Arhavi Festivali Hazırlıklarında Sona Gelindi

09/08/2012 21:56

40. Uluslararası Arhavi Kültür Ve Sanat Festivali Programı Açıklandı.


Haber: Necmettin NumanoğluBu yıl 40. sı düzenlenecek olan Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali kapsamında yapılacak olan sosyal, kültürel ve sportif faaliyet programı belirlendi. 24 Ağustos Cuma günü başlayacak olan etkinlikler, 26 Ağustos Pazar akşamı yapılacak olan kapanış programıyla son bulacak.

Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu festival broşüründe de yayımlanan mesajında “Bu yıl 24-25-26 Ağustos 2012 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’mizi kutlamanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız. ” dedi.

Hekimoğlu mesajında; “40 yıl boyunca her dönem deneyim kazanarak ve profesyonel bir anlayışla yönetilen festivalimiz günümüze kadar büyük bir coşku ve heyecanla getirilmiştir. Türkiye’nin en eski festivallerinden biri olan Arhavi Festivali’ni her yıl olduğu gibi bu yılda, dostluğu ve kardeşliği pekiştirerek, şirin ilçemiz Arhavi’nin turizm ve kültür açısından tanıtımını ön plana çıkarmak suretiyle yöremizi tüm dünyaya tanıtacak bir organizasyon olarak gerçekleştirmek temel arzumuzdur.

Bu önemli ve büyük organizasyonumuzun hazırlanmasında bizlere desteklerini esirgemeyen, her zaman yanımızda yer alan çok önemli kurum, kuruluş, STK’lar ve iş adamlarımız olmuştur. T. C. Başbakanlık Tanıtım Fonu, T. C. Ziraat Bankası A. Ş. Genel Müdürlüğü, MNG Holding, Nurol Holding, Kaçkar Turizm Birliği, Spor Toto A. Ş. , Çay-Kur Genel Müdürlüğü, CİOFF, Uluslararası Festivaller Birliği, özel çay fabrikaları, Sarp Otel, Ajans 53 Organizasyon A. Ş. , tekstil firmaları, Ankara ve İstanbul’daki iş adamlarımız, İstanbul Arhavililer Derneği, Ankara Arhavililer Vakfı, Arhavi esnafımız ve sivil toplum kuruluşlarımızın maddi ve manevi katkıları her geçen gün güçlenerek artmaktadır. Gururla kutladığımız festivalimizin bu yıl 40’sını gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklerimizin organizasyonunda emeği geçen başta festival komitesi üyesi arkadaşlarım olmak üzere, bizlere desteğini esirgemeyen tüm sanat, siyaset ve iş camiasına şahsım ve tüm Arhavi halkı adına şükranlarımı sunuyorum.

Tüm hemşerilerimin ve ilçemizde bulunan misafirlerimizin, adına ve anlamına yakışır bir şekilde gerçekleştirilecek olan 40. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’ni gönüllerince geçirmelerini temenni ediyorum. ” dedi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 09.08.2012 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » 40. Uluslararası Arhavi Kültür Ve S...
 » 41. Uluslararası Arhavi Kültür Ve S...
 » Hekimoğlu;“emeğini Ve Desteğini Esi...
 » Arhavi Kültür Ve Sanat Festivali Te...
 » İstad Bahar Şenliği'nin 6.sı Yapıld...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Hazırlıklar İçin Festival Komitesi...
 » Arhavi Festivali Dünyanın Önemli Fe...
 » Arhavi Festivali İçin Geri Sayım Ba...
 » Tolga Özçakmak’ın Mutlu Günü...
 » Türkiye'nin En Eski Festivaline Büy...
 » 9. Yeşil Yayla Festivali Başlıyor...
 » İstad Başkanı Hüseyin Altunbayrak’t...
 » Başkan Hekimoğlu'ndan Cumhurbaşkanl...
 » Chp Lideri Kılıçdaroğlu’nun Artvin...
 » 7. Geleneksel Mençuna Şelalesi Yürü...
 » Mehmet Nazif Günal Arhavi’de...
 » Açü'de Akademik Giysi Ve Bilimsel T...
 » 42. Uluslararası Arhavi Kültür Ve S...
 » Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım D...En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » Artvin’de Diktatör İsimli Oyuna İzi...