Kazım Alpay'dan Kocatepe'ye Anlamlı Ziyaret

19/01/2012 08:24

Türkiye Karate Federasyonu Artvin İl Temsilcisi Ve Dünya Karate Birliği Organizasyon Kurulu Başkanı(w.s.k.u) Kazım Alpay İle İl Hakem Kurulu Başkanı Mitat Gelincik Spor Genel Müdür Yardımcısı Mehmetkocatepeyiantalya Da Yapılan Hakem Antrenör Vize Smineri Dönüşünde Makamında Ziyaret Ettiler…


Haber: Necmettin NumanoğluMerkezi İsviçre Zurihte 77 üye ülkesi buluna Dünya Shotokan Karate Birliği(W. S. K. U) Organizasyon Kurulu Başkanı ve Karate Artvin il Temsilcisi Kazım Alpay ile İl Hakem Kurulu Başkanı Mitat Gelincik 27–29 Ocak 2012 Tarihleri arasında Yapılacak olan 1. Karadeniz ve Avrasya Ülkeleri Karate Şampiyonası ile yeni atamaların yapıldığı il kurulları ve İl Temsilcilikleri ilgili Bilgi Spor Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kocatepe'ye aktardılar.

Türkiye Karate Federasyonu Artvin İl Temsilcisi ve W. S. K. U organizasyon Kurulu Başkanı Kazım Alpay yaptığı açıklamada "Sayın Genel Müdürümüzün Spor ve Artvin'e yaptığı hizmetler ortada bizde Arhavi de yapmayı planladığımız ve yaklaşık 12 ülke 500 e yakın sporcunun katılacağı büyük bir organizasyon ile ilgili bilgi verdik.

Sayın Genel Müdürümüz ile dün olduğu gibi bugünde yarın da her zaman yapacağımız faaliyetler ile ilgili bilgi vermekteyiz. Vereceğizde bizi hiçbir zaman bu konuda geri çevirmemiştir.

Sayın Genel Müdürümüz bize "sizin çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Her zaman arkanızdayım ve sizi destekleyeceğim başka bir programım yoksa şampiyonayı izlemeye geleceğim. Seni ve yeni atadığınız kurullar ile Dünya Karate Birliğindeki görevinde başarılar diliyorum. Her konuda başarılı olacağınıza inanıyorum ve güveniyorum" dedi… Bu moral destek de bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 19.01.2012 tarihinde Necmettin Numanoğlu tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Kazım Alpay'a Büyük Onur...
 » Arhavi'de Dostluk Karate Turnuvası...
 » Arhavi'de Karate "Dan" Sınavı Yapı...
 » Arhavispor Kulübü Sporcuları Karate...
 » Macahel'e Bir Destekte Sağlık Bakan...
 » İmkansız Olanı Başarmak...
 » Trabzon-gümüşhane Hattı Örnek Olaca...
 » Dekap Kardeş Dereleri Yeniden Buluş...
 » Artvin’de Çevre Ve Orman Konulu Pan...
 » Yusufeli Barajı Ve Hes’in Temeli At...
 » Milletvekili Genel Seçim Süreci Dev...
 » Artvin Smmm Odası Genel Kurulu Yapı...
 » Artvin’in Büyüyen Değeri Güvenler...
 » Hopa Atatürkçü Düşünce Derneği Açıl...
 » Artvin Valisi İnsan Hakları Günü Ne...
 » Sarıgül'den İstanbul Artvinliler Hi...
 » Artvin Eğitim Çalıştayı Başladı...
 » Rize'de Tek Gıda İş'de Şok İstifala...
 » Başkanları Dinlemeye Devam Ediyorla...
 » Artvin Kızılay'ı Kan Toplama Kampan...En Çok Okunan Spor Haberleri
 » Osman Kastan Iğdır Arasspor'da...
 » Hopa'da Karate Kursu Açıldı...
 » Hopaspor 2’nci Devreye 3 Yeni Trans...
 » Artvin Amatör Futbol Liginde İlk Ya...
 » Hopaspor'un Zirve Yarışı Sürüyor...
 » Yün Yumaktan Şampiyonluğa...
 » Artvin Boğları Lider Gittiği Urfa’d...
 » Kayak İl Birinciliği Müsabakaları...
 » Futbol Şenliği’nin 4. Etabı Gerçekl...
 » 2018 Yılı A. Hopaspor’un 3. Lige Çı...