasında toprağa verildi.

Samsun Terme’de 22 Temmuz tarihinde geçirdikleri kazada yaralı olarak kurtulan ancak tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Eren Yazıcı’nın cenazesi de Şavşat’ın Yavuzköy köyüne getirildi. Burada kılınan öğlen namazından sonra aynı araçta can veren ailesinin 23 Temmuz’da toprağa verildiği mezarlığa Eren Yazıcı’nın da cenazesi getirildi. Burada gözyaşları arasında toprağa verilen Eren Yazıcı, minibüste son yolculuğa çıktığı annesi, babası ve anneannesi, dedesi ve kardeşleri ile buluşmuş oldu. Kazada yaralı olarak kurtulan Eren Yazıcı’nın da yaşam mücadelesini kaybetmesi yakınlarının acısını ikiye katladı. Yazıcı ailesinin tek ferdi Abdülkerim Yazıcı; “Kardeşimden çok umutluydum, birlikte bu acıları göğüsleyecektik, ama artık acıların tamamını ben çekmek durumundayım. Allah böyle acıyı kimseye göstermesin. Acımız ikiye katlandı. ” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 11.08.2012 tarihinde Tolga Gül tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Şavşat’ta Gözyaşı Sel Oldu...
 » Samsun’daki Kazanın Acısı Şavşat’a...
 » Artvin’de Ana Arı Üretimi Sertifika...
 » Artvinli Bürokratlar İstifa Kuyruğu...
 » Nusret Yazıcı’nın Acı Günü...
 » Şavşat Yavuzköy 5. Kış Şenlikleri Y...
 » Şavşat Chp Eski İlçe Başkanı Yazıcı...
 » Artvin’de Genç Annenin Ölümü İl’i Y...
 » Aynı Aileden Dört Kişi Toprağa Veri...
 » Önal, Ardahan - Çıldır İzlenimlerin...
 » Artvin’de Partiler Meydanlara İndi...
 » İşkur Genel Müdürü Bayram Tatilini...
 » Hopa Polisi Güler Hemşire Sırrını Ç...
 » Hopa Onkoloji Hastanesi İçin Toplan...
 » Chp Şavşat İlçe Eski Başkanı İlyas...
 » Altunal’ın Artvin’de Ayak Basmadığı...
 » Vali Kalkan, İşadamlarıyla Yemekte...
 » Artvinli Yazıcı Wapes Başkanı Olara...
 » Uğur Bayraktutan Sarp Sınır Kapısın...
 » Yerel Ve Akademik Mucitler Rize’de...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa’da Hemşire Arkadaşlarına Sürpr...
 » Artvin Hopaspor’a İstanbul Camiasın...
 » Hopa Belediyesinden Mehmetçiğe Anla...
 » Başkan Mubin Çakmak’tan Belediyeye...
 » Hopadan Çay’dan A. Hopaspor’a Tam D...
 » Bayraktutan Cankurtaran Tünelinin P...
 » Bayraktutan, “Tercih Hakkını Ortada...
 » Sarp Sınır Kapısı'nda İnsan Kaçakçı...
 » Hopa Köydes Toplantısı Yapıldı...
 » Chp Hopa Gençlik Kollarından Tso’ya...