Artvin İş Dünyası Tso’nun İftarında Buluştu

09/08/2012 22:15

Artvin Ticaret Ve Sanayi Odası Üyeleriyle İftar Yemeğinde Buluştu.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Ticaret ve Sanayi Odası faaliyet alanı içerisinde olan üyeleriyle, her yıl geleneksel olarak iftar yemeği organizasyonu düzenliyor. Geçtiğimiz hafta Ardanuç ve Şavşat’ta düzenlenen iftar yemeği programının üçüncüsü, Artvin merkezde düzenlendi. Artvin Koru Otel Restoran’da düzenlenen iftar yemeği programına Artvin merkezde faaliyette olan Oda üyeleri katıldılar.

Artvin Valisi Necmettin Kalkan, Belediye Başkanı Emin Özgün, Garnizon Komutanı J. Alb. Alper Sır, Emniyet Müdürü Hüsrev Salmaner, Defterdar Abdurrahman Altındağ, İl Müftüsü Kamil Ceylan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Selim Bilgin, Esnaf Sanatkârlar Odaları Başkanı Demirhan Elçin, Artvin’de şubesi bulunan Banka Müdürleri ve diğer davetlilerin katıldığı iftar programında; yemek duasını İl Müftüsü Kamil Ceylan yaptırdı.

Yemek sonrası sohbet ortamında, günün anlamına yönelik bir konuşma yapan Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Yön. Kur. Bşk. Kurtul Özel, kısaca şunları kaydetti; “ Oda faaliyeti çerçevesinde her yıl geleneksel olarak Ardanuç, Şavşat, Yusufeli ve Artvin’de ramazan dolayısı ile iftar yemeği programları düzenliyoruz. Bu vesile ile gerçekleşen programlarda bir araya geliyor ve sohbet ortamında sorunlarımıza yönelik fikir alışverişlerinde bulunabiliyoruz. Bu bakımdan davetimize icabet eden Başta Sayın Valimiz olmak üzere katılımlarınızdan dolayı hepinize Yönetim Kurulu ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bilindiği üzere Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Borçlar Kanunu ile yeni Teşvik Yasası uygulamaya geçti. Bu anlamda bilgilendirme maksatlı çalışmalarımız olacak. Zaman Zaman İnternet sitemizden bu uygulamalara yönelik bilgilendirmeleri de yayınlıyoruz. Ancak şunu söylemeliyim; bu organizasyonlar çerçevesinde birçok üyemize ulaşamadık. Çünkü Oda kayıtlarının birçoğunda iletişim numaraları güncel değil. Bu zaman zaman mesaj yoluyla yaptığımız bilgilendirmelerin yerine ulaşmasını da etkiliyor. Bu fırsatla buradan bütün üyelerimizin iletişim numaralarını Odamızda güncellemelerini rica ediyorum. İçerisinde olduğumuz kutsal Ramazan ayının rahmet ve bereket içerisinde geçmesini dilerim” dedi. Düzenlenen iftar yemeği programı samimi sohbet havasında son buldu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.08.2012 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Atso Üyeleri İftarda Buluştu...
 » Artvin’de Akparti İftarları Devam E...
 » Artvin’de 36 Yıl Sonra Mezun Oldukl...
 » Demirhan Elçin Güven Tazeledi...
 » Yeşil Artvin Derneği 20 Yaşında...
 » Trabzon İşdünyası Uzungöl'de Stres...
 » Yöresel Ürünleri Geliştirme Çalışma...
 » Sakarya Ak Parti Kadın Kolları Art...
 » Hopa Tek Yumruk Oldu...
 » Hopa, Esnaf Odası Seçimlerine Kilit...
 » Arhavi'de Cumhuriyet Kadınları Topl...
 » Artvin Tek Yürek Oldu, Elçin'e Sahi...
 » 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hopa...
 » Kemalpaşa Belediye Başkanından Konu...
 » Artvin’de Hayvan Pazarı Kuruluyor...
 » Artvin Akparti İftar Yemeği Verdi...
 » Hopa’da Bir Akşam’da 3 İftar Birden...
 » İşkur 2013 Yılında 671 Bin Kişiyi İ...
 » Artvin’de ‘biyokaçakçılıkla Mücadel...
 » Artvin’in 2012 Yılı Değerlendirildi...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Hopa Bir Değerini Daha Kaybetti...
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...