Kafkasör Evleri 2013'e Hazır

03/08/2011 13:51

"Sizi Köklerinizin Olduğu Göğe Yakın Bu Topraklarda, Dünya Telaşına Kısa Bir Mola Vermeye Çağırıyoruz" Sloganıyla Kafkasör Evleri Projesinin Tanıtımı Yapıldı.


Haber: Hayati AkbaşArtvin Kafkasör Evleri Devre mülk sistemiyle 2013 sezonunda kullanıma hazır hale geliyor.

Artvin Kafkasör Şenlikleri'nin yapıldığı arenaya 300 metre uzaklıkta inşa edilecek olan Kafkasör Evleri devre mülk sistemi ile işletilecek olup dayalı döşeli tertemiz evlerle insanlara sadece bavullarını alıp gidecekleri olanaklar sunuyor. Geniş bir bahçe içerisinde yer alan 32 ev, 10'ar günlük 2 devre halinde satışa sunulacak. Yaz ve kış dönemlerini kapsayan devrelerin tarihi her yıl on gün ileri gidecek. Böylece vatandaşlar yıllar içerisinde Artvin' in her mevsimini görmüş olmanın keyfini yaşayacaklar.

MEMLEKETİMİZİ YENİDEN KEŞFEDELİM

Doğa yürüyüşleri, Mersivan Atabarı Kayak Merkezi'nde kayak, Barhal Çayı'nda rafting, Karagöller 'in müthiş manzarası, Baraj Gölü'nde sandal sefası bizi bekliyor. Cağ kebap, organik ürünler, doğal alabalık ve unuttuğumuz lezzetlerin hepsi evimizin yanı başında. Çocuklarımıza tanıtacağımız tarihi kiliseler, şapeller, camiler, kalelerle, köprüler, kuş ve kelebek gözlemciliği, saklı cennet Macahel, vizesiz Gürcistan, Batum. . . Velhasıl tüm dünyanın görmeye can attığı memleketimiz ve belki de en önemlisi eskimeyen dostluklar, baba ocağı sizi bekliyor.

DEVREMÜLK DAİRELERİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Salon, mutfak, 1 yatak odası, banyo, tuvaletler, balkon ( brüt 70 m2, net 45m2)Isı yalıtım yönetmenliğine uygun mantolama yapılmış dış cephe, TSE standartlı su ve elektrik tesisatı, merkezi sistem kalorifer tesisatı, er birimde ana santrale bağlı dâhili telefon, merkezi uydu antenine bağlı TV yayını, kablosuz internet bağlantısı, her daire de yangın tertibatı, pencere ve balkon kapılarındaki dış doğramalar ısı camlı PVC, çift açılır, pencerelerde sineklik, daire kapısı ve iç kapılar Amerikan panel kapı, salon ve oda zeminleri 1. sınıf seramik ya da laminant kaplama, duvarlar, macunlu akrilik, silinebilir plastik boya ya da duvar kâğıdı, banyo duvarlar ve ıslak zeminler 1. sınıf seramik kaplama. Özel döküm küvet, hilton lavabo, rezeruvarlı klozet ve otomatik havalandırma, 1. sınıf malzemeden batarya ve vitrifiyeler, açık mutfak, projesine uygun modüler mutfak dolapları, mutfak kapakları kaplama ya da laminant, mini fırın, aspiratör, mini buzdobı ile vatandaşlara hizmet verecek.

DEVREMÜLK DAİRELERİN TEFRİŞİ

Salonda açıldığında yatak olma özelliğine sahip salon takımı, sehpa takımı, LCD televizyon, avize, telefon, halı ya da kilim

Yatak odasında 2 kişilik bazalı yatak takımı, gardırop, komidin, makyaj aynası, puf Mutfakta 4 kişilik yemek takımı (tabak, tencere, çatal bıçak takımı, çay servis takımı, baharat takımı vs. )

Balkonda 4 kişilik balkon masası ve sandalyeleri

Vestiyer, boy aynası, avize, perde, tül ve güneşlikler, saç kurutma makinesi, ütü, 2 adet nevresim ve 1 banyo takımı.

KAFKASÖR EVLERİ'NDE KAFKASÖR'ÜN TEMİZ HAVASI VE HER MEVSİM DEĞİŞEN RENKLERİ YAŞAMA SEVİNCİNİZİ TAZELEYECEK

Devre mülk sahiplerinin kullanacakları sosyal tesis içerisinde eğlence ve toplu yemekler için restoran ve kafeterya mevcuttur. 3250 m2 bahçe içerisinde 700 m2 kapalı, 700 m2 açık alana sahip sosyal tesisin peyzaj, çevre düzeni, aydınlatması, bakımı ve güvenliği devre mülk işletmesi tarafından yapılacaktır. Sosyal tesiste fitness salonu, masa tenisi, bay-bayan sauna, çocuk oyun alanları da vardır.

DEVREMÜLK SİSTEMİ

Taşınmazın bir işletim sistemi içerisinde yılın belirli dönemleri için kullanım hakkının satın alınmasıdır. Süresi yaz ve kış 10'ar günlük 2 devre olmak üzere yılda 20 gündür, Devre mülk tapuludur. Satma devretme, kiraya verme, bir yakınınızı gönderme ve miras bırakma gibi tapunun sağladığı tüm haklar mevcuttur. Bir kişi istediği kadar devre mülk satın alabilir.

Kısa adı " ARSİYAD" olan, Artvinli Sanayici, İş Adamları, Yöneticiler ve Serbest Meslek Mensupları Derneği'ne üye olan 33 müteşebbisin bir araya gelerek oluşturduğu anonim şirkettir. Uzun yıllar ARSİYAD bünyesinde faaliyet gösteren üyeleri arasında güçlü bir ticari ortaklık sağlayarak hem ekonomik hem de sosyal anlamda projeler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Kafkasör Evleri 1. Etap şirketin Artvin'deki ilk projesidir.

comments powered by Disqus

Hopam.com'un notu: Okuduğunuz haber sitemize 03.08.2011 tarihinde Hayati Akbaş tarafından girilmiştir. Her ne kadar yayın ilkelerimiz doğrultusunda belli bir süzgeçten geçirmiş olsak da haberin yazım kurallarına ve etik teamüllere uygunluğu, içeriğinin doğruluğu ve tarafsızlığı Hopam.com tarafından garanti edilmemektedir. Bununla birlikte, haber metni veya ilgili diğer materyalleri kısmen ya da tamamen kopyalanması, yayımlanması, uyarlanması, çevirisinin yapılması, değiştirilmesi ve başka yayın organlarında paylaşılması söz konusu muhabirin iznine tabidir.
Benzer Haberler
 » Artvin Çoruh Üniversitesi Tanıtım A...
 » Karadeniz'i "Yapı"landıran Fuar; Ya...
 » Trabzon’a Yapıtech Fuarı Açıldı...
 » Geleneksel Artvin Evlerinden Birkaç...
 » Bayraktutan Artvin’de Serender Evle...
 » Bir Başkadır Macahel'de Hayat...
 » Eti Bakır Aş'den Cerattepe Açıklama...
 » O Tam Bir Artvin Aşığı...
 » Artvinli Genç İşadamına Çevre Duyar...
 » Yusufeli Barajının İptalini İstedil...
 » Artvin’de 23 Milyonluk Otel Ve Avm...
 » Artvin’de Turizm Çalıştayı Düzenlen...
 » Karadeniz'in Saklı Cennetleri...
 » Artvin Valiliği Sosyal Medyadan Art...
 » Artvin Kalkınma Ve Eğitim Vakfı San...
 » Deriner Barajı Şubat 2012’te Elektr...
 » Yapı Denetim Hakkında Bilmediklerim...
 » Artvin'de 3 Kişi De Aıds Virusu Tes...
 » Artvin Belediyesi Projelerdeki Son...
 » Dp Genel Sekreteri Küçükay Kırat Ye...En Çok Okunan Yaşam Haberleri
 » Cankurtaran Yine Can Aldı...
 » Artvin Hopaspor Yönetiminden Teşekk...
 » Balıkçı Barınağı Girişindeki Sorun...
 » Rize - Artvin Havalimanı 2020’de Uç...
 » Kemalpaşa’da Jandarmadan Kaçakçılar...
 » Çay Üreticisinin Sorunları Tbmm’ye...
 » T.c. Batum Başkansolosluğuna Atanan...
 » Torun Ve Evlat Özlemlerini Giderdil...
 » Partilerinin Grup Toplantısına Katı...
 » Kemalpaşa’da İlk Muhtarlar Toplantı...