Artvin Çoruh Üniversitesi 3. Bahar Şenliği Güzellikleri İle Sona Erdi

13/06/2012 08:53

Artvin Çoruh Üniversitesi'nin Bu Yıl Üçüncüsünü Düzenlediği Üniversite Bahar Şenliği Renkli Görüntülere Sahne Oldu.


Haber: Hayati AkbaşÜniversitenin Seyitler Yerleşkesinde gerçekleştirilen şenlikte öğrenciler doyasıya eğlenerek yılın yorgunluğunu attı. 3 gün süren olan şenlikte sürpriz konuklar yer aldı.

Artvin Çoruh Üniversitesi öğrencileri, düzenlenen bahar şenliğinde stres attı. Üç gün dolu dolu yaşanan şenliklerde muhteşem isimlerin konserleri, şişme oyun parkurları spor müsabakaları, serbest müzik gibi birçok etkinlik yer aldı.

Etkinliğin spor müsabakaları kapsamında voleybol bayan final maçları yer aldı. Final karşılaşmalarının sonunda ise Eğitim Fakültesi bayan voleybol takımı birinci olurken ikinci, Orman Fakültesi, 3. Sağlık Yüksekokulu, 4. İse Arhavi Meslek Lisesi oldu. Voleybol erkekler filan müsabakasında ise Arhavi Meslek Yüksekokulu birinci, Fen Edebiyat ikinci, Artvin Meslek Lisesi 3. Orman Fakültesi dördüncü oldu.

Programın devamında ise şişme oyun parkurunda Üniversiteli öğrenciler doyasıya eğlendiler. Şenliğin akşam bölümünde ise Halk müziği konserinde Nermin sahne aldı. Devamında ise pop müzikte ise semih rock müzikte Tolgahan sahne aldı.

Artvin Çoruh Üniversitesi öğrencilerden seher ve Selda ise muhteşem bir müzik ziyafeti gerçekleştirdi. Programın son bölümünde ise grup Yağmur'un konseri gerçekleştirdi.

FİNAL SELÇUK BALCI'YLA

Artvin Çoruh Üniversitesi 3. Bahar Şenliği'nde Karadeniz Müziğinin güçlü seslerinden biri olan Selçuk Balcı sahne aldı.

Selçuk Balcının gecenin finalinde sahne aldığı, müzik sevenlerin doyasıya eğlendi konser renkli görüntülere sahne oldu. Artvin Çoruh Üniversitesi Seyitler Yerleşkesi Kampüsünde 3. Bahar Şenliği etkinliği sona erdi.

Selçuk Balcının sahne aldığı geceye ilgi yoğun olurken katılım sadece üniversite öğrencileriyle sınırlı kalmayarak toplumun her kısmından yüzlerce insan kutlamalara katıldı. Konsere gelenler arasında ilköğretim ve lise öğrencileri öğretmenlerle toplumun diğer kesimlerinden insanlar yer aldı. Selçuk Balcıyı dinlemek için diğer ilçelerden de çok sayıda müzik sever konsere geldi.

Akşam saatlerinde başlayan eğlence Selçuk Balcı'nın sahne almasıyla doruğa çıktı. Selçuk Balcı'nın essiz yorumuyla seslendirdiği şarkılarla harika bir gece geçiren müzik sevenler gece sonunda alandan son derede mutlu ayrıldılar. Selçuk Balcı Artvin'e ve Artvin Çoruh Üniversitesine ilk kez geldiğini ifade ederken konsere gösterilen yoğun ilgiden duyduğu memnuniyeti de dile getirerek müzik sevenlere teşekkür etti. Sahne performansıyla müzik sevenleri büyüleyen Selçuk Balcı'nın kemence şovu da müzik sevenleri adeta mest etti. Selçuk Balcının Deniz Üstünde Fener şarkısı müzik sevenlerden inanılmaz bir alkış aldı.

Gecede Artvin Çoruh üniversitesi halk oyunları topluluğu da kısa bir gösteri sundu. Selçuk Balcı konseri öncesinde sahne alarak şarkı söyleyen üniversite öğrencilerinin performansı da profesyonel müzisyenleri aratmadı.

Geceye Arhavi'den gelen Burcu Fatma Okur gecenin harika olduğunu dile getirerek iyi ki gelmişim harika bir müzik şöleniydi. Bu organizasyonu yapan herkese teşekkür ediyorum dedi.

3. Bahar Şenliği, mezuniyet kutlamalarını takiben gerçekleştirilen Nev Konseri ve havai fişek gösterilerinin ardından sona erdi.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 13.06.2012 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Bursa'da Meşeli Köylülerin Muhteşem...
 » Artvin’de Muhteşem Bir Festival Haf...
 » Nurcanım Zirveye Emin Adımlarla Yür...
 » Vova, Hemşin Ve Lazlar Üzerine Sohb...
 » Müzik Pınarı Ekibi Bursadaki Artvin...
 » Kazım Koyuncu Yüreklerde...
 » O Gürcistan’ın Tarkan’ı...
 » 33 Artvin Kafkasör Kültür Ve Turizm...
 » Rize Yaz Spor Şenliklerinde Minikle...
 » İstanbul'daki Artvinliler 7 Mart Ku...
 » Kazım Koyuncu Kültür Merkezi Kapatı...
 » Marsis Albümü Çıktı...
 » Açü Dokuzuncu Mezunlarını Verdi...
 » Karadı Karardeniz Kitabı Kitabevler...
 » Hayvan Yetiştiricileri Burusella Ha...
 » Kamilet Vadisi Hes’leri Meclis Günd...
 » Çay Kur Genel Müdürü Ekrem Yüce; "S...
 » Çoruh Postası Yazarına Büyük Ödül...
 » Artvinliler Ankara'da Kriz'i Tartış...
 » Bu Mahallede Hayat Var...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Arhavi’de Kurdoğlu Ailesinin Acı Gü...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Hopa Esnaf Odasında Osman Küçükali...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...