Zağnos Vadisinde Artvin Rüzgârı Esti

02/08/2012 11:57

Trabzon Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Kapsamında Zağnos'ta Gerçekleşen Gecelere Büyük İlgi Devam Ediyor.


Haber: Hayati AkbaşTrabzon Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Zağnos'ta gerçekleşen gecelere büyük ilgi devam ediyor. Vadide bu kez Artvin rüzgârı esti.

MUHTEŞEM HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ

Trabzon Artvinliler Derneği tarafından düzenlenen gecede Türkiye şampiyonu olan Arhavi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunlarının muhteşem gösterisi geceye damgasını vurdu. Ersin Altun’un öğretmenliğini yaptı halk oyunları ekibi tulum eşliğinde geceye gelenleri coşturdu. Halk Oyunlarının ardından sahne alan ORAPA(SEVGİ) grubu da bir-birinden güzel Karadeniz şarkı ve türküleri seslendirdiler.

ARTVİNLİLERİN TRABZONSPOR SEVDASI

Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi her yıl bu organizasyonda yer almanın mutluğunu ve onurunu yaşadıklarını belirterek Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür ederek plaket sundu. Külekçi konuşmasında “Hepimiz aynı tavanın balıklarıyız. Artvin’de Trabzon şehri ve Trabzonspor sevdası çok farklıdır. Karadeniz Bölgesinde Trabzon’dan sonra en çok Trabzonspor taraftarı olan il Artvin’dir” dedi.

KAYMAKAM ALTUN’DAN PLAKET

Geceye katılan Arsin kaymakamı Salih Altun’da Arhavi Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları ekibine plaket vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti. Gecenin finalinde sahne alan mahalli sanatçımız Cengiz Selimoğlu’da seslendirdiği birbirinden güzel parçalarla alkış topladı.

Yeşilay Trabzon Şube Başkanı Mehmet Emin Şahin sigara içmeme konusunda gösterdiği duyarlılıktan dolayı sanatçı Selimoğlu’na plaket verdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 02.08.2012 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Zağnos Vadisinde Artvin Rüzgârı Est...
 » Zağnos Vadisinde Artvin Rüzgârı Ese...
 » “Trabzon-artvin Arası Sevgi Köprüsü...
 » Cengiz Kurtoğlu’na Trabzon Polisind...
 » Trabzon’da Artvin Gecesi Muhteşem O...
 » Hopaport’un Trabzon’dan Misafiri Va...
 » Trabzon Artvinliler Derneği Genel K...
 » Trabzon’daki Artvinliler Tek Yürek...
 » Suavi’den Muhteşem Artvin Konseri...
 » Trabzon Artvinliler Erneğinden Kurt...
 » Açü’nin Rektörlük Listesi Yök Taraf...
 » Arhavi Festivali Güzellikleri İle S...
 » 7. Hopa Kültür-sanat Ve Deniz Festi...
 » Trabzon Zağnos'ta Artvin Rüzgârı Es...
 » Şavşat Saperkule Festivalinde Coşku...
 » Zagnos'ta Artvin Rüzgârı Esti...
 » Artvinliler Ankara’da Buluşuyor...
 » Sanatçı Volkan Konak, Geçen Hafta Y...
 » Artvin - Bitlis Kardeşlik Projesi...
 » Trabzon Artvinliler Derneğinden Sal...En Çok Okunan Kültür-Sanat Haberleri
 » İstanbul Devlet Tiyatrosu Artvin’de...